Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω δεν μπορω να πω οχι ουτε σε κρεας ουτε σε ψαρια....

 

Βασικα βλεπω τον μικρο μου τον αδερφο που δεν τρωει τιποτα σχεδον απο τα φαγητα μονο κοτοπουλο, μακαρονια κοφτα ... Φασολια αρακαδες τετοια δεν τα τρωει... Εγω του δινω και καταλαβαινει...

 

 

Βασικα ειμαι ευκολος στο φαγητο.. Απλα το θελω υγειινο και οχι με βουτηρα λιπη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

για να σε ενημερωσω μια και καλη μην εχεις και αλλη απορια μετα :P

εγω απο δεν τρωω καθολου κρεας και ψαρι.

απο τυρια τρωω μονο cottage και απο τα αλλα θα φαω μονο σε κανενα τραπεζι μια φορα στο τοσο!

γαλα μονο σογιας,αμυγδαλου κτλ και αυγα μονο ασπραδια και πουυυ και που και κανενα κροκο! (επειδη δεν συμφερει κιολας οικονομικα παιρνω αυγα απο σουπερ για αυτο δεν τρωω κροκο) οταν καμια φορα αγορασω απο μια γρια εδω που εχει καλα τσιμπαω κανεναν! (αλλα μεχρι 1 τη μερα)

 

στα δικα μας!! σημερα δεν δουλευαμε!! 

8.15 ειχα βγει για τρεξιμο μεχρι 9.18!! τσιμπησα μια σοκολατα πρωτεινης που μου ειχε μεινει απο την κυριακη απο τον αγωνα και 9.40 ημουν γυμναστηριο για ωμους!!! εφτιαξα καλο προγραμμα και με πιανει αρκετα!! 

Ειναι θεμα χρονου ποτε θα επεφτες και εσυ στα ναρκωτικα ντροπη σου :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vozinioti, τσίμπα μια ρουτινούλα που γουστάρεις καμψεις:

 

post-42823-0-81478800-1394695760_thumb.jpg

 

 


Και μια καλη σειρα φωτο απο πριν-μετα στην κανονικη τους διασταση -3 χρόνια γυμναστικής, όχι σε 3 μήνες:

 

post-42823-0-55697900-1394696271_thumb.jpg

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού θέλει ο Νίκος φώτο, το Link.png Site: πρωινό μου

 

Υ.Γ. αυτό το πιρούνι δίπλα στην ομελέτα πέφτει τις μισές φορές όταν βγαίνω από την κουζίνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα προπονηση... Καλη το μονο κακο.... Τελειωσε ο νες και δεν ηπια μονο εφαγα...

 

Ανεβηκαμε πιεσεις στηθους +2,5 κιλα

 

Κωπηλατικη με αλτηρες... +2.5

 

Επικλινης ανεβασα λογω αλτηρων +5 κιλα αλλα στο τελευταιο τα κατεβασα στα παλια γιατι ηθελα να ναι σωστη η τεχνικη και οχι απλα να τα σηκωνω...

 

Αυτες τις εκτασεις ωμων με αλτηρες δεν ξερω δεν ανεβαινουν ευκολα, εκτος και αν κανω ντροπ σετ να τους ξυπνησω πιο γρηγορα..

 

Καμψεις δικεφαλλων τελεια.... Πολυ πονος....

 

Θελω να μην δουλευω το σαββατο για να κανω τοτε την προπονησηγια να ανεβω στις αρσεις....

 

Το αστειο εκει που κανω σκαει μυτη η γιαγια μου... Με 4 αυγα... Λεει οαρε τα τρια εχουν αρχισει να γεννανε οι κοτες κεω πηρα κρατα τα οταν τελειωσουν θα σε πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πλάκα που προσπαθώ να βρω φώτο που να δείχνει το δικό μου σώμα στο πριν και είναι αδύνατο. Ήμουν κοκαλιάρης σαν τον Lada Pridal στην 1η φώτο αλλά ταυτόχρονα με τεράστιο σκεμπέ. Βάζω skinny fat αλλά τίποτα, αυτούς που βλέπω είναι είτε κοκκαλιάρηδες ολούθε είτε απλώς αδύνατοι -όχι κοκκαλιάρηδες- με μεγάλη κοιλιά.

 

Δεν το 'ξερα ότι ήμουν one of a kind να μην άλλαζα τίποτα  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα προπονηση... Καλη το μονο κακο.... Τελειωσε ο νες και δεν ηπια μονο εφαγα...

 

Ανεβηκαμε πιεσεις στηθους +2,5 κιλα

 

Κωπηλατικη με αλτηρες... +2.5

 

Επικλινης ανεβασα λογω αλτηρων +5 κιλα αλλα στο τελευταιο τα κατεβασα στα παλια γιατι ηθελα να ναι σωστη η τεχνικη και οχι απλα να τα σηκωνω...

 

Αυτες τις εκτασεις ωμων με αλτηρες δεν ξερω δεν ανεβαινουν ευκολα, εκτος και αν κανω ντροπ σετ να τους ξυπνησω πιο γρηγορα..

 

Καμψεις δικεφαλλων τελεια.... Πολυ πονος....

 

Θελω να μην δουλευω το σαββατο για να κανω τοτε την προπονησηγια να ανεβω στις αρσεις....

 

Το αστειο εκει που κανω σκαει μυτη η γιαγια μου... Με 4 αυγα... Λεει οαρε τα τρια εχουν αρχισει να γεννανε οι κοτες κεω πηρα κρατα τα οταν τελειωσουν θα σε πω...

 

 

Δε πρέπει να σε νοιάζει αν ανεβαίνουν. Δεν είναι ασκήσεις που κάνεις για ανεβάσεις αλλά για  all aroundness.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντωνη τρωγε.... Τρωγε....

 

 

Παρε κατσικισιο τυρι και απολαυσετο...

 

Προσπαθώ να καταλάβω γιατί το φρέσκο γάλα δεν κάνει καλό...

 

καλα ρε Αντώνη πόσα κιλά είσαι και σου λένε τρώγε τρώγε; ; ; Βάλτε το σε spoiler μην πάθω κανένα σόκ.

 

χαχαχα πόσα με κάνεις?χαχαχα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...