Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

το ξερω γι αυτο σε ρωτησα αν τα διαβαζεις μονο η αν τα κανεις κι ολας !

με αυτα καις τα σοκολατακια που φτιαχνεις ? :-)

σε ειχα πιο πολυ της θεωριας παρα τις πραξης  ..  αυτοι που τρελλαινοντε για σοκολατες συνηθως δε τρελλαινοντε και τοσο για  προπονηση ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλο τα σοκολατακια και αλλο η γυμναστικη.το ειχα πει και εδω παλια οτι δεν γουσταρω να κανω γυμναστικη αλλα δεν γινεται αλλιως.ε δεν τρωω και τοσα πολλα σοκολατακια βρε :P   :P

 

ακουσε εκει να διαβαζω προγραμματα γυμναστικης...πλακα εχεις. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι ρε συ ? ξερεις ποσοι θεωρητικοι υπαρχουν ??  περισσοτεροι ειναι αυτοι απο αυτους που τα κανουν ! :-)

 

στα δικα μας τωρα ..  με εφερε σημερα ο δρομος κοντα σε ενα γυμν που εχει ενας φιλος - λεω δε μπαινω μεσα να του πω ενα γεια ! - σιδεραδικο συνοικιακο ειναι - ειναι μεσα ενας φαρμακομενος γυρω στα 95-100κ (το ματι μου ειναι ζυγαρια κανα-δυο κιλα να πεσω εξω το πολυ) φοραει αυτα τα ολοσωμα τα ποδηλατικα , εχει φορτωσει 140κ και κανει αρσεις θανατου ! βογγαει σα το βοδι  - εχει γινει κοκκινος σαν πατζαρι συν οτι πεταει τα κιλα κατω σαν μαλακας !  με το που τελειωνει τις 5-6 επαναληψεις γυρναει κ λεει σε εναν αλλο που εκανε παγκο καμμια 100αρα φουλ δυνατα

''μεγαλε  .. ασε τα αδελφιστικα και ελα εδω .. αυτα ειναι για αντρες εδω θελω να σε δω ολα τα αλλα ειναι για αδελφες..''

και μιλαμε για ατομο που επαιζε 140 - εννω θα επρεπε να παιζει τουλαχιστον 200 !

γυρναω λεω στο δικο μου  - που τον βρηκες αυτον ρε ? μου απανταει γαματα φιλε !

εννω ηθελα να κατσω λιγο να τα πουμε - εφυγα στο καπακι να μη τσαντιστω ..

του πα θα περασω αλλη μερα φιλε τα λεμε  ..

 μιλαμε μπορεις να βρεις απ το πιο γαματο ανθρωπο στα gym  μεχρι τον μεγαλυτερο καραγκιοζη !

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτελους μετα απο τοσο καιρο τελειωσα το καταπληκτικο asylum 2.λεω να πιασω απο τη p90x οικογενεια.το τελευταιο που βγαλανε το p90x3 φαινεται ενδιαφερον.

 

Διαφορα στο σωμα σου ειδες τιποτα? τσεκαρε και freeletics γυμναστικη στο σπιτι φαση ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδα τρομερη διαφορα στη αντοχη.κι γενικα το σωμα εγινε πιο lean.θα το τσεκαρω το freeletics.

με ψησες μπας και τσεκαρω και γω κανα τετοια φαση προγραμμα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tumblr_leotdicGeL1qdlkgg.gif

εχει πολυ πραγμα να διαλεξεις.

εχω ξεκινησει κανα μηνα γυμναστικη σπιτι αλλα δε μπορω να κατασταλλαξω σε κατι σταθερο υπαρχουν παρα πολλα και συνεχεια αλλαζω.βεβαια και ετσι εχω δει διαφορα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νίκο προσπάθησε να πιάσεις την μπάρα στις άρσεις, με την μια παλάμη να κοιτάει εσένα και την άλλη να κοιτάει προς τα έξω. Εκτός αν σου φεύγουν και έτσι, οπότε πάσο

στα 100kg δεν μου φευγει , όταν έφτανα όμως παλιότερα τα 130-40 άνοιγαν τα δάχτυλα 

τώρα είμαι σε καλύτερη φόρμα κ ξεκινάω πάλι με το ίδιο team , τα 130-40 ειναι λίγα κ δεν μιλάω για μονές , 10ρες.

 

τώρα που άφησα τα γάντια θα δω πως θα πάει γιατι πριν μπω φαντάρος που έπαιζα τέτοια κιλά είχαν σκιστεί δυο κάλοι και ηταν τρελό γαμήσι , για πόσο καιρό να νιώθεις λες κ σε τρυπάνε καρφιά στα δάχτυλα.

δεν έχω σκοπό βέβαια να βάλω ξανά γάντια, εκτός ίσως απο πάγκο αν και εκεί παίζεται . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο θα ταν να τελειωσεις το freeletics πρωτα.Με το να τα μπερδευεις μενεις πισω....

Φυσικα οτι και να κανεις καλο ειναι...

καλα τα χω κανει μη πω τι :P δεν ακολουθω κατι σταθερο.μα@@κια μεν αλλα το μονο καλο ειναι οτι κανω 5-6 φορες τη βδομαδα γυμναστικη.προσπαθω να δουλευω ολο το σωμα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...