Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Κρέας, σαλάτες, ομελέτες.

Και γαμώτο μου ο πονοκέφαλος που με πιάνει τις πρώτες μέρες κέτωσης δεν παλεύεται.

Δεν ειναι απο την κετωση ,εγκυος εισαι να σου ζησει !

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγες τον ορισμό του "δεν μπορώ απόψε, έχω πονοκέφαλο" THAT much further.


Φτιάξε μπισκοτάκι βρώμης με έξτρα συμπλήρωμα πρωτεΐνης για τις δύσκολες μέρες που αναζητάς λιχουδιές 

 

Kέτωση νταμιτ. Υδατάνθρακες γιοκ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγες τον ορισμό του "δεν μπορώ απόψε, έχω πονοκέφαλο" THAT much further.

 

Kέτωση νταμιτ. Υδατάνθρακες γιοκ.

Ο μον ντιε....Πονοκέφαλος πείνας γαρ. 

 

δεν είδα ότι κάνεις κέτωση ....

Εκείνη τη τούμπανο ομελέτα τρως; μου τρέχουν τα σάλια ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι από την πείνα. Όταν κόβεις απότομα υδατάνθρακες παίζουν τέτοιες αντιδράσεις του οργανισμού. Νεύρα, πονοκέφαλος, what have you. Αναλόγως και τον οργανισμό, φαντάζομαι, και πόσο "κακομαθημένος" είναι. Ε, εγώ είμαι πολύ. :ρ
 

(μην αρχίσετε τις μαλακίες για pms σας σκότωσα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι από την πείνα. Όταν κόβεις απότομα υδατάνθρακες παίζουν τέτοιες αντιδράσεις του οργανισμού. Νεύρα, πονοκέφαλος, what have you. Αναλόγως και τον οργανισμό, φαντάζομαι, και πόσο "κακομαθημένος" είναι. Ε, εγώ είμαι πολύ. :ρ

 

(μην αρχίσετε τις μαλακίες για pms σας σκότωσα)

Κατάλαβα, δεν είναι για μένα η κέτωση, θα σκότωνα κόσμο αν την έκανα. 

 

Κάνε κάτι που σε εκτονώνει, πχ βγες και τρέξε κάνε κάνα σπριντάκι,

ξεκίνα kick boxing.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, αυτό σε πιάνει για 2-3 μέρες ξέρω 'γω. Όσο ζητάει ο οργανισμός τη δόση του.

 

Το καλό είναι ότι η αποβολή λίπους που κάνεις ΤΑ ΣΠΑΕΙ και ότι δεν σου κολλάει η κοιλιά στην πλάτη γαμώτο. Το κακό είναι ότι από στάμινα δεν κάνεις πολλά - το τρέξιμο βγαίνει μετα βίας, κιλά δεν ανεβάζεις τόσο εύκολα κτλ. Αυτό είδα στον εαυτό μου τουλάχιστον. Το καλοκαίρι που ήμουν πιο χαλαρά από δουλειά την είχα παλέψει 5 μήνες έτσι και ανέβαζα κιλά. Αλλά ήμουν ξεκούραστη.

 

Με τα ωράριά μου αυτή τη στιγμή δε με βλέπω να την αντέχω πάνω από δίμηνο.

 

Κικμποξινγκ και σπριντ (ή και γιόγκα βρε αδερφέ, γιατί όχι, εδώ κάνει ο dakon :ρ) ευχαρίστως να κάνω, αλλά εδώ μετα βίας προλαβαίνω να κάνω τα βασικά στο γυμναστήριο (και ω θεοί πόσοι ΜΑΛΑΚΕΣ μαζεύονται εκεί μέσα στις 10 το βράδυ; Πόσοι; ), οπότε δύσκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να κατέβω να βγάλουμε προπόνηση μαζί, να κάνουμε reserve το κλουβί με τις τρελές.
Κουράγιο και σε μας έχει πολλές βλαμμένες, παρατάνε αλτήρες, βάρη κάτω λες και θα ρθει η υπηρέτρια να τα μαζέψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι εγώ τα βάζω με κάτι αντούβιανους που πιάνουν το σκουατ ρακ και μιλάνε στο κινητό. Κι έχουμε μόνο ένα.

Εναν τετοιο ημουν ετοιμος να κοπανησω μια μερα  αλλα επικρατησε η λογικη και την εκανα  απο εκει μεσα  για να μην εμπαινα αλλου μεσα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...