Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Οσοι και οσες εχετε  τα κιλακια σας - δε φταιει ουτε που δε γυμναζεστε,  ουτε το οτι τρωτε οτι βρεθει μπροστα σας !
Το οτι δε τρωτε σπανακι φταιει μονο - μην  εχετε ενοχες :-D
 
 

spanaki.jpg

 

Στο σπανάκι κρύβεται η λύση για την παχυσαρκία

 

 

Η ομάδα της καθηγήτριας Charlotte Erlanson – Albertsson μελέτησε τη δράση της ουσίας σε εθελοντές, στους οποίους τη χορηγούσε κάθε πρωί σε μορφή συμπληρώματος, επειδή με την κατανάλωση σπανακιού ο οργανισμός δεν μπορεί να τη διασπάσει εύκολα.
 
 
Αλλο ενα συμπληρωμα διατροφης που θα κανει τρελες πωλησεις μεχρι να επισημοποιηθει οτι  δεν προσφερε αυτα που υποσχοταν αλλα αυτα ακριβως υποτιθεται θα τα προσφερει το επομενο σουπερ συμπληρωμα διατροφης που θα μας μοστραρουν. 
Μονο που λενε μια ουσια που υπαρχει στο σπανακι θα δωσει την λυση για την αντιμετωπιση της παχυσαρκιας, αλλα πρεπει να την παρουμε σε μορφη συμπληρωματος, γιατι με την καταναλωση σπανακιου ο οργανισμος δεν μπορει να την διασπασει ευκολα, φαινεται για αλλη μια φορα το μεγεθος της κοροιδιας.
Ποιοι Σουηδοι και πρασινα αλογα οι Γερμανοι εχουν την λυση για την αντιμετωπιση της παχυσαρκιας παλια και δοκιμασμενη συνταγη, ΚΑΤΟΧΗ για αδυνατισμα μεχρι εκει που δεν παει.   B)
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Έχει παραγγήλει κανείς από bulkpowders ; Σκέφτομαι να πάρω αυτό, για διευκόλυνση στις ομελέτες μου.

Εντυπώσεις από το προιόν ή γενικά από το μαγαζί ευπρόσδεκτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως πουλάνε κ Ελλάδα egg whites σε μπουκάλια , δεν ξέρω αν αξίζει να παίρνεις απο εκεί, εκτός αν σε συμφέρει τόσο η τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παραγγήλει κανείς από bulkpowders ; Σκέφτομαι να πάρω αυτό, για διευκόλυνση στις ομελέτες μου.

Εντυπώσεις από το προιόν ή γενικά από το μαγαζί ευπρόσδεκτες.

Δεν έχω παραγγείλει εγώ αλλά παραγγέλνει πολύς κόσμος και δεν έχω ακούσει κάτι αρνητικό. Βέβαια γενικά σε bulk προιόντα νομίζω το MyProtein βγαίνει λίγο πιό φτηνό.

 

Πάντως ισχύει αυτό που λέει ο Νίκος...κι εδώ Ελλάδα πουλάνε liquid egg whites...κάθε βδομάδα παίρνω. Αν είσαι αθήνα πες μου να σου πω μαγαζί, με 3 ευρώ 1 Lt ασπράδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πλάτη κάνω έλξεις μονόζυγο με ανοιχτή λαβή, εμπροσθολαίμιες έλξεις στην τροχαλία, κωπηλατική κλπ.

 

Αλλά το μονόζυγο και οι εμπροσθολαίμιες δεν μου κάθονται καλά μαζί. Όπως τα βλέπω, οι έλξεις στο μονόζυγο μοιάζουν πιο πολύ με εμπροσθολαίμιες, άρα για 2η άσκηση όταν πάω στην τροχαλία θα έπρεπε να κάνω οπισθολαίμιες. Σωστά δεν τα λέω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεσημεριατικα και εγω με νταλα ηλιο παω για τρεξιμο. Καλος μαλακας ειμαι. Τεσπα συμπληρωθηκε σημερα 1 βδομαδα επανενταξης στην γυμναστικη. Χαλαροι ρυθμοι αλλα δεν πειραζει. Για να δουμε αυτη η βδομαδα πως θα μας παει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αριστερος ειναι γαματος...

 

Ο δεξιος ειναι λες και εσκασε το στηθος του....

 

 

Χτες Ντακον εκανα μια τριπλα... 

 

5*3 στις αρσεις αλλα ανεβηκα...

 

Σημερα παντου πιασμενος... Γαμπες κοιλιακοι, στηθος παντου.... Το δωσα και καταλαβε...δεν μασαμε.... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

                                       ελα ο χριστος και η παναγια το ειδαμε και αυτο !!!!

 

 

yeap , το είχα δει το όνειρο χρόνια τώρα.  :-D

 

ο τζόρτζογλου είναι ο δεξής; 

ναι

 

Δε παίζει ρε φίλε.

Ο ηθοποιός?

Σίγουρα?

Τόσο τουμπανιάρης?

Παίρνει τίποτα?

καραμέλες για το βήχα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...