Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

το αυτο που ειπε ο απο πανω!! με εκνευριζει πολυ οταν ο κοσμος μιλαει για καποιο προιν με το ονομα μιας εταιριας που εχουν μαθει!

πχ για τους περισσοτερους quaker=βρωμη, νουτελα-μερεντα=πραλινα φουντουκιου,fanta=πορτοκαλαδα κλπ!!

 

προζακ δεν εχω κατι μαζι σου απλα βρηκα ευκαιρεια να πω τον πονο μου :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

To προγραμμα που κανεις ειναι παρομοιο με το δικο μου με τις εξης διαφορες:Δεν μπλεκω τις ασκησεις απο διαφορετικα μερη π.χ τελειωνω πρωτα ολες τις ασκησεις για στηθος και μετα περναω ωμους .Κανω λιγοτερα σουπερ σετ και κανενα γιγα σετ.Αεροβιο κανω διαδρομο με μεγαλη κλιση >6 και γρηγορο περπατημα οχι τρεξιμο .Και τρεξιμο (με αργο ρυθμο τυπου τζοκινγκ) κανω σε στιβο και ανωμαλο  με σακιδιο στην πλατη και βαρος 10-15 κιλα.

Συμφωνω απολυτα πως στο gym  δεν πιανουμε την παρλα κατα την διαρκεια της προπονησης αλλα παραμενουμε συγκεντρωμενοι.ΕΚΤΟΣ αν παιζει κανενα καλο γκομενακι και μας μιλαει αυτο πρωτο η' με την γραμματεια-reception  που συνηθως ειναι αφρος xD.

 

εγώ έχω ακουστικά και την μισανθρωπική μου φάτσα και σοβαρά δεν μου έχει μιλήσει ποτέ κανένας :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To προγραμμα που κανεις ειναι παρομοιο με το δικο μου με τις εξης διαφορες:Δεν μπλεκω τις ασκησεις απο διαφορετικα μερη π.χ τελειωνω πρωτα ολες τις ασκησεις για στηθος και μετα περναω ωμους .Κανω λιγοτερα σουπερ σετ και κανενα γιγα σετ.Αεροβιο κανω διαδρομο με μεγαλη κλιση >6 και γρηγορο περπατημα οχι τρεξιμο .Και τρεξιμο (με αργο ρυθμο τυπου τζοκινγκ) κανω σε στιβο και ανωμαλο  με σακιδιο στην πλατη και βαρος 10-15 κιλα.

Συμφωνω απολυτα πως στο gym  δεν πιανουμε την παρλα κατα την διαρκεια της προπονησης αλλα παραμενουμε συγκεντρωμενοι.ΕΚΤΟΣ αν παιζει κανενα καλο γκομενακι και μας μιλαει αυτο πρωτο η' με την γραμματεια-reception  που συνηθως ειναι αφρος xD.

τοτε κανουμε ακομη πιο παρομοιο  προγραμμα γιατι κανω ναι μεν κατα βαση ελιπτικο - κανω ομως πολλες φορες κ διαδρομο οπως εσυ τερμα ανηφορικο και τερμα περπατημα (ακριβως λιγο πριν γινει τρεξιμο) επισης  φανταζομαι εννοεις στην μεγαλη ενταση κ στην μικρη ξεκουραση κανουμε το ιδιο! αρα καταλαβαινεις πολυ καλα τι εννοω  ..

αλεξ μουσικη κι γω στο τερμα - δε βγαινει αλλιως αυτο το μαλακισμενο μισωρο στο ελιπτικο με τιποτα !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ειναι αυτονητο μουσικη στο αεροβιο δεν παλευεται αλλιως επισης γλυτωνεις και τους ακυρους απο διπλα που τους πιανουν τα κοινωνικα τους πανω στον διαδρομο.

 

Sent from my ipad4 using Insomnia

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παιρνω αυτα

traganes+boukies.jpg

τα ανακατευω μαζι με αυτα

qyaker_sakoula_new_big.jpg
ριχνω μεσα στο μπόλ ετοιμα καθαρισμενα αυτα
images?q=tbn:ANd9GcS-B5r303UPdorW_g_iCyp
και απο πανω γαλα χτυπημενο στο μπλεντερ με μπανανες κ λιγο μελι !
και νοστιμο οσο δε παει και τουμπανο πρωινο !
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αυτο που ειπε ο απο πανω!! με εκνευριζει πολυ οταν ο κοσμος μιλαει για καποιο προιν με το ονομα μιας εταιριας που εχουν μαθει!

πχ για τους περισσοτερους quaker=βρωμη, νουτελα-μερεντα=πραλινα φουντουκιου,fanta=πορτοκαλαδα κλπ!!

 

προζακ δεν εχω κατι μαζι σου απλα βρηκα ευκαιρεια να πω τον πονο μου :P

Μωρε Σπεκτ, απο χωριό είμαι, που να τα ξέρω αυτά... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Squat 3+

Squat 3x100, 3x112,5, 4x127,5

SLDL: 5x5x100

Front Squat: 6x3x80

Leg curls:3x12+x66

Face pulls: 3x12+x34

Preacher crunches: 3x12+x80

 

Καλά πήγαμε, βγήκε το μεροκάματο και σήμερα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμανε. ..

 

 

Σημερα προπονηση ... Μια χαρα..

 

Προβλεπω την αλλη εβδομαδα να κλαιμε.. Αφηνω το σωμα να χαλαρωσει και μετα βουρ παλι στο ψαχνο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...