Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά.

 

Όπως σας είχα πει ποστάρω μια φωτό για να δείτε το (χαμηλό) επίπεδο που βρίσκομαι.

 

Θα δείτε πως μιλάμε για τοπικό πάχος μόνο και αυτό είναι που ενδιαφέρομαι να βελτιώσω.

 

Αφήνομαι στα χέρια σας κι ελπίζω τα σχόλια να είναι μόνο συμβουλευτικά

 

 

rfc3znz.png

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Εναν τετοιο ημουν ετοιμος να κοπανησω μια μερα  αλλα επικρατησε η λογικη και την εκανα  απο εκει μεσα  για να μην εμπαινα αλλου μεσα .

 

προχτές ένας τύπος είχε βάλει πετσέτα και δίσκους στο bench press τα άφηνε έφευγε έκανε super set με διάδρομο δεν ξέρω τι σκατα έκανε, και έκανε ένα σετ κάθε 5 λεπτά! χωρίς υπερβολή

 

Αυτό είλικρινά δεν το έχω ξαναδεί

Καλησπέρα παιδιά.

 

Όπως σας είχα πει ποστάρω μια φωτό για να δείτε το (χαμηλό) επίπεδο που βρίσκομαι.

 

Θα δείτε πως μιλάμε για τοπικό πάχος μόνο και αυτό είναι που ενδιαφέρομαι να βελτιώσω.

 

Αφήνομαι στα χέρια σας κι ελπίζω τα σχόλια να είναι μόνο συμβουλευτικά

 

 

rfc3znz.png

 

 

εχει και χειρότερα. Δεν υπάρχει βελτίωση τοπικού πάχους , αυτά τα λένε στο μάρκετινγκ και δουεύουν τον κόσμο. Το ποσοστό λίπους σου πέφτει από όπου γουστάει το σώμα σου και συνήθως από την κοιλιά πεύτει τελευταίο . Πρεπει να ρίξεις το συνολικό σου ποσοστό λίπους και να αυξήσεις ταυτόχρονα το ποσοστό μυικής μάζας. 

 

Γενικά δεν είναι τίποτα να στρώσεις το σώμα σου 6 μήνες για να μην έχεις καθόλου μπάκα 1 χρόνο για να αρχίσεις να κάνεις και σώμα (χωρίς να ταλαιπωρηθείς με τρελή δίαιτα)  

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προχτές ένας τύπος είχε βάλει πετσέτα και δίσκους στο bench press τα άφηνε έφευγε έκανε super set με διάδρομο δεν ξέρω τι σκατα έκανε, και έκανε ένα σετ κάθε 5 λεπτά! χωρίς υπερβολή

 

Αυτό είλικρινά δεν το έχω ξαναδεί

 

εχει και χειρότερα. Δεν υπάρχει βελτίωση τοπικού πάχους , αυτά τα λένε στο μάρκετινγκ και δουεύουν τον κόσμο. Το ποσοστό λίπους σου πέφτει από όπου γουστάει το σώμα σου και συνήθως από την κοιλιά πεύτει τελευταίο . Πρεπει να ρίξεις το συνολικό σου ποσοστό λίπους και να αυξήσεις ταυτόχρονα το ποσοστό μυικής μάζας. 

 

Γενικά δεν είναι τίποτα να στρώσεις το σώμα σου 6 μήνες για να μην έχεις καθόλου μπάκα 1 χρόνο για να αρχίσεις να κάνεις και σώμα (χωρίς να ταλαιπωρηθείς με τρελή δίαιτα)  

Απλώς το μόνο που με δυσκολεύει είναι η διατροφή. Δεν μπορώ να βάζω τη μάνα μου να μαγειρεύει 2 φαγητά. Μπορώ βεβαίως να προσέχω τι σαβουρώνω, αλλά ως ένα σημείο δυστυχώς. 

 

Να πω ότι έχω κόψει τα γλυκά και τα αναψυκτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλώς το μόνο που με δυσκολεύει είναι η διατροφή. Δεν μπορώ να βάζω τη μάνα μου να μαγειρεύει 2 φαγητά. Μπορώ βεβαίως να προσέχω τι σαβουρώνω, αλλά ως ένα σημείο δυστυχώς. 

 

Να πω ότι έχω κόψει τα γλυκά και τα αναψυκτικά.

Ε μαγείρεψε εσύ...γιατί πρέπει να σου κάνει το φαγητό η μάνα σου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε η πρωτεινη... <br><br>

Μειναμε χωρις λεφτα... Βενζινα πρεπει να βαλω για να παω στην δουλεια και δεν εχω μανα μου...

Ποια πήρες και απο που;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προχτές ένας τύπος είχε βάλει πετσέτα και δίσκους στο bench press τα άφηνε έφευγε έκανε super set με διάδρομο δεν ξέρω τι σκατα έκανε, και έκανε ένα σετ κάθε 5 λεπτά! χωρίς υπερβολή

 

Αυτό είλικρινά δεν το έχω ξαναδεί

αχαχααχααχ σουπερ σετ παγκος- διαδρομος :-) !

και νομιζα πως τα χα δει ολα με το σουπερ σετ γαμπας - πηχυς αλλα δεν !

φιλε με την φωτο μια χαρα ειναι η κοιλουμπιτσα σου μη σου πω πως καποιοες γκομενιτσες την γουσταρουν κι ολας !

με δυο λογια για αρχη κοβεις μαχαιρι ζαχαρη - τηγανιτα - αλατια- πιτσες σουβλακια κτλ  και βαζεις στην διατροφη σου βραστα  - πρασινες σαλατες σαλατες  κτλ αρχιζεις με οποιονδηποτε τροπο να υδρωνεις και βλεπεις τσακ - μπαμ τα πρωτα αποτελεσματα αμεσως ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει όριο θετικών ψήφων; Βρε τι μάθαμε σήμερα :)

 

Το madbarz έχει ωραία σετάκια, όσοι πιστοί σε bodyweight ασκήσεις, προσέλθετε!

 

θα τον δούμε τον Γιαννη το καλοκαίρι σε κάνα babewatch ή κάνα Ναβαγό να κάνει callisthenics δίπλα στους άλλους που παίζουν ρακέτες. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...