Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σου ρε λιβε παιχταρα αντεχεις εσυ δε μασας δε παιρνεις χαμπαρι !

μια σημειωση μονο -  αυτοι που δουλεουν νυχτα η αλλαγη της θερινης ωρας τους βολευει γιατι δουλεουν μια ωρα λιγοτερο !

απο 3 παει 4 και αυτοματως πηδηξες μια ωρα ! (μιλαω γι αυτους που τελειωνουν αργα)

αντιθετως τους σκιζει η αλλαγη τον χειμωνα οταν τα ρολογια πανε πισω και εννω εχεις δουλεψει μεχρι της 4 το ρολοι παει στης 3 - και αντε παλι αλλη μια ωρα γ@μημνης δουλειας !

 

 

Κοιμηθηκα 2 ωριτσες..

 

Αλλα δεν παω να κανω... Ξυπνησα, με πονανε τα αυτια και το σωμα μου το νιωθω να δινει αργα εντολες...θα την κανουμε αυριο.... 

 

Οπως συνηθως...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Εφαγα παλι μακαρονια ολικης, λαχανο, κοτοπουλο...

 

Αυριο παλι ρυζι κοτοπουλο στην δουλεια, σαντουιτσ με λαχανο αυγο, αλλα τρια αυγα, πρωινο βρωμη με κανελα σταφιδες ξηροι καρποι+ ενα σκουπ πρωτεινη... Μετα απολα αυτα θα παω για προπονηση, αφου πρωτα τελειωσω την δουλεια.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.sports-tracker.com/#/workout/giannoutas/3k681n3hv31opb12

 

9 χιλιόμετρα σήμερα, βραδάκι, κρύο, λίγος κόσμος. Αν δεν με έπιανε σφάχτης θα έκανα πολύ καλύτερο χρόνο αλλά κλάιν, γάμησε σήμερα (ειδικά η ψύχρα) B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.sports-tracker.com/#/workout/giannoutas/3k681n3hv31opb12

 

9 χιλιόμετρα σήμερα, βραδάκι, κρύο, λίγος κόσμος. Αν δεν με έπιανε σφάχτης θα έκανα πολύ καλύτερο χρόνο αλλά κλάιν, γάμησε σήμερα (ειδικά η ψύχρα) B)

Θέλω και γω ρε βόζι να πιάσω το 10αρι , θα το παλέψω αρκετά , πιστεύω οταν ξανά ξεκινήσω τρέξιμο σε κανά μήνα θα επανέλθω και θα το πιάσω.

 

Ωραίος ωραίος.

 

Edit: η προπόνηση όσο βγαίνει κάθε φορά , ειναι αποδοτική για αύξηση αντοχής?

Μιλάω για τρέξιμο.δηλαδη την μια φορά φτάνω 8κλμ συνεχόμενα , την άλλη 9 κοκ...αλλά εννοώ μετά δεν υπάρχει , πεφτεις κατω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια αναποδιά και χρειάστηκε να περπατήσω 2+ χιλιόμετρα. Αντί να γκρινιαξω, στήνω ίσιο το κορμί, ζωηρό βηματισμό κι ευκαιρία για καρδιο.

 

Tις προάλλες δε βρήκα πάρκινγκ στο Αχεπα αλλά πολύ μακριά. Γκρίνια; Νο,νο,νο. Στητο κορμί, ζωνομαι βαλίτσες και λοιπά τσαντουδια κι ευκαιρία για farmers walk.

 

Γουστάρω :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω και γω ρε βόζι να πιάσω το 10αρι , θα το παλέψω αρκετά , πιστεύω οταν ξανά ξεκινήσω τρέξιμο σε κανά μήνα θα επανέλθω και θα το πιάσω.

 

Ωραίος ωραίος.

 

Edit: η προπόνηση όσο βγαίνει κάθε φορά , ειναι αποδοτική για αύξηση αντοχής?

Μιλάω για τρέξιμο.δηλαδη την μια φορά φτάνω 8κλμ συνεχόμενα , την άλλη 9 κοκ...αλλά εννοώ μετά δεν υπάρχει , πεφτεις κατω

Είναι ναι. Και εγώ από το 0 ξεκίνησα πριν ένα μήνα και ανέβαινα σταδιακά χιλιόμετρα. Όταν έβγαλα τα 5 πρώτη φορά, τελειωμένος δεν ήμουν αλλά σίγουρα αρκετά κουρασμένος. Πλέον βγαίνουν νεράκι και με ψηλά το κεφάλι. Θέλω να δω μέχρι που θα πάει αυτό, γιατί όντως η αντοχή κάνει άλματα. Μετά τον αγώνα (10 χλμ) που είναι την Κυριακή θα το συνεχίσω μέχρι να πιάσω τα 15 και μετά θα προσπαθώ να σπάω χρόνους σε μικρότερες αποστάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1531635_659800024079810_935150798_n.jpg

 

Λιγο πριν το Πασχα λογω λαθους συνειρμου, θα αυξησεις τον αριθμο των χορτοφαγων.   :rolleyes:

κατι τετοιο εννοουσα οτι εκανα  με το σουπερ μαρκετ :-)

man-groceries.gif

 

Ο ανθρωπος ειναι ενα βημα πριν το εγκλημα.  Προσεχως σκηνες απο τον Εξολοθρευτη.    :-)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπιτι παραγγειλανε πιτσες+ κοκακολα..

 

Θα φας μου λενε!!!

 

Λεω ναι... Φερνω ενα μπολ με το φαγητο που εγραψα απο πανω + 4 αυγα... Με κοιτουσανε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...