Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για οπου και αν ειναι ειναι περιεργο...δεν ειναι ασκησεις για αντρες αυτες, καναμε το burbell hip thurst αν κανουμε και αυτο...

 

 

ειναι καλο για την μεση ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Δεν το έβαλα για άντρες, για τον εαυτό μου το ρώτησα μήπως και ξέρει κάποιος  :-)  Παλιά το έκανα κατεβαίνοντας από τοίχο, αλλά έχω καιρό να το κάνω και φοβάμαι μη γλιστρήσω και σπάσω κανα κεφάλι τώρα. Το πιο ασφαλές είναι ξαπλώνοντας νομίζω.

 

Είναι καλό, ναι ναι ναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη γέφυρα στη γυμναστική είναι σωστό να την κάνουμε με τροχό, δηλαδή  βασιζόμαστε στα χέρια και πέφτουμε στα πόδια  ή ξαπλώνουμε πρώτα σηκωνόμαστε στα χέρια;

 

Λιγοτερες πιθανοτητες τραυματισμου απο ξαπλωτη θεση πρωτα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 γυρισα πρωτη φορα βαριεμαι να κανω βαρη και το ριχνω στον διαδρομο ειμαι καλα γιατρε;

 

Φωτη  ,  κατι μου λεει μου κλεβεις τις ασκησεις :-) :P :D :P

treadmill-dancing.gif

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

για οπου και αν ειναι ειναι περιεργο...δεν ειναι ασκησεις για αντρες αυτες, καναμε το burbell hip thurst αν κανουμε και αυτο...

 

μια χαρα ειναι ασκησεις για αντρες. δοκιμασε να κανεις και να σταθεις λιγο να δεις ποσο καλη ειναι!

 

γατοκοριτσο οι μετρ του χωρου λενε οτι τα τσιτ μιλ ειναι μια χαζομαρα και ναι σε κραταει πισω! (αναλογα και το επιπεδο και το στοχο κτλ) το πιο βασικο για το επιπεδο εδω μεσα ομως ειναι οτι η μια γινεται δυο,η δυο γινεται τρεις και εν τελει εχεις ξεφυγει!

διατροφη δεν κανεις και το ξερουμε μην "¨παρασειρεις" και αλλους ομως! Δεν εχω κατι μαζι σου μην με παρεξηγεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

διατροφη δεν κανεις και το ξερουμε μην "¨παρασειρεις" και αλλους ομως! Δεν εχω κατι μαζι σου μην με παρεξηγεις

μονο τον  @antwni μπορει να παρασυρει που ειναι ανηλικος :-) 

γατοκοριτσο χωσε πραμα να ανοιγει το ματι μας μιας κ δε μπορουμε να τα φαμε :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο τον  @antwni μπορει να παρασυρει που ειναι ανηλικος :-)

 

wtf? :P

Εγκω ντεν ειμαι ανηλικο xD

 

Τι να με παρασύρει εμένα?

Δεν χρειάζομαι κάποιον άλλο να με παρασύρει

Εγώ θα είχα ξεπατώσει την πίτσα αν ήμουν στην θέση του λιβε :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γατοκοριτσο οι μετρ του χωρου λενε οτι τα τσιτ μιλ ειναι μια χαζομαρα και ναι σε κραταει πισω! (αναλογα και το επιπεδο και το στοχο κτλ) το πιο βασικο για το επιπεδο εδω μεσα ομως ειναι οτι η μια γινεται δυο,η δυο γινεται τρεις και εν τελει εχεις ξεφυγει!</p>

<p>διατροφη δεν κανεις και το ξερουμε μην "¨παρασειρεις" και αλλους ομως! Δεν εχω κατι μαζι σου μην με παρεξηγεις</p>

Γιατί με μιλάς έτσι? Λες και εβαλα εικόνες από σουβλάκια και πίτσες και είπα να φατε(αχ πόσο καιρό έχω να φάω σουβλάκι...)!

 

Όσο το διατροφή που λες ναι δεν κάνω μια συγκεκριμενη αλλά μια δική μου μίξη. Περνώ λίγο από όλες και στοχευω όσο πιο υγιεινά γίνεται. Ναι μπορεί αυτό να μην μου δίνει άμεσα αποτελεσματα και δεν με χαλάει. η ζωή είναι μια και εγώ το βλέπω πχ το να φάω ένα κομμάτι πίτσα με τη παρέα ή ενα γλυκάκι για να ευχηθώ στη χαρά κάποιου δεν θα με πάει πίσω. Εγώ δεν λέω παράτα τα όλα και φάε μια οικογενειακή πιτσα αλλά ζήσε.

 

Τεσπα συγνώμη αν σας παρασυρω...δεν ξαναμιλάω για φαγητα...

*κλαψ, κλαψ*

*φεύγει με την ουρά στα σκελια*

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί με μιλάς έτσι?

 

Σαλόνικα σε λέω τώρα xD

 

Το να μην φας ένα γλυκό μια στο τόσο, να μην κάνεις ένα cheat meal μια στο τόσο το θεωρώ προσωπικά (το βάζω μεγάλα για να το βλέπετε :P) λίγο τραγικό...

Σαν γκόμενα φάση ''αχ είμαι σε δίατα...δεν τρώω τέτοια'' xD

Λες και θα σου χαλάσει όλα αυτά που έχτιζες τόσα χρόνια...

 

Ας αρχίσει ο πόλεμος :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gatokoritso γιατι σε μαλωνουν ρε. Δωσε μου το msn σου να μου πεις τον πονο σου.

εσύ πρέπει να διαβσες το θεμα "Γυναίκες!!!Πως να τις προσεγγίσετε και να τις κατακτήσετε!"

παιδια εχετε να προτεινετε συμβουλες για το πως χανουμε λιπος χωρις να χασουμε μυικη μαζα ?

για εμενα το Α και το Ω για χασιμο λιπους κυριως στον χωρο της κοιλιας ειναι η αεροβια και εδικοτερα το HIIT εχω δει απιστευτα αποτελεσματα απ οτοτε που το ξεκινησα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχετε να προτεινετε συμβουλες για το πως χανουμε λιπος χωρις να χασουμε μυικη μαζα ?

     Ευκολο θα χρειαστουμε ενα μαρκαδορο μονο .. :-)

188670_10150146630904897_5665460_n.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...