Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαζί σου ρε Μάους, αλλά πόση διαφορά θα δώ? Μάλλον τίποτα για μένα. Όταν λέω διαφορά μιλάω για διαφορά στις επιδόσεις. Για αυτό που κάνω , powerlifting (και καλά), όσα βίντεο από όσους έχω δει , που είναι άτομα με συμπληρώματα και κάτι παραπάνω πολύ συχνά, ΚΑΝΕΙΣ μα κανείς, στον τόσο καιρό που παρακολουθώ , δεν είπε ''παιδιά κρεατίνη πριν τον αγώνα''. Και είναι τύποι που την κρεατίνη και την πρωτείνη την έχουν δίπλα στο μπουκάλι με το νερό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Μαζί σου ρε Μάους, αλλά πόση διαφορά θα δώ? Μάλλον τίποτα για μένα. Όταν λέω διαφορά μιλάω για διαφορά στις επιδόσεις.

συμφωνω απολυτα ντακον ! εσυ και με την χρηση που κανεις ''μαλλον τιποτα'' οπως χαρακτηριστικα λες !

απλα η διαφωνια μου ειναι η εξης ! δεν ειναι το ιδιο να την παρεις πριν την προπονηση με  το να την παρεις πριν κοιμηθεις! 

υπρχει χρονος επιδρασης ακομη κ για σενα ποσο μαλλον για καποιον που δε κανει τοσο συχνη χρηση !

οι ποδοσφαιριστες που το βρισκει ακυρο το παραδειγμα ο μπος , οι αθλητες στιβου μικρων αποστασεων κυριως που θελουν ενταση κτλ  την παιρνουν πριν και οχι μετα τον αγωνα !

  τοσο απλο ειναι αυτο που λεω ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άνοιξε ένα αρωματικό χαρτόκουτο Sagria Di simon συνοδευτικό. Καλή σοδειά με μια νότα πορτοκάλι στη γεύση (μιλάμε για ΤΟ κρασί (? ο θεός να το κάνει) αλλά κατεβαίνει σα χυμός)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άρχισε να παίζει 4 pack και οι φώτο μου αρχίζουν να είναι σαν να έρχονται από gay site (καλό σημάδι I guess), στα 86 κιλά. Έμεινε λίπος ακόμα, νομίζω σε ένα 3 μηνάκι θα έχει φύγει και αυτό και θα έχω ένα 4pack της προκοπής. Το 6 pack το βλέπω σε 6 μήνες+. 

Επεξ/σία από alex_000
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η moscato d'asti που ειναι σαν λεμονάδα και γλυκο και σαμπανιζέ και... :P

 

επιτέλους, την πάνω βδομάδα ξεκινάω πάλι γυμναστήριο! Άντε να ανοίξει και η όρεξη να πάρω πίσω τα 4 χαμένα κιλά από τον πρώτο μήνα-κόλαση στη δουλειά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...