Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Τρολ είναι ρε λιβε χαχαχα

Δε βλέπεις όνομα και αβαταρ χαχαχα


Δεν μετραω. Σε κανα 45λεπτο πες να τις εκανα.

 

Δεν στο λέω για κακό.

Απορία το έχω.

 

Γιατί και παλιά σε είχα ρωτήσει αλλά δεν μου είχες απαντήσει. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, βασικά κυρίως κοπέλες, ψάχνω ένα γυμναστήριο που να έχει αργά μαθήματα pilates και Yoga αλλά να αξίζουν τον κόπο. Είδα με μια κοπέλα που έκανε Pilates εκεί που πήγαινα για personal αλλά δε βόλευαν οι ώρες, δηλαδή μόνο σκ αλλά θα θελα και μια μέρα μες στην εβδομάδα μην είναι απανωτά για να στρώσει το σώμα μου στο πως ήταν,δηλαδή 3 μέρες από 1-2 ώρες τη φορά. Ότι μπορείτε να μου προτείνετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να στρωσει σωμα lift baby lift

 

Σε ποια περιοχη εισαι? Δες στο γκουγλ τιποτα.

Στη γειτονια δν εχετε κανενα? Στη θεση σου πριν γραφτω θα εκανα ενα δοκιμαστικο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να στρωσει σωμα lift baby lift

 

Σε ποια περιοχη εισαι? Δες στο γκουγλ τιποτα.

Στη γειτονια δν εχετε κανενα? Στη θεση σου πριν γραφτω θα εκανα ενα δοκιμαστικο

Δεν πάω πουθενά κοντά σε βάρη. Γενικά είμαι 1,68 52 κιλά οπότε απλά φυσική κατάσταση θέλω να στρώσω ίσως και ελάχιστη γράμμωση σε κοιλιακούς, ούτε βάρη ούτε aerobic κτλ. 

Γαλάτσι μένω αλλά λόγω δουλειάς μεταφέρομαι κάθε λίγο κτλ, έλεγα holmes αλλά τελευταίο μάθημα 8, γύρω γύρω το ίδιο, asana δεν έχω κοιτάξει να σου πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πάω πουθενά κοντά σε βάρη. Γενικά είμαι 1,68 52 κιλά οπότε απλά φυσική κατάσταση θέλω να στρώσω ίσως και ελάχιστη γράμμωση σε κοιλιακούς, ούτε βάρη ούτε aerobic κτλ.

Γαλάτσι μένω αλλά λόγω δουλειάς μεταφέρομαι κάθε λίγο κτλ, έλεγα holmes αλλά τελευταίο μάθημα 8, γύρω γύρω το ίδιο, asana δεν έχω κοιτάξει να σου πω...

Εχεις εμφανη μυικη ενδυναμωση να αναδειξεις με τη γραμμωση?

οι αναλογιες σου μαρτυρουν μια απλα πολυ αδυνατη κοπελα.

Οσο για τν χωρο, να προτιμησεις καποιον που σου προκαλει οικειοτητα κ δν βαριεσαι να πας. Επειτα, κανε ενα δοκιμαστικο για να δεις αν το ασκησιολογιο του γυμναστη σου ταιριαζει, σου αρεσει κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι οχι βαρη και μονο γιογκα....

 

 

 

Ξεκινα χαλαρα και θα δεις οτι σου αρεσει ... Και δεν θα χεις προβλημα με την ωρα....

 

Σημερα προπονηση.. Πολυ ενταση... Τωρα ξαπλα φαι και μερικα αυγα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι εχεις αλεργια στα βαρη? Τι σου συμβαινει? Μιλησε μας !

χα χα ναι κάπως έτσι... Δε μπορώ τα βάρη ρε, βαριέμαι αν είναι παίρνω το 5κιλο λαπτοπ και κόβω βόλτες...

 

Εχεις εμφανη μυικη ενδυναμωση να αναδειξεις με τη γραμμωση?

οι αναλογιες σου μαρτυρουν μια απλα πολυ αδυνατη κοπελα.

Οσο για τν χωρο, να προτιμησεις καποιον που σου προκαλει οικειοτητα κ δν βαριεσαι να πας. Επειτα, κανε ενα δοκιμαστικο για να δεις αν το ασκησιολογιο του γυμναστη σου ταιριαζει, σου αρεσει κτλ.

Κοίτα τους κοιλιακούς δεν τους έχασα ποτέ δηλαδή ακόμα είναι πέτρα κι ας μην έχω γυμναστεί όπως θα θελα 1 χρόνο... Και τα πόδια μου είναι δυνατά ειδικά τον τελευταίο καιρό που περπατάω πολύ με βάρος, ανεβαίνω σκάλες, χορεύουμε κιόλας με μια φίλη μου μόνες μας γιατί και οι δυο με τη γυμναστική βαριόμαστε εύκολα. 

Γενικά είμαι του στυλ αν πάρω κάτι απόφαση θα το κάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...