Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τρώω ενα πιάτο ρύζι με κιμά μοσχαρίσιο , απο σαλάτα κολοκύθια κ φέτα (η φέτα σαλάτα πιάνετε ααχχα) και σε 2,5- 3 ώρες έχει προπόνηση στήθους 
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Προπονηση πριν λιγο....

 

Καλη... Κρυα μερα σημερσ... Επιανα την μπαρα και ηθελα να συγκεντρωθω αλλα ενιωθα τις παλαμες μου κρυες... Παντως ανεβηκα σε κιλα μην φανταστειτε τρελα κιλα απο αυτα που εκανα σχεδον σε καθε ασκηση μεχρι σημερα +2,5 κιλα σε αλλες +5 κιλα... Το χει μαλλον η εβδομαδα δεν ξερω...

 

Χτες εμαθα σχεδον το προγραμμα για την δουλεια οι δυο εβδομαδες θα με πανε δευτερα τριτη προπονηση τεταρτη ξεκουραση πεμπτη παρασκευη προπονηση σαββατο κυριακη ξεκουραση, ενω το χα παρασκευη ξεκουραση σαββατο προπονηση.... Αλλα σαββατο δουλευω με το ετσι θελω τον αλλων πρωι γυρναω οτι ωρα τελειωσει και βραδυ 21:00 ξαναδουλευω αλλου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβολες

 

Στρατιωτικες

 

Slbl

 

Squat

 

Ορθια κωπηλατικη με ενδιαφερουν οι βασικες πρωτα....

 

Προς το παρων....

 

Να δω την πεμπτη και την παρασκευη τι θα κανω

Θα προσπαθησω να διατηρησω τα κιλα που ανεβασα σε αυτες και μετα θα στρεψω το βλεμμα μου στις υπολλοιπες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω γιουβαρλακια... Σχεδον το ιδιο φαγητο νικος εχουμε απλα εβαλε η μανα μου καροτο και πατατα μεσα.... Θα την κανει και πηχτη....

Καλά θα κάνεις, με την δουλειά που κάνεις, το να ανεβάζεις κιλά είναι επίτευγμα.

Εγω το θεωρω αναγκαιο...

 

Αλλιως θα φορεσω κανενα παλτο και δεν θα το καταλαβω κιολας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμπτωση, και μεις γιουβαρλάκια σήμερα. Βεβαια για μένα στην ουσία είχε ρύζι σούπα :P

 

Φάνηκαν και οι 1οι κοιλιακοί (οι άνω). Βρε καλως τα παιδιά...

 

Άλεξ, μ' αρέσει που λες για το Μαους ότι παίρνουν τα χέρια του. 20 χρόνια bb άμα δεν είχε το σώμα που έχει, θα ανέβαινε στην Ακρόπολη και βουρ κάτω. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Άλεξ, μ' αρέσει που λες για το Μαους ότι παίρνουν τα χέρια του. 20 χρόνια bb άμα δεν είχε το σώμα που έχει, θα ανέβαινε στην Ακρόπολη και βουρ κάτω. :)

 

ξέρω πολύ καλά τι λέω.. Δεν μίλησα για όλο το σώμα μίλησα για τα χέρια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βάλτε καμια φωτογραφία απ το φαγητό σας έτσι για αλλαγή 

 

 

εφαγα ελληνικη καρμποναρα.θα ανεβαζα φωτο αδελφε μ αλλα δεν εμεινε πιατο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αλεξ απο την μια ειναι η καλυτερη μου ομαδα τα χερια οντως περνουν γρηγορα απο την αλλη  τα κανω γερα !

το μονο tip που μπορω να πω ειναι το οτι τα κανω σχεδον παντα σουπερ σετ μαζι με τρικεφαλα συγκεκριμενες ασκησεις που με πιανουν πολυ ! κατα τα αλλα  πολυ μικρη ξεκουραση αναμεσα στα σετ και μεγαλη ενταση ! dropset  κλασικα κ συνδιασμος ασκησεων !

αλεξ γιατι τα παραμελεις ? και ειναι ευκολη ομαδα (καμμια σχεση με τα ποδια που για να κανεις ενα απλο σετακι σκιζεσαι) και ειναι ωραια τα αποτελεσματα ! χτυπας ωμους χερια τουμπανο - φορας ενα κοντομανικο κ εισαι κομπλε οπως και να εισαι απο μεσα (οκ να μην εχεις κοιλουμπα μονο ) αμερικανια σωμα που λεει κ ενας φιλος ...... B)

 

edit

γατοκοριτσο αν δεν εχει φαει καρμποναρα απ το ciao δεν εχεις φαει τιποτα ..

Επεξ/σία από Mau-Maus
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

αλεξ γιατι τα παραμελεις ? και ειναι ευκολη ομαδα (καμμια σχεση με τα ποδια που για να κανεις ενα απλο σετακι σκιζεσαι) και ειναι ωραια τα αποτελεσματα ! χτυπας ωμους χερια τουμπανο - φορας ενα κοντομανικο κ εισαι κομπλε οπως και να εισαι απο μεσα (οκ να μην εχεις κοιλουμπα μονο ) αμερικανια σωμα που λεει κ ενας φιλος ...... B)

 

 

Εντάξει το τα παραμελώ είναι υπερβολικό απλά βαριέμαι τα isolation. Πχ κάνω 2 σετ drop set hammer curls και 2 σετ tricep pushdown εναλάξ κάθε χερι .

 

Βέβαια κάθε μέρα κάνω και overhead press, και bench press η μηχάνημα και rows. 

 

Κοίτα νομίζω τα χέρια μου είναι εντάξει απλά επειδή έκανα recomp έχουν μείνει ίδιο μέγεθος, δεν μεγάλωσαν πολύ τελευταίους 5 μήνες. Απλά νομίζω κρατούσα πολύ λίπος στον τρικέφαλο και έγινε μυικός ιστός, ενώ ώμοι και traps που δεν κρατάνε λίπος φούσκωσαν αρκετά. Θα δούμε τον δεύτερο χρόνο που θα πάμε από recomp σε όγκο τι θα γίνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...