Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

(1,70κάτι είμαι τελικά όχι 1,75 .. αχχαχαχαχαχα γελάνε κ οι πέτρες , τελικά δεν ειναι να μετράς το ύψος σου μόνος με μεζούρα ,. anyway) 

 αν είσαι 1.70 και είχες φτάσει 85 κιλά όπως λές (για την bodybuilding εποχή μιλάω) είτε θα ήσουν mister Olympia είτε σαν λουκουμάς :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Η αλήθεια είναι ότι βαριέμαι το γυμναστήριο σαν χώρο μου αρέσουν περισσότερο οι εξωτερικές δραστηρίοτητες,θα δω πως θα το συνδυάσω. Σας ευχαριστώ όλους.

 

Κάνε bodyweight ασκήσεις, που δε χρειάζονται γυμναστήριο. Άμα γκουγκλαρεις θα βρεις άφθονο υλικό. Με 20' έντονης προπόνησης, 4 φορές τη βδομάδα, σύντομα θα δεις διαφορά. Δε θα γίνεις σαν τους τύπους στις φώτο αλλά θα σου αρέσει πολύ περισσότερο το σώμα σου, αυτό θα σε ενθαρρύνει να προσπαθήσεις ακόμη πιο σκληρά, το σώμα θα σφίξει κι άλλο, θα γουστάρεις, θα δώσεις παραπάνω, κτλ και γενικά θα μπεις σε κύκλο θετικής ανατροφοδότησης. 

 

Όπως λέει κι ο Νίκος, το σημαντικό είναι να βρεις τις ασκήσεις που γουστάρεις να κάνεις για να δίνεις το 100% και να παίρνεις το μέγιστο αποτέλεσμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφερθηκε η βρωμη των κουακερ οτι εχει στα 100 γρ, 1γρ σακχαρα. Πως γνωριζετε οτι η χυμα βρωμη δεν εχει αντιστοιχα γρ σακχαρων?

Δημητρα το ψειριζεις πολυ το θεμα εχεις γινει πολυ σχολαστικη παλαιοτερα δεν ησουν ετσι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δήμητρα ανέβασε καμια φωτογραφία να δουμε γάμπες μόνο.. Στο έχω πεί τόσες φορές τι φοβάσαι μην στις ματιάσουμε;

 

Παίδες ψυχολογία μέτρια τελευταία και γυμναστική με το ζόρι..αλλά πάω ποτε δεν την χάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταιγιστικές εξελίξεις έμαθα ότι παίζουν, το θρεντ έγινε στικυ, ο ντάκον πάει για κρεμάλα και το 'ριξε στη γιόγκα, ο λιβερπουλ έχει γίνει τούμπανος, ο φώτης έφτιαξε σκεμπέ λέει, ο σπεκτ πλέον τρέχει με τα χέρια, ο γιάννης27 έφαγε σπαλομπριζόλα κι έγινε άντρας,  κάτι για τακούνια στο γυμναστήριο άκουσα, μην το δοκιμάσετε παιδιά, σπάνε αν φορτώσεις πολύ την μπάρα.

 

(ναι εντάξει γαμιέμαι στη δουλειά τα παράτησα 3 μήνες και είμαι 5 κιλά κάτω σε όλα - διατροφή δεν το συζητάω - αλλά έκανα δυναμικό καμπακ στο τζυμ πριν δυο βδομάδες dakonμηβαρας)


*A ναι, και ο Άλεξ έβαλε σπελτσεκ.

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ακόμα μια ΓΥΝΑΙΚΑ που αγαπά τα barbell και dumbell !!!!

Μας έλειψες!!! καλό και δυναμικό come back 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 αν είσαι 1.70 και είχες φτάσει 85 κιλά όπως λές (για την bodybuilding εποχή μιλάω) είτε θα ήσουν mister Olympia είτε σαν λουκουμάς :D

στις φωτογραφίες που ήμουν γεμάτος ήμουν 79-80kg πρωινό ζύγισμα με τουαλέτα χωρίς να φάω κάτι . 1,70-1,72 δεν ξέρω αλλα 1,75 δεν παίζει να ειμαι 

τώρα καμια 77ριά κιλά είμαι , απο λίπος δεν ξέρω , στο gym μου λένε όσοι με βλέπουν απο κοντά οτι δεν είμαι ψηλά. Θα δω αν και δεν ξέρω πόσα κιλά θα φύγουν με την εγχείριση χαχαχαχαχααχ.

 

Μη σκαλώνεις όμως στα κιλά , η ζυγαριά δε μου λέει τίποτα αν ειμαι βαρυκόκαλος , γιατι τα κιλά τα είχα πάρει πάνω στην ανάπτηξη , άρα κ το σώμα εφτιαξε χοντρά κόκαλα για να με κρατάνε. Μεγάλα κόκαλα δεν έχω (βάση ακτινογραφιών αλλα η λογική μου λέει οτι θα ειναι χοντρά για να μπορούν να κρατάνε 2χ βάρος μου. 

 

 

 

μαμά YIN!  :-D  :-D  :-D

Επεξ/σία από nicoc89
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταιγιστικές εξελίξεις έμαθα ότι παίζουν, το θρεντ έγινε στικυ, ο ντάκον πάει για κρεμάλα και το 'ριξε στη γιόγκα, ο λιβερπουλ έχει γίνει τούμπανος, ο φώτης έφτιαξε σκεμπέ λέει, ο σπεκτ πλέον τρέχει με τα χέρια, ο γιάννης27 έφαγε σπαλομπριζόλα κι έγινε άντρας,  κάτι για τακούνια στο γυμναστήριο άκουσα, μην το δοκιμάσετε παιδιά, σπάνε αν φορτώσεις πολύ την μπάρα.

 

(ναι εντάξει γαμιέμαι στη δουλειά τα παράτησα 3 μήνες και είμαι 5 κιλά κάτω σε όλα - διατροφή δεν το συζητάω - αλλά έκανα δυναμικό καμπακ στο τζυμ πριν δυο βδομάδες dakonμηβαρας)

*A ναι, και ο Άλεξ έβαλε σπελτσεκ.

Που'σαι μωρηηηηηηηηηηηηηηηηηη    Yin? 

Nομιζα πως ειχες κανει emo quit η' ειχες γινει πολυτεκνη τουλαστιχον !Tην επομενη φορα θα τιμωρηθεις να ξερεις δεν θα περασει ετσι η απουσια σου .

Wb !

 

 

 

Ανακαλεσε για τον σκεμπε μην εχουμε αλλα ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο δικο μου εχει max οριο 30' διαδρομο αλλα συνηθως δεν τηρειται .

σε ολα τα γυμν υπαρχει max , ακομη και τα γυμναστηρια που εχουν παρα πολλουςς διαδρομους εχουν κ παρα πολυ κοσμο ειδικα την ανοιξη κ υπαρχει περιορισμος ! μαλιστα προγραματιζουν τα μηχανιματα να σταματανε υποχρεωτικα μετα το 20λεπτο πχ ! τι κανουν ομως οι πονηροι?στο 10λεπτο -τεταρτο , ενα restart  οταν δε τους βλεπει κανεις κ συνεχιζουν ... κ καπακι το ιδιο ..

δε μπορεις να θυμασαι ποτε ανεβηκε ο καθενας ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...