Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωπα, αραξτε. Δικιο εχετε, απλα ενα μηνα απροπονητος, αρρωστος και ψυχολογικα σκατα. Με βοηθανε να βρω ρυθμο και ορεξη. Οποιαδηποτε αλλη ασκηση αυτην την στιγμη την σκεφτομαι και κουραζομαι στην ιδεα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Σημερα τοσο μεγαλη γκαυλα στην προπονηση ειχα καιρο να νιωσω....

 

Τελικα οι απογευματινες με πανε πιο πολυ....

 

Ξυπνησα, εφαγα ενα πρασινο μηλο, ηπια εναν καφε ενω περιμενα τους αλλους και μετα πηγα.... Ε ανεβικα και σε βασικη ασκηση 2,5 κιλακια ετσι γιατι γουσταρα....

 

 

Ερχεται ο αλλος μεσα που καθομαι τωρα εγω με κορδομενος.... τον κοιταξα δεν ειπα τιποτα και ξαναηπια τον καφε μου...λεω ενα μηνα περιθωριο σαν δινω.... απο μεσα μου βασικα... 

 

Πηγα να παρω αυγα και δεν ειχε...αυριο τωρα.... 

 

 

Το αλλο που με την σπαει ειναι οτι εγω τον χωρο που προπονουμε τον θελω καθαρο, περιποιημενο, πηγα και τον ειδα σκατα, ακομα μια φορα και τους την ειπα...

 

Εγω κανω τοσο καιρο προπονησεις και δε τον χω πει σχεδον σε κανεναν, ου σε φιλους, ειδικα σε κοπελες...δεν μ αρεσει να δειχνομαι αλλωστε το κανω για μενα ...

 

Ο αδερφος μου τελειωνει, τον παιρνουν τηλεφωνο, ναι τωρα μολις τελειωσα το γυναστηριο δικε μου μπλα μπλα..... Ε αυτα δεν τα μπορω, αηδιαζω.....

 

 

Αυριο ειμαι απογευματινος. στην δουλεια.... Πρωι ποδια και κλαμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

π.χ. δημιούργησε με βιβλία 2 βάσεις γύρω στα 40 εκ και βάζε τα χέρια εκεί ώστε στο κατέβασμα να πηγαίνεις πιο χαμηλά.

επισης μπορεις να βαλεις ενα ανοιχτο βιβλιο στην μεση να διαβαζεις οταν κατεβαινεις  για να μη βαρεσαι - ειναι πολλες 200 καμψεις :-)

πλακα κανω γιαννη καλα του τα λες ..

περα απο την πλακα παρε αυτα αν κανεις συνεχεια καμψεις ειναι φθηνα και πολυ καλα

 

labes_push_ups_44008.jpg?itok=k38FYiMy
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σημερινη

 

 

 

 

Στην ουσια τωρα ξεκιναω κανα 3μηνο προπονησης + διατροφης (οχι τιποτα τρελλα πραγματα)

οποτε αρχες καλοκαιριου -καλα να ειμαστε- θα εχουμε φτιαξει λιγο ...

Επεξ/σία από Mau-Maus
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να τις κάνει τις βάσεις. Εγώ έχω 2 τόμους ψυχιατρικής του μάνιου, μια χαρά κάνουν τη δουλειά τους. Κι όταν τα πήρα στη σχολή αναρωτιόμουνα που διάολο θα τα χρειαζόμουν. Πώς τα φέρνει η ζωή... :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις αφηστε το κοριτσι...

 

Εγω πιστευω το αντιθετο...

 

Χτες εκρυψα κατω κατω στο ψυγειο ενα κομματι κεικ να το φαω πριν παω προπονηση και σημερα δεν υπαρχει....

Χαχαχαχαχα

 

Καλημερες

 

 

μαους ωραιος φιλε...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες, 1 ώρα βάρη, μια χαρά μετά.

 

Σήμερα, 15 λεπτά ΗΙΙΤ, μας κλαίνε οι ρέγγες. Αντοχή μηδέν.

 

Α ρε σκατόγερε, σε τέτοια ηλικία είσαι για φασκόμηλο και φρυγανιές, όχι ΗΙΙΤ. Αμ θα το αλλάξω αυτό, κι οι σκατόγεροι έχουν ψυχή  B)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις αφηστε το κοριτσι...

 

Εγω πιστευω το αντιθετο...

 

Χτες εκρυψα κατω κατω στο ψυγειο ενα κομματι κεικ να το φαω πριν παω προπονηση και σημερα δεν υπαρχει....

Χαχαχαχαχα

 

Καλημερες

 

 

μαους ωραιος φιλε...

Άγιος ο live, Άγιος!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερινη

 

 

 

Στην ουσια τωρα ξεκιναω κανα 3μηνο προπονησης + διατροφης (οχι τιποτα τρελλα πραγματα)

οποτε αρχες καλοκαιριου -καλα να ειμαστε- θα εχουμε φτιαξει λιγο ...

 

Εχεις κάποιο θέμα με τα χέρια εσύ παίρνουν πολύ εύκολα η κάνεις κάτι πολύ σωστά. Για δώσε κάνα tip γιατί με πλάτη ώμους τραπς στήθος είμαι πολύ happy παίρνουν αέρα, ενώ τα χέρια τα παραμελώ λίγο γιατί βαριέμαι τα isolation. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...