Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οχι ρε συ λιβε ο τυπος ειναι πολυ καλυτερος και πολυ πιο δυνατος δεν συγκρινεται ! απλα τον εφερα σαν παραδειγμα οτι δεν απεχουμε κ χιλιομετρα - κουτσα στραβα στεκεσαι καπως διπλα του ! τα θηρια τα αλλα που εννοουσα απεχουν οχι μιλια αλλα αιωνες μακρια !

αυτος με τα 80 ασπραδια πχ το ενα του ποδι ειναι οσο τα δυο τα δικα μου μαζι - εντελως αλλη φαση ο ανθρωπος ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Αυτα ακουω/βλεπω και μετα λεω που παω...

 

Αλλα ολα στο καιρο τους...

 

Θελει πολυ φαι οντως... Ολο το πραγμα...

 

Πιστευω ειμαι σε φαση που πρεπει να αρχισω το πολυ φαι.... Δεν εχω και χρονο να παω να σγορασω αυτα που θελω.. Με το ωραριο στην δουλεια...

 

Πρεπει παλι να κατσω να κανω λιστα με τα φαγητα...

 

 

Λογο του ωραριο ειδα οτι το σωμα μου καταπονειται πιο πολυ... Αλλαξανε ολα.. Εκει που συνιθισε το πρωινο ωραριο με αλλαξανε στο νυχτερινο...

 

Τρεχα απο δω τρεχα απο κει κουβαλα το ενα, καθε μερα εχουμε περιπετεια.. Πρεπει να αποδιδω τουλαχιστον 90% υπηρξε μερα στην δουλεια που εφυγα και με πονουσε ολο το σωμα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπος τι σκατα στο τσεπακι τον εχεις τον υπνο....

 

 

Εγω γυρναω απο την δουλεια και πτωμα να μαι παιρναει καμια ωρα για να με παρει ο υπνος...

 

Τρωω πινω καφε και πηγαινω για προπονηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπος τι σκατα στο τσεπακι τον εχεις τον υπνο....

 

 

Εγω γυρναω απο την δουλεια και κτωμα να μαι παιρναει καμια ωρα για να με παρει ο υπνος...

 

Τρωω πινω καφε και πηγαινω για προπονηση...

Ήμουν ένα πτώμα ρε όλη την ημέρα....με το που ακούμπησα κρεβάτι "έφυγα". Κανονικά κι εγώ θέλω 1-1:30 ώρα να με πάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος....

 

Σημερα ξυπνησα αργα γαμωτο... Περιμενω να χωνεψω και παω για προπονηση...

 

Αυριο δρν ξερω αν κανω προπονηση ή οχι... Το πηραν σερι κορδονι και απαιτουν να πηγαινω και σαββατο αντι να ξεκουραστω για να παω μα σπασω την μπαρα στις αρσεις χαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν ένα πτώμα ρε όλη την ημέρα....με το που ακούμπησα κρεβάτι "έφυγα". Κανονικά κι εγώ θέλω 1-1:30 ώρα να με πάρει.

 

φαίνονται οι φοιτητές. Οταν σοβαρευτείτε στην ζωή σας μάξιμουμ 10 λεπτά για να ψοφήσετε στο κρεβάτι.

 

αν μιλάμε για επίπεδο Γιαννη κτλ με μικρα παιδιά , αυτός κοιμάται πολύ πριν πάει κρεβάτι ΧΑΧΑΧΑ

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν κανω γυμναστικη τους ειπα ολους οτι απουσιαζω... Εκεινη την ωρα πρεπει να θεωρουν οτι δεν ειμαι σπιτι.. Τι δεν καταλαβαινουν..

 

Με επαιρνε ενας αριθμος τηλεφωνο, αγνωστος κιολας και με χαλουσε την μουσικη.. Ελεγα με την τσιτα που εχω τωρα αν το σηκωσω θα το ξεχεσω και θα χαλασω την φορα μου.. Λεω αστο..

 

 

Πηρε τρεις φορες ..

 

Καλα σημερα στις εκτασεις ωμων εδωσα πονο.. Και παλι στις καμψεις δικεφαλλων τα ποδια στο τελευταιο σετ τελευταιες τρεις επαναληψεις μου λεγανε μαλακα τα παραταμε με σενα.. Αλλα δεν μασησα οσο και αν παραπονιοντουσαν τα εβγαλα...

 

Τωρα φαι.. Μετα ξανα φαι... Και παω στην δουλεια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λεει αυτο τιποτα για να δουλευω σπιτι ωμους? 

δουλευω μπαρα χωρις να αλλαζω κιλα τα MILITARY PRESS και τα UPRIGHT ROW για να μη χανω χρονο και με βαρακια BENT OVER SIDE LATERAL.Αξιζει λετε η να ψαξω για τιποτα αλλο? btw Απο αρχες δεκεμβρη ειχα να παω γυμναστηριο μετα απο 3 μηνες που ειχα ξεκινησει ( πριν καθομουν ενα χρονο σχεδον λογο πανελληνιων) σταματησα εναμιση μηνα σχεδον να κανω οτιδηποτε και απο αρχες φλεβαρη ξεκινησα να κανω μονος σπιτι γυμναστικη αφου ειδα οτι δε παει αλλο.Κανω freeletics μερικες προπονησεις μεσα στη βδομαδα και απο αυτον το κινεζο τον six pac shortcuts μερικες ακομα , συνολο περιπου 5-6. εχω βαρακια σιδερενια που αλλαζεις βαρος, μπαρα , γυρω στα 40 κιλα συνολο πλακες , crossfit box , σχοινακι , step. Εχετε να προτεινετε μηπως τιποτα καλυτερο σαν ποιο ψαγμενοι?Ψαχνω κυριως κατι για ωμους και χερια.  :P

κανεις? για χερια κανω καλο προγραμματακι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανεις? για χερια κανω καλο προγραμματακι?

Είσαι αρχάριος...σχεδόν ότι και να κάνεις αποτελέσματα θα δεις παράλληλα με μία διατροφή. Οπότε βάλε βασικές ασκήσεις στο πρόγραμμα και πόσταρέ το να σου πούμε.

 

In other news...

 

Τα squat τα γυρνάω βάζοντας από έναν δίσκο κάτω από κάθε φτέρνα γιατί είναι μέρες που το butt wink με τσακίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μικρές προπονήσεις καθώς δεν έπαιζε διάλειμμα στις μέρες αλλά και λίγος ύπνος, περιεκτικές εντούτοις. θα μπορούσαν να θεωρηθούν κανονικές προπονήσεις upper lower.

Squat 1+
Squat: 5x100, 3x115, 3x130
SLDL:3x8x80

Bench Press 1+
Bench Press: 5x82,5 , 3x92,5, 5x102,5
Dumbell Row: 3x8x26

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...