Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πόσο σας ζηλεύω που όλα μπαμ μπαμ τα κάνετε 

yeah , αμα ξέρεις τι κάνεις όλα μπαμ μπαμ γίνονται (σχετικό το μπαμ μπαμ , λέμε να δεις μια βασική διαφορά ε)

 

άδειος 

 

 

post-212651-0-81960700-1393280921_thumb.jpg

 

άρχισα να τρώω κ έκοψα την αερόβια 

 

γεμάτος 

 

 

post-212651-0-97241600-1393281008_thumb.jpgpost-212651-0-66889800-1393281012_thumb.jpgpost-212651-0-42561700-1393281015_thumb.jpg

 

 

το πρόβλημα ειναι οταν είσαι αναποφάσιστος + τρώω σκαλώματα γιατι δεν ξέρω πότε θα κάνω την εγχείριση . Αυριο που θα πάω να μάθω θα ξέρω τι και πως.

 

αλλα όπως κ να χει τώρα αποφάσισα να φορτώσω πράμα πάνω μου και στα τέτοια μου το καλοκαίρι και μπαρούφες 

ούτως η άλλος στεγνός δείχνω και τώρα κλαιν (οι τελευταίες ειναι έχοντας φάει 1 κιλό++ μάπα με το φαι μου τώρα το βράδυ. Γιαυτό ειναι τουμπανιασμένη η κοιλιά ).

 

 

edit : ειναι παραμορφωμένες , κάντε κλικ πάνω 

 

--------------

 

Alex δες μια αυτή π ειναι και φρέσκια , φαίνεται καλύτερα ο τραπεζοειδής. Θέλω να τον διπλασιάσω  B) 

 

 

post-212651-0-47996600-1393281561_thumb.jpg

 

 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

νικο την ειδα και γω , πειραζει ??

αναψε κανα φως φιλαρακι θα βρεις τις φωτο σου σε κανα περιοδικο οπως το ''κραξιμο'' :-D :-)

χερια στηθος πολυ καλος μπραβο !

αντωνη εχασες στο 5λεπτακι ειναι κομπλε  !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ιδεα δεν είχα τι ειναι , το googlαρα και ευχομαι να μη το ειχα ψάξει .
δεν ανάβω φώτα ρε, να ξυπνήσει καμια μάνα που κοιμάται απέναντι να μ αρχίσει στα μπινελίκια βραδιάτικα χαχαχα
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Alex δες μια αυτή π ειναι και φρέσκια , φαίνεται καλύτερα ο τραπεζοειδής. Θέλω να τον διπλασιάσω  B) 

 

 

 

 

 

 

έχει μέλλον το τραπ αλλά ο ώμος είναι power 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φαγητο για δικεφαλα , για τρικεφαλα , για τι θες ?? :-)

λιβεδεν εχεις αναγκη  στην διατροφη εισαι μαστερ μια χαρα τρως .. (οταν σου αφηνουν τα αδελφια  ..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα....

 

Για ολα θελω....

 

Πρεπει να παω για ψωνια... Αρχισαν να τελειωνουν ολα...

 

Γαλοπουλες, τοστ ολικης, κλπ..

 

Μονο τα αυγα και η πρωτεινη κραταει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 χρονών, 1,74 ύψος, 72 κιλά αισίως και ανεβαίνω. Έχω στόχο τα 75 μεχρι τέλος Απρίλη.

 

Το στήθος, από άποψη δύναμης τουλάχιστον, είναι από τα δυνατότερα μου σημεία. Σε αποτυχία φτάνω σε 6 set χοντρικά από τα 20(μαζι με τα 3 σετ του δίζυγου). Επίσης, το crossover έχω λίγο καιρό που το χω προσθέσει στην προπόνησή μου και δεν είμαι σίγουρος αν θα το κρατήσω.

 

Πάντως, γενικά τους τελευταίους 2 μήνες έχω τεράστια άνοδο σε δύναμη σε όλες τις βασικές ασκήσεις, σε σχέση πάντα με το σωματικό μου βάρος.

Θα ποστάρω και τις άλλες μου προπονήσεις μέσα στη βδομάδα.

Ντάξει...τουλάχιστον δεν βγαίνεις σε πολλά σε αποτυχία...νομίζω πάντως θα μπορούσες να κόψεις λίγο είτε βγάζοντας cross over είτε το δίζυγο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αγοραζετε καθολου συμπληρωματα διατροφης απο εξωτερικο? Ενδιαφερομαι μπας και γλιτωσουμε μεταφορικα για συνδυαστικη παραγγελια καποια στιγμη απο Myprotein Και απο εδω μεσα που χει καλη τιμη σε ωμεγα. http://iafstore.com/scheda.asp?n=12345&t=Omega-3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προπονηση σημερα...

 

Πολυ ωραια...

 

Τωρα φαι+ αυγα...

 

Ξεκουραση φαγητο και μετα δουλεια..

 

Αυτο που για να κανεις μια ασκηση βασικη πχ σκουοτ πρεπει να κανεις καμια 4-5 σετ για ζεσταμα... Ειναι το Α και το Ω... Αν καποιος παει να τα κανει μονο μιας μαλλον θα κλαταρει για πολυ καιρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που για να κανεις μια ασκηση βασικη πχ σκουοτ πρεπει να κανεις καμια 4-5 σετ για ζεσταμα... Ειναι το Α και το Ω... Αν καποιος παει να τα κανει μονο μιας μαλλον θα κλαταρει για πολυ καιρο...

θα ψάχνει τη μέση του μετά + τα γόνατα. δεν μπορείς να φορτώσεις μονομιας 100+ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...