Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Bench Press 3+

 
Bench Press: 3x77,5, 3x90, 6x100
Dumbell Row: 5x10x32
Dips: 5x8-10
Bicep Curls: 3x10x30
ROtator cuffs: w/e
Hyperextensions: 3x10
 
Καλωσορίζω το κορίτσι πάλι πίσω στο χώρο της . Ελπίζω να μην έχουμε πισωγυρίσματα, περιμένω πρώτες προπονήσεις, καταστάλαγμα στα κιλά, αναφορά για τις  επιδόσεις και νέους στόχους. Και με πονηρεύει λίγο το τέλος ΜΑρτίου , μπας και ξεκινάς τώρα για σώμα παραλίας? Ε?
 
img_4f22a792ac43087f26e4e6d62ca55314.jpg
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 . Ελπίζω να μην έχουμε πισωγυρίσματα, περιμένω πρώτες προπονήσεις, καταστάλαγμα στα κιλά, αναφορά για τις επιδόσεις και νέους στόχους. Και με πονηρεύει λίγο το τέλος ΜΑρτίου , μπας και ξεκινάς τώρα για σώμα παραλίας? Ε?

dakon αυτο δεν το ειχα σκεφτει μπραβο. Ειναι μεγαλη ψωναρα τελικα...

 

Sent from my ipad4 using Insomnia

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά τα έτοιμα ασπράδια σε μπουκάλι είναι μεγάλη υπόθεση! Ήρθε χθες η παραγγελία απο bulkpowders με μια 6αδα μπουκάλια ασπράδια. Ξύπνησα σμρα το πρωί έφτιαξα την ομελέτα μ κ έφυγα στα μπαμ για την σχολή, εύκολα γρήγορα κ προπαντώς καθαρά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα :P
Το καλοκαιράκι έρχεται και πρέπει να τονώσουμε το σωματάκι μας ! Θέλω να μου πείτε μια διατροφή που να δουλεύει. Είχα δοκιμάσει με γιαούρτι και τσάι όλη μέρα και είχα δει αποτέλεσμα πέρσι αλλα θέλω κάτι ποιο καλό για τώρα. Είμαι 1,55cm ύψος και 68 κιλά. Απο άσκηση κάνω δυο φορές την εβδομάδα ρόδα και δυο φορές βαράκια με jogging στάσιμη. Μια φορά την εβδομάδα μπαίνω σε σάουνα με τις φίλες μου και καίμε το λίπος. Πέρσι πρόλαβα σε τρεις μήνες και είχα ενα σώμα που μου άρεσε , φέτος όμως έχω βάλει δυο κιλάκια παραπάνω. Μπορεί να γίνει κάτι ? είμαι διατεθειμένη να κάνω τα πάντα για τρεις μηνες και μετά θα τρώω λίγο να το διατηρήσω. :)

ευχαριστώ εκ της προτέρας 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα :P

Το καλοκαιράκι έρχεται και πρέπει να τονώσουμε το σωματάκι μας ! Θέλω να μου πείτε μια διατροφή που να δουλεύει. Είχα δοκιμάσει με γιαούρτι και τσάι όλη μέρα και είχα δει αποτέλεσμα πέρσι αλλα θέλω κάτι ποιο καλό για τώρα. Είμαι 1,55cm ύψος και 68 κιλά. Απο άσκηση κάνω δυο φορές την εβδομάδα ρόδα και δυο φορές βαράκια με jogging στάσιμη. Μια φορά την εβδομάδα μπαίνω σε σάουνα με τις φίλες μου και καίμε το λίπος. Πέρσι πρόλαβα σε τρεις μήνες και είχα ενα σώμα που μου άρεσε , φέτος όμως έχω βάλει δυο κιλάκια παραπάνω. Μπορεί να γίνει κάτι ? είμαι διατεθειμένη να κάνω τα πάντα για τρεις μηνες και μετά θα τρώω λίγο να το διατηρήσω. :)

 

ευχαριστώ εκ της προτέρας 

νίκοτς, εσύ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα :P

Το καλοκαιράκι έρχεται και πρέπει να τονώσουμε το σωματάκι μας ! Θέλω να μου πείτε μια διατροφή που να δουλεύει. Είχα δοκιμάσει με γιαούρτι και τσάι όλη μέρα και είχα δει αποτέλεσμα πέρσι αλλα θέλω κάτι ποιο καλό για τώρα. Είμαι 1,55cm ύψος και 68 κιλά. Απο άσκηση κάνω δυο φορές την εβδομάδα ρόδα και δυο φορές βαράκια με jogging στάσιμη. Μια φορά την εβδομάδα μπαίνω σε σάουνα με τις φίλες μου και καίμε το λίπος. Πέρσι πρόλαβα σε τρεις μήνες και είχα ενα σώμα που μου άρεσε , φέτος όμως έχω βάλει δυο κιλάκια παραπάνω. Μπορεί να γίνει κάτι ? είμαι διατεθειμένη να κάνω τα πάντα για τρεις μηνες και μετά θα τρώω λίγο να το διατηρήσω. :)

 

ευχαριστώ εκ της προτέρας 

Καλά αυτές οι διατροφές που και καλά δεν τρως τίποτα είναι gtp, ο κόσμος δεν μπορεί να καταλάβει οτι με το να μην τρως τίποτα δεν οδηγεί σε κάποιο καλό αποτέλεσμα!

Με διατροφή αδυνατίζεις (τουλάχιστον 5 γεύματα την ημέρα) ο οργανισμός σου χρειάζεται βιταμίνες, πρωτείνες, υδατάνθρακες...ένα σωρό πράγματα...

Κόψε τα γλυκά, αναψυκτικά και θα είσαι εντάξει (εάν μιλάμε μόνο για 2 κιλά).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νίκοτς, εσύ;

thanks brah , σε μεγάλη εκτίμηση με έχεις :mellow:

Καλησπέρα :P

Το καλοκαιράκι έρχεται και πρέπει να τονώσουμε το σωματάκι μας ! Θέλω να μου πείτε μια διατροφή που να δουλεύει. Είχα δοκιμάσει με γιαούρτι και τσάι όλη μέρα και είχα δει αποτέλεσμα πέρσι αλλα θέλω κάτι ποιο καλό για τώρα. Είμαι 1,55cm ύψος και 68 κιλά. Απο άσκηση κάνω δυο φορές την εβδομάδα ρόδα και δυο φορές βαράκια με jogging στάσιμη. Μια φορά την εβδομάδα μπαίνω σε σάουνα με τις φίλες μου και καίμε το λίπος. Πέρσι πρόλαβα σε τρεις μήνες και είχα ενα σώμα που μου άρεσε , φέτος όμως έχω βάλει δυο κιλάκια παραπάνω. Μπορεί να γίνει κάτι ? είμαι διατεθειμένη να κάνω τα πάντα για τρεις μηνες και μετά θα τρώω λίγο να το διατηρήσω. :)

 

ευχαριστώ εκ της προτέρας 

1,55/68kg και θες να χάσεις 2 κιλάκια ? χαχαχαχααχ οκ μας δουλευει. 

κ για να απαντήσω σοβαρά .. μόνο με σωστή διατροφή/άσκηση αλλα το βασικό διατροφή θα μπορέσεις να κάνεις κάτι.

Και η σάουνα ΟΧΙ δεν καίει λίπος ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λολ ,μην αρπάζεσαι , να βοηθήσω προσπάθησα. οκ , εγώ δεν ξέρω τίποτα , άραξε στη σάουνα με τις ώρες να γίνεις μοντέλο .. οτι νάνε .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν σας δουλεύω ...εμένα μου αρέσει όπως είμαι , τι πρόβλημα έχεις εσύ ?.. Η σάουνα καίει λίπος και ρώτα όποιον γυμναστή θες!

Καλή είναι η σάουνα αλλά όπως είπε και το παιδί απο πάνω διατροφή/γυμναστική πάνω απ'όλα, μην βαριέσαι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε δε βαριέμαι , αλλα αν πω στις φίλες μου να πάμε για διατροφή/γυμναστική θα αρχίσουν το δούλεμα .. αυτές βαριούνται ..και δεν μπορώ να κάνω κάτι γιατι είμαστε όλη μέρα μαζι , όλα μαζι τα κάνουμε :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Kαι με πονηρεύει λίγο το τέλος ΜΑρτίου , μπας και ξεκινάς τώρα για σώμα παραλίας? Ε?

 img_4f22a792ac43087f26e4e6d62ca55314.jpg

Τσίμα τσίμα προλαβαίνει να γίνει σαν τον Klokov :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε δε βαριέμαι , αλλα αν πω στις φίλες μου να πάμε για διατροφή/γυμναστική θα αρχίσουν το δούλεμα .. αυτές βαριούνται ..και δεν μπορώ να κάνω κάτι γιατι είμαστε όλη μέρα μαζι , όλα μαζι τα κάνουμε :)

ΟΛΑ? :devil:

Διατροφή δεν χρειάζεται να κάνεις μαζί τους πάντως :P πηγαίνετε γραφτείτε κανέναν χορό ας πούμε, ξέρεις zumba και ιστορίες που έχει σε κάποια γυμναστήρια ή τρέξιμο σε στοίβο, θα νιώσεις! :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...