Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αντίδραση, αντίδραση το μόνο που θα κάνω

Αντιδραση, αντίδραση μετά ίσως πεθάνω

 

Αθάνατα τραγούδια Φώτη

επ τι εχουμε εδω ?? που τα ξερουμε αυτα γιαννη ?

 

για λογους που ουτε καν μπορεις να φανταστεις -και δε προκειται ποτε να σου πω- σε συμπαθω κι αλλο τωρα :-)  

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Διαλυθηκα σημερα,επρεπε να κανω 4 sessions (το 2ο δυο φορες).

Πηγα γηπεδο πρωι πρωι εκανα τα δυο πρωτα,ξεκουραση μετα το 1ο, μασα υπνος και πριν απο λιγο εβγαλα το τελευταιο.Τα 2 στα 4 ηταν και με PB.

 

Νιωθω πτωμα αλλα και μεγαλη ικανοποιηση που τα βγαλα...

Τοσος κοσμος παει και ξοδευει περιουσιες και την ζωη του στα ναρκωτικα, υπαρχει καλυτερο απο την γυμναστικη?

post-66280-0-53487000-1394824532_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ευτυχώς αυριο δεν δουλευω και θα κανω αυριο προπονηση μετα απο καλο υπνο και πολυ φαι...θα το καψουμε το μηχανημα λεμε αυριο.... 


1012268_487548041349065_235748222_n.jpg

 

Δεν ξερω κατα ποσο ισχυει το παρακατω, αλλα νομιζω ειναι 22 χρονων και ειναι κομματια...

 

1781913_482441491859720_770416070_n.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει πολυ ωραιο και καλοφτιαγμενο σωμα... Σαν ψευτικος φαινεται....


Παντως απο το 2010 φαινεται οτι εχει τις προυποθεσεις να κανει κατι καλο.Το 2011 μαρεσει περισσοτερο απο το 2013.

Τα χερια του ειναι η μερα με την νυχτα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρόνια αθλητής , πολύ δουλειά , ΑΑΣ  , όλα δουλεμένα σωστά και έχει ενα πολύ καλό αποτέλεσμα.

το πιο σημαντικο ξεχασες αλλα δε βαριεσαι οτι γουσταρει κανει ο καθενας - απλα αυτα τα βρισκει μπροστα του εν καιρο !

4saken  και το 10 γυμνασμενος ειναι και αρκετα κι ολας οχι λιγο ! δες τα χερια τους ωμους κ το στηθος του ..

ειναι προ φαρμακου - και μετα οι φωτο ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο σωμα ,αλλα πολυ φαρμακο

Μια βοηθεια παιδια,ημουν αρρωστρος τις τελευταιες μερες[2]]]]]]]]]και λεω να μην παω σημερα gym ,και να παω αυριο.Δεν εχω κανει αυτη την εβδομαδα πλατη και ποδια.Καποιο προγραμμα για αυτα τα 2 να τα κανω μεσα σε 1 μερα?Μην βαλετε squat και deadlifts μαζιν γιατι δεν θα την παλεψω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο σωμα ,αλλα πολυ φαρμακο

Μια βοηθεια παιδια,ημουν αρρωστρος τις τελευταιες μερες[2]]]]]]]]]και λεω να μην παω σημερα gym ,και να παω αυριο.Δεν εχω κανει αυτη την εβδομαδα πλατη και ποδια.Καποιο προγραμμα για αυτα τα 2 να τα κανω μεσα σε 1 μερα?Μην βαλετε squat και deadlifts μαζιν γιατι δεν θα την παλεψω.

Κάνε upper/lower

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει πολυ ωραιο και καλοφτιαγμενο σωμα... Σαν ψευτικος φαινεται....

Τα χερια του ειναι η μερα με την νυχτα....

ναι ωραίος είναι , απλά το κακό ειναι οτι πολλοί πιτσιρικάδες νομίζουν οτι θα φτάσουν τέτοιο επίπεδο natural και ιδικά σε σύντομο χρονικό διάστημα. Τελικά δεν το φτάνουν και απογοητευονται με αποτέλεσμα να τα παρατήσουν ή το ρίχνουν στο φάρμακο που κ εκεί απογοητευονται γιατι αν δεν ξέρεις να κάνεις σωστή χρήση ούτε θα το εκμεταλευτείς ούτε θα κρατήσεις κάτι απο αυτά που θα σου δώσει.

 

 

το πιο σημαντικο ξεχασες αλλα δε βαριεσαι οτι γουσταρει κανει ο καθενας - απλα αυτα τα βρισκει μπροστα του εν καιρο !

4saken  και το 10 γυμνασμενος ειναι και αρκετα κι ολας οχι λιγο ! δες τα χερια τους ωμους κ το στηθος του ..

ειναι προ φαρμακου - και μετα οι φωτο ..

 

Μα αυτό ειναι οτι ο καθένας κάνει οτι γουστάρει. Δεν σχολίασα αν ειμαι υπερ η κατά των ΑΑΣ , είπα αυτό που βλέπω. Απλά ο τύπος είχε βάσεις και το πήγε παρα πέρα. Καλός κακός δικό του θέμα, όπως είπες ο καθένας τα βρίσκει μπροστά του. ;)

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ωραίος είναι , απλά το κακό ειναι οτι πολλοί πιτσιρικάδες νομίζουν οτι θα φτάσουν τέτοιο επίπεδο natural και ιδικά σε σύντομο χρονικό διάστημα. Τελικά δεν το φτάνουν και απογοητευονται με αποτέλεσμα να τα παρατήσουν ή το ρίχνουν στο φάρμακο που κ εκεί απογοητευονται γιατι αν δεν ξέρεις να κάνεις σωστή χρήση ούτε θα το εκμεταλευτείς ούτε θα κρατήσεις κάτι απο αυτά που θα σου δώσει.

 

Τουλαχιστον αυτος πηρε και το εκανε σωστα... Νομιζω θα εψαξε τι θα γινει μετεπειτα...

 

Εγω τρελαινομαι με αλλους που ουτε βασεις εχουν, ουτε κανουν καποια προσπαθεια πχ για 2χρονια να δουν που θα τους παει το σωμα τους μονο του, με πολυ φαι, αλλα εχουν την νοοτροπια... ΑΑΑ ειναι Απριλιος, πρεπει να παω στο γυμναστηριο, να παρω λιποδιαλυτες, ή καμια σκονη να με κανει χαλκ σε 3 μηνες.... Ε αυτα τα μυαλα, θελουν τον δεκακιλο αλτηρα να τους το ριξεις στα δαχτυλα των ποδιων....

 

 

Τρωνε οτι σαβουρα υπαρχει, αλλα μετα τους πιανει κριση πανικου.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλαχιστον αυτος πηρε και το εκανε σωστα... Νομιζω θα εψαξε τι θα γινει μετεπειτα...

 

Εγω τρελαινομαι με αλλους που ουτε βασεις εχουν, ουτε κανουν καποια προσπαθεια πχ για 2χρονια να δουν που θα τους παει το σωμα τους μονο του, με πολυ φαι, αλλα εχουν την νοοτροπια... ΑΑΑ ειναι Απριλιος, πρεπει να παω στο γυμναστηριο, να παρω λιποδιαλυτες, ή καμια σκονη να με κανει χαλκ σε 3 μηνες.... Ε αυτα τα μυαλα, θελουν τον δεκακιλο αλτηρα να τους το ριξεις στα δαχτυλα των ποδιων....

 

 

Τρωνε οτι σαβουρα υπαρχει, αλλα μετα τους πιανει κριση πανικου.... 

ναι αλλα αυτά τα άτομα δεν έχουν καλό σώμα γιατι δεν ξέρουν που παν τα 4

βέβαια το καλό σώμα ειναι υποκειμενικό γιατι κ εγώ παλιά που είχα χάλια σώμα έβλεπα μοντέλα με κοιλιακούς και έλεγα πωπω να ήμουν έτσι 

και τώρα βάζω τα γέλια. Αστους να κάνουν τη φάση τους κ να πετάξουν τα λεφτά τους σε σκουπίδια που ουτε θα κάνουν αυτο που πιστευουν οι ίδιοι ούτε θα οφελίσουν την υγεία τους.

 

Με λίγα λόγια άστον τρελό στην τρέλα του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμησα τον αγκώνα μου. 2 εβδομάδες - 1 μήνα χωρίς πιέσεις στήθους και δέσιμο Αρχίζω τα flyes που δεν γουστάρω καθόλου. Για τρικέφαλο θα αρχίσω κάποια φλώρικη άσκηση με αλτήρα όπως αυτή που δεν σηκώνει πολύ βάρος. Ελπίζω να καταφέρω να κρατήσω το overhead press που παλεύω να το πάω 5x60 μέχρι τέλος καλοκαιριού

 

dumbbell-tricep-extension.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...