Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κοιλουμπιτσα :-)  αυτα παθαινεις αν τα αφησεις !

παιδες - ουτε φανταζεστε για τι αθλητη μιλαμε πριν καμμια 10ετια !

καλα στο βιντεακι μαλακιζεται - αλλα ακομη και τωρα  και με αυτα τα κιλα που χει βαλει το χει ακομη ..

 

https://www.youtube.com/watch?v=2-guRozvMY8&feature=youtu.be

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Σκεφτομαι να παω να κανω σημερα γυμναστικη και αυριο την μερα της τριτης γιατι τριτη εχω υποχρεωση τι λετε?

 

 

ή να ξυπνησω την τριτη πιο πρωι και να την κανω τοτε??? 

 

Ελεγα σημερα να ξεκουρατω πολυ... Μην παω γυρευοντας το σωμα μου... 

 

Θελει να πεσουμε με τα μουτρα στο φαι δεν παει αλλο... Με τα βραδινα ωραρια... Με χουν γονατισει...

 

Το περιεργο ανεβηκα παντου σχεδον θα μου πεις οτι αν ησουν ξεκουραστως μπορει να πηγαινες και καλυτερα... Μπορει να ισχυει και αυτο...


Λεω πιο πολυ προς τον Ντακον παει αυτο....

 

Αυτη την εβδομαδα που ειμαι σ φαση ξεκουρασης να το κανω ετσι...

 

Κυριες απο 3*5 σε 5*3 ωστε να πεσω στο 75% και να νιωθω κατι της απο πιεση...

 

στις αλλες 5*10 στο 60-70% αλλα θα δουλεψουμε παλι την σωστη τεχνικη...

 

 

Ενω στις 3*8/10/12/15 που χω στο προγραμμα να τις κανω οπως εχει.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την εκανα τελικα πριν λιγο... πολυ ωραια ηταν....

 

Αυριο παλι προπονηση της τριτης..

 

Τριτη μασαμπουκα σε ταβερνουλα ετσι για να ξεφυγουμε λιγο...

 

και μετα παει λεγοντας..

 

Μερα deload....ολη η εβδομαδα ετσι θα μας παει... Να κλεισει ο μηνας ... Και μετα Απριλιο το κεφαλι κατω και δινουμε πονο...


Παω να φαω βραστα αυγα 4 στο συνολο καποιος εξυπνος εκανε μαλακια... σπαω τα πρωτα δυο..οκ... Παω τα αλλα και τελικα εφαγα ομελετα... χυθηκαν..τι καντηλια εριξα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μισώ τις κυριακές γιατί το gym κλείνει 2 η ώρα και πάω στις 12 με την τσίμπλα στο μάτι και είμαι πεσμένος. 

 

Μεθαύριο που είναι 25η μαρτίου όμως θα είναι ανοιχτό και είναι και αργία. Θα ξυπνήσω 12 το μεσημέρι θα αράξω 3 ώρες και μετά θα πάω να σπάσω όλα τα pb

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα ειναι...

 

Εγω πηγα το προγραμμα μια μερα πισω

..

 

Σημερα σηκωθηκα και ενιωθα πολυ καλα..

 

Κεω την τριτη εχω μια υποχρεωση.. Δευτεεα δουλευω .. Ας κοιμηθω καλα .. Εκανα σημερα της δευτερας. Αυριο το πρωι της τριτης...

 

Τριτη ξεκουραση .

 

 

Εγω ειμαι σε φαση παιζω λιγο πιο κατω απο τα ορια αλλα διορθωνω ατελειες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλοι περιμενουν την κυριακη λιγο να ξεκουραστουν να κοιμηθουν παραπανω και ο αλεξ βαζει ξυπνητηρια  κ τρεχει στο gym  με την τσιμπλα στο ματι ! μπραβο ρε παιχτη ωραιος εχεις πορωθει δε το αφηνεις ποτε τωρα , μπηκε το μικροβιο αυτο ηταν  !

λιβε αν ενιωθες κουρασμενος κ να εχανες μια προπο δε πειραζει ! καλο κανει κ η ξεκουραση !

αν ησουν οκ καλα εκανες κ την εκανες σημερα της τριτης !

αρρωστακια .. :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

εγω ειπα να παω με ενα φιλο μου σημερα σε μια διαδρομη που εχουν φτιαξει κατι γνωστο μας και μας ειπαν οτι εχει καλη σημανση!

το αποτελεσμα!! η διαδρομη ειναι πιο πολυ ορειβασια και οχι τρεξιμο βουνο! παρα πολυ πετρα κατω και ειτε δεν μπορουσες να τρεξεις ειτε ετρεχες και επαιζες κορονα-γραμματα να τσακισεις αστραγαλους! η σημανση στην καταβαση τραγικη! χαθηκαμε και καναμε αρκετα εξτρα δρομο!! συνολο 25χλμ σε 4.15!! τραγικη διαδρομη παντως!! αξιζε μονο το υψομετρο και η θεα τιποτα αλλο!

 

http://www.endomondo.com/workouts/312614976/9062238

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιβερ πλέον πρέπει να ακούς το σώμα σου. Κάνε όπως νιώθεις απλά μην αλλάζεις ασκήσεις και μην ανέβω ανεβαινεις απότομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχολείται κανείς με χειμερινή κολύμβηση; Αν ναι, πότε είναι η καλύτερη περίοδος να την ξεκινήσει κανείς και πως; Δεν ξέρω αν είναι άσχετο αλλά να πω ότι κάνω κρύο ντουζ κάθε μέρα, αλλά μετά από έντονο τρέξιμο και όταν το σώμα είναι ΠΟΛΥ ζεστό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλοι παραπονιουνται οτι τους κανουν την ζωη ποδηλατο, εσυ την κανεις μονος σου.  :-)

 

Καλοοοοοοοοοοοοοοό! :-)

 

Ε, η ποδηλασία είναι η "απόδρασή" μου, τι να κάνουμε; :-D  Δώστε μου άσφαλτο και προορισμό και "πάρτε μου την ψυχή"!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...