Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Κι εγω ειμαι 40 ξερω γω αλλα εχω πολυ καλυτερο σωμα απ' οτι οταν ημουν 20 :)

Α ρε σιξ πακ που θα κυκλοφορουν στη Χαλκιδικη.

 

Στα αεροβια μηχανηματα εχει μια συσκευη που την συνδεεις με ακουστικα κ βλεπεις τιβι. Ολες συνδεονται κ ξεχνουν να κατεβουν

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα αεροβια μηχανηματα εχει μια συσκευη που την συνδεεις με ακουστικα κ βλεπεις τιβι. Ολες συνδεονται κ ξεχνουν να κατεβουν

 

Για αυτό το πρόβλημα, το γυμναστήριο στο οποίο πηγαίνω, ανήρτησε ανακοινώσεις που υποδεικνύουν στους ασκούμενους ότι το χρονικό όριο χρήσης μηχανημάτων αερόβιας γυμναστικής (διάδρομοι, ελλειπτικά, ποδήλατα) είναι 15 λεπτά. Επειδή, προφανώς, οι ασκούμενοι/ες είναι στην πλειονότητά τους γκάου-πίου και ηθελημένα ή από βλακεία αγνοούν την ανακοίνωση, οι γυμναστές αναγκάζονται να κάνουν τους "μπαμπούλες" κάθε τόσο (και καμιά φορά τον "μπαμπούλα" τον κάνουν άλλοι, πιο υπεύθυνοι ασκούμενοι), αλλά το αποτέλεσμα είναι το επιθυμητό: ακριβώς η αντίθετη κατάσταση από αυτή που περιγράφεις.

 

Θες να το προτείνεις ως λύση στο πρόβλημα, στο γυμναστήριο που πηγαίνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

νικο δικο σου.! μπραβο του παντως!

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/10155541_622718871145128_2057966876_n.jpg

 

στο δικο μου εχει οριο τα 10-20 λεπτα σε ωρες αιχμης! αν δεν εχει κοσμο δεν εχει θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νικο δικο σου.! μπραβο του παντως!

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/10155541_622718871145128_2057966876_n.jpg

 

στο δικο μου εχει οριο τα 10-20 λεπτα σε ωρες αιχμης! αν δεν εχει κοσμο δεν εχει θεμα

Και γω σε αυτο που πηγαινα στην Κοζανη... Ειχε μαξ 30 λεπτα....

 

Αλλα ειχε κανει την βλακεια να βαλει απεναντι στο 1μετρο 3 τηλεορασης εε 19:00-20:00 με αυτα τα κωλοσιριαλ γινοταν χαμος απο γυναικες που ταχα καναμε διαδρομο... Ή ερχοντιυσαν και σε λεγανε μοορεις να οας στο πιο διπλα να κατσω εγω εδω...

 

 

Σπεκτ... Καλη προσπαθεια του τυπου αλλα καπως ασχημο το αποτελεσμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...