Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στο γυρισμο ενας μαλακας με χτυπησε ευτυχως δεν πηρε ποδι και πετυχε λιγο το ποδηλατο πισω!

 

Συγκρουστήκατε με ποδήλατα? xD

Πώς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

  • Moderators

οχι απλα ενας μαλακας με αυτοκινητο ηταν σταματημενος δεξια και αποφασισε να κανει αναστροφη χωρις φλας ή να κοιταξει και εκεινη τη στιγμη περνουσα και με πετυχε στο ψαλιδι πισω! τον εκοψα οτι θα κανει μαλακια αλλα δεν προλαβαινω να κανω κατι ηταν και η κουραση απο την ολη διαδρομη! εγινε κοντα μετα απο 2.30+ ωρες ποδηλατου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι απλα ενας μαλακας με αυτοκινητο ηταν σταματημενος δεξια και αποφασισε να κανει αναστροφη χωρις φλας ή να κοιταξει και εκεινη τη στιγμη περνουσα και με πετυχε στο ψαλιδι πισω! τον εκοψα οτι θα κανει μαλακια αλλα δεν προλαβαινω να κανω κατι ηταν και η κουραση απο την ολη διαδρομη! εγινε κοντα μετα απο 2.30+ ωρες ποδηλατου

 

Hey brother :P..!! Τα ζω κάθε μέρα με τα ζώα εκεί έξω.! αφού δεν έχω σπάσει ακόμα καλά είμαι.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Θέλει προσοχή με τα αυτοκίνητα.

Πρέπει να προνοείς τις κινήσεις που θα κάνει ο οδηγός...όσο μπορείς βέβαια.

σου λεω οτι τον ειδα οτι θα την κανει την μαλακια αλλα δεν προλαβα.!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://connect.garmin.com/activity/470058343

 

ειπα να παω ποδηλαταδα! 61χλμ και ενα αρκετα μεγαλο βουνο!! στο γυρισμο ενας μαλακας με χτυπησε ευτυχως δεν πηρε ποδι και πετυχε λιγο το ποδηλατο πισω! αν καθομουν λιγο ακομη θα χαμε πλακωθει οποτε την εκανα γιατι δεν γουσταρα να χτυπησω κοσμο!

 

ηθελα να ξερα ποιος με καταραστηκε..

 

Κράτα την ποδηλασία και ξέχνα τα υπόλοιπα! 61 χλμ, ε; Μια χαρά! Βλέπω ότι το Garmin σου έβγαλε μέσο όρο παλμών 86/λεπτό. Εϊναι σωστή η ένδειξη; Γιατί με μέσο όρο τα 16.9 χλμ (ή 10.5mph) μου φαίνονται λίγοι.

 

 

οχι απλα ενας μαλακας με αυτοκινητο ηταν σταματημενος δεξια και αποφασισε να κανει αναστροφη χωρις φλας ή να κοιταξει και εκεινη τη στιγμη περνουσα και με πετυχε στο ψαλιδι πισω! τον εκοψα οτι θα κανει μαλακια αλλα δεν προλαβαινω να κανω κατι ηταν και η κουραση απο την ολη διαδρομη! εγινε κοντα μετα απο 2.30+ ωρες ποδηλατου

 

 

Θέλει προσοχή με τα αυτοκίνητα.

Πρέπει να προνοείς τις κινήσεις που θα κάνει ο οδηγός...όσο μπορείς βέβαια.

 

Όσο και να προσέχεις, όσο και να προνοείς, ο μαλάκας με το αυτοκίνητο είναι ανίκητος. Μιλάω εκ διπλής δυσάρεστης εμπειρίας (άμα σας δείξω φωτογραφίες από το ποδήλατο, τη δεύτερη φορά, θα απορήσετε που είμαι ζωντανός).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

μπα ειμαι πιο πολυ του τρεξιματος! :P το ποδηλατο το εχω σαν  εναλλακτικη προπονηση!

οσο για τους παλμους οχι  δεν ειναι σωστες οι ενδειξεις. μου κανει κατι κουλα τωρα τελευταια και δεν εχω προλαβει να ασχοληθω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα ειμαι πιο πολυ του τρεξιματος! :P το ποδηλατο το εχω σαν  εναλλακτικη προπονηση!

οσο για τους παλμους οχι  δεν ειναι σωστες οι ενδειξεις. μου κανει κατι κουλα τωρα τελευταια και δεν εχω προλαβει να ασχοληθω!

 

Α, είπα κι εγώ! 86 παλμοί δεν είναι ποδηλατάδα, καφές στην παραλία είναι! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μεσα στην εξεταστικη παρ'ολο το απειρο διαβασμα και γενικα την κουραση εβγαλα πολυ καλες προπονησεις.

Σημερα πηγα να κανω πλατη και πραγματικα υπολειτουργουσα. Παιζει να φταιει βεβαια οτι ξενυχτησα χθες μετα απο καιρο.

Συνεχιζουμε κανονικα και βλεπουμε...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω σημερα ελεγα να κανω προπονηση..

 

Ειμαι απο την το σαββατο μεχρι σημερα (3+3) συνολικα 6 ωρες υπνο..

 

Συγκεκριμενα παρασκευη σχολαω 24:30 παω και καθομαι με την κοπελα μεχρι της 4:30 . 7:30 παω σαββατο στην δουλεια ενω δεν δουλευα κανονικα..

 

Γυρναω 17:00 κοιμαμαι μια ωρα σηκωνομαι και παω 21:00 στην βραδινη την δουλεια σχολαω 4:30 με μαμησε η αλλαγη της ωρας.. 5:00 κοιμαμαι 8:00 στο ποδι να παω δουλει και επεστρεψα τωρα...

 

Σημερα δουλευα απο της 9:00-19:00 και τα ποδια μου τα νιωθω πρησμενα..

 

Ηρθα εφαγα ενα μπολ λαχανο στηθος κοτοπουλο ρυζι... Και ειμαι στην φαση να ριξω δυο ωρες υπνο και να παω ή να την κανω την δευτερα οπως παντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σου ρε λιβε παιχταρα αντεχεις εσυ δε μασας δε παιρνεις χαμπαρι !

μια σημειωση μονο -  αυτοι που δουλεουν νυχτα η αλλαγη της θερινης ωρας τους βολευει γιατι δουλεουν μια ωρα λιγοτερο !

απο 3 παει 4 και αυτοματως πηδηξες μια ωρα ! (μιλαω γι αυτους που τελειωνουν αργα)

αντιθετως τους σκιζει η αλλαγη τον χειμωνα οταν τα ρολογια πανε πισω και εννω εχεις δουλεψει μεχρι της 4 το ρολοι παει στης 3 - και αντε παλι αλλη μια ωρα γ@μημνης δουλειας !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...