Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημερα γυρναω απο την δουλεια...

 

Λεω ας μπω στο γυμναστηριο να δω πως το αφησανε...

 

Μπ@υρδελο..

 

Παω σπιτι τον λεω τον μεγαλο οπως το βρισκεις το γυμναστηριο θα το αφηνεις... Τρελαινομαι να το βλεπω αχουρι... Και θυμωσε... Ας πιει ξυδι στα @@ μ...

Λίβε κι εμένα καμιά φορά αν πάνε οι φίλοι μου το αφήνουν αχούρι...επειδή με βρισίδια δεν καταλαβαίνουν και τίποτα τους είπα ότι κάθε φορά που θα το βρίσκω σκατά θα παίρνω και κάτι από μέσα. Ε μάλλον το αφήσαν σκατά επίτηδες την επόμενη φορά για να δουν τι θα πάρω...πήρα τους ορθοστάτες από τον πάγκο οπότε ο κάγκουρας ο φίλος μου που κάνει κάθε φορά στήθος-δικέφαλα δεν είχε λόγω ύπαρξης. 

 

Κάντους το κι εσύ...πάρε το αίμα σου για το κεκάκι  :-D

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Χαχαχαχχα.....

 

Ναι ρε συ αφηνω κατι στο ψυγειο για να το φαω (ειχα καιρο να φαω κεικ) και μου το τρωνε.....

 

 

Λεω να θες να φας και να μην σε αφηνουν...

 

Εμενα θυμωσε αλλα αλλιως δεν γινεται....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν τάπερ με κλειδαριές; Αν όχι, ευκαιρία να φτιάξεις ένα λίβε και να το λανσάρεις στην αγορά.

 

Άντε, και ψάχνεις ευκαιρία να φύγεις από τη δουλειά που κάνεις, σου έδωσα ιδέα :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα...

 

 

Πως το χαρηκα πριν λιγο...

 

Πηγαμε σουπερ σαββατο ψωνισαμε ταχα μισα μισα τα μηλα και τις μπανανς τις θεωρισε οτι ειναι για παρτη του.. Λεω οκ... Δοκιμαστικα πηγα για ψωνια δεν μας βολευει, ξανα χωρια...

 

Παει ανοιγει το ψυγειο, τα μικρα του εφαγαν καμια 3-4 μπανανες και μηλα λεει καλα ρε εγω αυτα τα πηρα γισ να χω να τρωω μετα το γυμναστηριο και σεις τα τρωτε...

 

Λεω δεν σε χαλασε ....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποναμε σημερα λεμε...

 

 

Δουλευουμε 16:00-24:00 και εξω εχει χαρα θεου μονο για καφεδια ειναι.

 

Σημερα εχουμε ξεκουραση....

 

Πηραμε αυγα και τωρα θα παραγγειλω πρωτεινη+ τα χαπια καφεινης για δοκιμη

Μια ερώτηση...

 

Είστε κατά και του τυριού,φέτας? :)

Φαε ρε παιχτη...

 

Μην μασας... Οχι με το κιλο και καθε μερα αλλα φαε.. Στην ηλικια σου καλο ειναι να τα τρως ολα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

για να σε ενημερωσω μια και καλη μην εχεις και αλλη απορια μετα :P

εγω απο δεν τρωω καθολου κρεας και ψαρι.

απο τυρια τρωω μονο cottage και απο τα αλλα θα φαω μονο σε κανενα τραπεζι μια φορα στο τοσο!

γαλα μονο σογιας,αμυγδαλου κτλ και αυγα μονο ασπραδια και πουυυ και που και κανενα κροκο! (επειδη δεν συμφερει κιολας οικονομικα παιρνω αυγα απο σουπερ για αυτο δεν τρωω κροκο) οταν καμια φορα αγορασω απο μια γρια εδω που εχει καλα τσιμπαω κανεναν! (αλλα μεχρι 1 τη μερα)

 

στα δικα μας!! σημερα δεν δουλευαμε!! 

8.15 ειχα βγει για τρεξιμο μεχρι 9.18!! τσιμπησα μια σοκολατα πρωτεινης που μου ειχε μεινει απο την κυριακη απο τον αγωνα και 9.40 ημουν γυμναστηριο για ωμους!!! εφτιαξα καλο προγραμμα και με πιανει αρκετα!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δε θέλω να σας στενοχωρήσω κοπελιές, αλλά εδώ μέσα υπάρχουν γυναίκες 40+ χρονών που έχουν Deadlift πάνω από εσάς(κατά πολύ), χωρίς ζώνη και εσείς σκέφτεστε αν σας κουράζει στη μέση και στα γονατάκια σας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Λιβε αυγα τρωω κρεας και ψαρια δεν τρωω! απλα ειπα οτι αυγα ρωω μονο ασπραδια γιατι τα παιρνω απο σουπερ και καμια φορα που παιρνω απο μια γρια που εχει φρεσκα τρωω και κροκο! (1 τη μερα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το μαμω τελευταια...

 

Ετρωγα 6 ασπραδια + 2 ολοκληρα ... Τωρα δεν το υπολογιζω.... Μπορει να ναι 5-3 ... Δεν με νοιαζει οτι γινει......

 

Θα παω για εξετασεις οταν αναθεωρησω το βιβλιαριο μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιβε αυγα τρωω κρεας και ψαρια δεν τρωω! απλα ειπα οτι αυγα ρωω μονο ασπραδια γιατι τα παιρνω απο σουπερ και καμια φορα που παιρνω απο μια γρια που εχει φρεσκα τρωω και κροκο! (1 τη μερα)

 

Κρεας και κροκους καταλαβαινω αλλα γιατι οχι ψαρια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...