Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

ψάχνω για ίσια/στραβόμπαρα/δίσκους/αλτήρες/πάγκο/ορθοστάτες για ενα φιλαράκι (σε κανα μηνα ++ θα πάρει απλά κοιτάω απο τώρα ). Μαγαζί με καλές τιμές ξέρουμε? 

κ κάτι άλλο , αυτό για παράδειγμα σας φαίνεται αντοχής? έχει κανείς ερασιτεχνικό πάγκο κλπ , οι κατασκευές αντέχουν ? γιατι δε μου γεμίζουν το μάτι 

http://www.kinissis.eu/polypagkos-askiseon-me-orthostates-amila-44236#.UyadlKh_uLM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα πρωινη προπονηση....

 

Μειναμε στα κιλα που ανεβηκαμε.... Γουσταραμε...

 

Νικο πανε σε μαγαζια εκει στην οατρα σε αλυσιδες και πες θελω αυτα τι τιμη μοιρεις να μου κανεις... Θα τα δεις κιολας.. Θα μοιρεσεις να τα δοκιμασεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που να τα βρεις Ελλάδα είναι το θέμα. Power Rack+ olympic barbell+weights και ένα πάγκο με κλίσεις και καθάρισες. Αν έχει μονόζυγο το power rack και λαβές για δίζυγο, τέλειωσες για όλη σου τη ζωή.

 

OHP 5+
OHP: 5x55, 5x60, 6x70
Lat pulldowns: 5x10x73
Dips: 5x8-10xbw
triceps pushdowns: 3x15x52
face pulls: 3x15X24
Hyper extensions:3x10xbw
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αυτό το λέω , άσχημο σώμα και κραξτε οσο θέλετε.

 

Δεν προκειται να κραξει κανεις. Δεν νομιζω γενικα πως αρεσει σε κανεναν αυτο το σωμα. Τουμπανα χερια και ωμοι, ανυπαρκτο στηθος και ειδικα τραπεζοειδης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα το sumo deadlift με βάρος και δεν υπάρχει αμφισβήτηση πλέον, μου βγαίνει πολύ φυσικά η κίνηση οπότε θα μείνω σε αυτό. 

 

το γόνατο είναι πολύ καλά πλέον και μπορώ και κάνω πρέσα στο 100%. Θα μείνω έτσι προς το παρόν. Ο αγκώνας επίσης έστρωσε αρκετά θα τον κρατήσω δεμένο προοληπτικά για 1-2 εβδομάδες ακόμα. 

 

΄Ενδιαφέρον βίντεο για carbs πριν τον ύπνο. (ενδιαφέρον = έχει δίκιο :P )

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι κάνουν οι ψυχούλες μου ? ζουζουνάκια .. Μια εβδομάδα ζούμπα και νιώθω το κορμάκι μου να τεντώνει σα τσιχλίτσα ..!

 

Τι καλά! Και γω!

Ποιο είναι το αγαπημένο σου τραγούδι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...