Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γιατι ρε συ ? ξερεις ποσοι θεωρητικοι υπαρχουν ??  περισσοτεροι ειναι αυτοι απο αυτους που τα κανουν ! :-)

 

στα δικα μας τωρα ..  με εφερε σημερα ο δρομος κοντα σε ενα γυμν που εχει ενας φιλος - λεω δε μπαινω μεσα να του πω ενα γεια ! - σιδεραδικο συνοικιακο ειναι - ειναι μεσα ενας φαρμακομενος γυρω στα 95-100κ (το ματι μου ειναι ζυγαρια κανα-δυο κιλα να πεσω εξω το πολυ) φοραει αυτα τα ολοσωμα τα ποδηλατικα , εχει φορτωσει 140κ και κανει αρσεις θανατου ! βογγαει σα το βοδι  - εχει γινει κοκκινος σαν πατζαρι συν οτι πεταει τα κιλα κατω σαν μαλακας !  με το που τελειωνει τις 5-6 επαναληψεις γυρναει κ λεει σε εναν αλλο που εκανε παγκο καμμια 100αρα φουλ δυνατα

''μεγαλε  .. ασε τα αδελφιστικα και ελα εδω .. αυτα ειναι για αντρες εδω θελω να σε δω ολα τα αλλα ειναι για αδελφες..''

και μιλαμε για ατομο που επαιζε 140 - εννω θα επρεπε να παιζει τουλαχιστον 200 !

γυρναω λεω στο δικο μου  - που τον βρηκες αυτον ρε ? μου απανταει γαματα φιλε !

εννω ηθελα να κατσω λιγο να τα πουμε - εφυγα στο καπακι να μη τσαντιστω ..

του πα θα περασω αλλη μερα φιλε τα λεμε  ..

 μιλαμε μπορεις να βρεις απ το πιο γαματο ανθρωπο στα gym  μεχρι τον μεγαλυτερο καραγκιοζη !

 

Σε γυμναστηριο που ψιλοπηγαινα πριν καποια χρονια πετυχαινω τυχαια παλιο συμφοιτητη. Καλο παιδι αλλα νταξει, δεν πολυσκαμπαζε. Εκανε παγκο γυρω στα 60 κιλα και ειχε διπλα του ενα γαιδουρι διαφανο shaker με ενα ροζ υγρο μεσα. Eπειδη προφανως δεν ηταν gatorade, του λεω τι πινεις αγορινα? Μου λεει "ασε πηρα απο αυτον (υπερογκωδη τυπα στο gym) αυτο το "βοηθημα" και μεσα σε μια βδομαδα ειμαι +25 κιλα παγκο" .....

 

 

 post-140655-0-37884900-1394471081_thumb.gif

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

στα 100kg δεν μου φευγει , όταν έφτανα όμως παλιότερα τα 130-40 άνοιγαν τα δάχτυλα 

τώρα είμαι σε καλύτερη φόρμα κ ξεκινάω πάλι με το ίδιο team , τα 130-40 ειναι λίγα κ δεν μιλάω για μονές , 10ρες.

 

τώρα που άφησα τα γάντια θα δω πως θα πάει γιατι πριν μπω φαντάρος που έπαιζα τέτοια κιλά είχαν σκιστεί δυο κάλοι και ηταν τρελό γαμήσι , για πόσο καιρό να νιώθεις λες κ σε τρυπάνε καρφιά στα δάχτυλα.

δεν έχω σκοπό βέβαια να βάλω ξανά γάντια, εκτός ίσως απο πάγκο αν και εκεί παίζεται . 

 

δεν είναι όλα τα γάντια ίδια πάντως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτελους μετα απο τοσο καιρο τελειωσα το καταπληκτικο asylum 2.λεω να πιασω απο τη p90x οικογενεια.το τελευταιο που βγαλανε το p90x3 φαινεται ενδιαφερον.

64d.gif

με τοσο ιδρωτα θα περιμενε κανεις οτι  εχεις πεσει στο 8% BF... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είναι όλα τα γάντια ίδια πάντως..

εννοείτε αλλα δεν τα ξαναφοράω , που να μου φέρουν τα τέλεια γάντια  :-D 

βολευει τρελά χωρίς 

βέβαια σε πάγκο 80+ το κόβω να βάζω  , θα δω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παω νσ φαω ενα μηλο, να οιω εναν καφε και σε 30+ λεπτα να διωξω τα αδερφια μιυ απο το γυμναστηριο για προοονηση....

 

 

Σηκωνονται λενε θα πας για γυμνατικη λεω ναι σε 5 λεπτα... Μου λενε οχι θα παμε εμεις... Παντε λεω ..... Δεν μ αρεσει που με βγαζουν απο το προγραμμα μου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παω νσ φαω ενα μηλο, να οιω εναν καφε και σε 30+ λεπτα να διωξω τα αδερφια μιυ απο το γυμναστηριο για προοονηση....

 

 

Σηκωνονται λενε θα πας για γυμνατικη λεω ναι σε 5 λεπτα... Μου λενε οχι θα παμε εμεις... Παντε λεω ..... Δεν μ αρεσει που με βγαζουν απο το προγραμμα μου....

έχεις home gym ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε γυμναστηριο που ψιλοπηγαινα πριν καποια χρονια πετυχαινω τυχαια παλιο συμφοιτητη. Καλο παιδι αλλα νταξει, δεν πολυσκαμπαζε. Εκανε παγκο γυρω στα 60 κιλα και ειχε διπλα του ενα γαιδουρι διαφανο shaker με ενα ροζ υγρο μεσα. Eπειδη προφανως δεν ηταν gatorade, του λεω τι πινεις αγορινα? Μου λεει "ασε πηρα απο αυτον (υπερογκωδη τυπα στο gym) αυτο το "βοηθημα" και μεσα σε μια βδομαδα ειμαι +25 κιλα παγκο" .....

 

 

 

 

Τι ήταν αυτό το ''μαγικό φίλτρο''? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις home gym ?

Ναι.....

 

Το κοντινοτερο αξιολογο γυμναστηριο οου ειχε το χωριο μου ηταν στα 20+ χιλιομετα πανε... Ασε που αν πηγαινα σε κανονικο γυμναστηριο ετσι που γυρναω απο την δουλεια δεν θα πηγαινα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

alex εσυ που εισαι του dropset εχεις δοκιμασει ποτε αυτο στην πλατη ?

στο τελευταιο σετ πχ αν βαζεις 80 στις οπισθολαιμιες τραβας 4 πισω καπακι 4 μπροστα χωρις σταματημα !

μολις δε μπορεις αλλο βγαζει 10 κ συνεχιζεις εναλαξ πισω - μπροστα !

οταν κλασεις βγαζεις αλλα 10 κ συνεχιζεις ! μεχρι να μεινες με 20 κιλα !

αν δε το εχεις δοκιμασει με οπισθολαιμιες κ εμπροσθολαιμιες καπακι για καντο κ πες ..

εγω δε θυμαμαι προπονηση πλατης που να μη το κανω αυτο παντως το εχω καθιερωσει ..

 

λιβε .. ο καλυτερος του χωριου εισαι :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει νόημα να κάνεις τόσες κάμψεις. Αύξησε το βαθμό δυσκολίας, π.χ. δημιούργησε με βιβλία 2 βάσεις γύρω στα 40 εκ και βάζε τα χέρια εκεί ώστε στο κατέβασμα να πηγαίνεις πιο χαμηλά. Επίσης, να στέκεσαι 1-2 δευτερόλεπτα τόσο στη μέγιστη άνω θέση όσο και στην κάτω.

Υπάρχουν κι άλλου τρόποι, ψάξου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...