Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

σε γενικες γραμμες ναι! δεν νομιζω να χει μεγαλες αποκλισεις (αν εχει)! απλα να ξερεις οτι αν δεν ειναι με στραπ στο στηθος και μετραει απο τον καρπο οταν ιδρωνεις θα σου κανει κατι διακοπες κτλ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

σε γενικες γραμμες ναι! δεν νομιζω να χει μεγαλες αποκλισεις (αν εχει)! απλα να ξερεις οτι αν δεν ειναι με στραπ στο στηθος και μετραει απο τον καρπο οταν ιδρωνεις θα σου κανει κατι διακοπες κτλ!

 

 

Έχει στραπ κανονικά!

Στάνταρ παίζει κάτι λάθος εκεί που λέει πόσο λίπος έκαψες, σε διαδρομή με ποδήλατο διάρκειας 1:40' ( χοντρικά μία ώρα 65-75% παλμοί και το υπόλοιπο μέχρι 95%) μου έβγαλε πως έκαψα κάπου 1500 θερμίδες και λίπος 100+ μου φάνηκε υπερβολικό η καλύτερα άπιαστο νμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ έφαγα μια πιατέλα ριζότο με καφτερή σάλτσα(με γαλοπούλα σε κύβους) και μισό κιλό γιαούρτι με βανίλια/κανέλα για να κρατήσω χώρο για το βράδυ γιατι αγοράσανε πολλά κιλά κρέας(πανσέτα , λουκάνικα , σπάλα)  και θα έχει τζατζίκια , φέτα , χωριάτικη , πίτες , ψωμί σπιτικό ξυλόφουρνου και τόσα άλλα , κάποιος πρέπει να τα φάει  :huh: 

κάνω βυθίσεις στο δίζυγο σήμερα (για όποιον την μπερδεύει με τις βυθίσεις πάγκου)

attachment.php?attachmentid=13755&stc=1&



κάνω αρκετά set το βάρος μου χ25 και στο τέλος έφτασα +20kg (δεμένα όπως στην φωτογραφία) χ 12
πολύ καλή άσκηση 

ο τύπος που έχει το gym πέταξε την ατάκα οτι ειναι άσκηση γράμμωσης και άντε να τους εξηγήσεις οτι δεν υπάρχει άσκηση γράμμωσης και ότι η γράμμωση/όγκος ειναι θέμα μάσας . Βαριόμουνα, γέλασα και πήγα να συνεχίσω  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι πακετο φαγαμε σημερα ρε π@@στη μου ?

οκ παρε'ι'στικη μερα η σημερινη , θα εχει χαβαλε μασαμπουκα εξω με φιλους κτλ , θα χασουμε το μπασκετακι ομως ρε γαμω την τσικνοπεμπτη! σημερα βρηκαν να το βαλουν ,παιζει να ειναι η μοναδικη μερα που δε μπορω να αποφυγω το εξω ..φτου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοί οι κοιλιακοί για να βγούνε σου βγάζουν την πίστη , τι πράμα είναι αυτό ρε πούστη. Θέλει πολύ υπομονή το recomposition..

 

Άρχισαν να ψιλοβγαίνουν οι μεσαίοι. Ένα τριμηνάκι ακόμα και κάτι θα γίνεται..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ τους παράτησα τον τελευταίο μήνα γιατι ένιωθα ενόχληση στην περιοχή της κήλης...Ημουν σίγουρος οτι την έπαθα....

Βέβαια δεν προεξείχε κάτι πέραν απο τους πέτρα κάτω κοιλιακούς μου :P

 

Ευτυχώς... ευτυχώς την τελευταία εβδομάδα δεν νιώθω πόνο και κατάλαβα οτι προερχόταν απο την μέση το όλο θέμα....!

 

Αλλά είχα χεστεί πάνω μου πραγματικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι πακετο φαγαμε σημερα ρε π@@στη μου ?

οκ παρε'ι'στικη μερα η σημερινη , θα εχει χαβαλε μασαμπουκα εξω με φιλους κτλ , θα χασουμε το μπασκετακι ομως ρε γαμω την τσικνοπεμπτη! σημερα βρηκαν να το βαλουν ,παιζει να ειναι η μοναδικη μερα που δε μπορω να αποφυγω το εξω ..φτου!

κλαιν αφου το αποτελεσμα το ξερεις xD

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) η ανάγκη

2) έδειχνε καλή προσφορά

3) γυμνάζομαι 2 φορές την ημερα. ( τα κατάφερα πάλι...)

 

In other news

Παιδες, Με ηρεμία το φαί σήμερα.

XD

Δεν είναι καλή προσφορά. Για να πάρεις αξιοπρεπή δόση θέλεις 12 ταμπλέτες και όχι 4 που γράφει. Κλαίν δηλαδή...8 μέρες και τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 μετα απο μια βδομαδα εντελως χαλαρης προπονησουλας (μαλακισματος δλδ) σημερα το μενου ειχε 2ωρες σχεδον προπονηση ολο το κορμο σε φουλ ενταση ! στηθος-ωμοι-τραπεζ-πλατη-δικεφαλα-τρικεφαλα με αυτη την σειρα τα ξεσκισα ! καλες μασες κ σε οσους αραξουν σπιτακι στα ζεστα με μπασκετακι κωλοφαρδοι και σε οσους βγουν ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερ αηταν μια απαισια ημερα...ενα σας λεω εμφανιστηκαν 4 τυποι με αμανικα και μαλλον ειχαν ξεχασει να βαλουν αποσμητικο, παραλιγο να λιποθυμήσω... σημερα μπηκα σκουωτ σε ελευθερη μπαρα ! ολα καλα.σκεφτομαι την επομενη εβδομαδα να παρω 5 μπριζολες για το απογευματιτο γευμα(1 καθε μερα) και να αντικαταστησω το κοτοπουλο, πανω κατω ιδιες αναλογιες θρεπτικων στοιχειων δεν εχουν ; εχω 8 μηνες τρωω καθε μερα κοτοπουλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την συμμετοχη στον μαραθωνιο του Μεγα Αλεξανδρου το πληρες πακετο εχει ενα αντιανεμικο-αδιαβροχο μπουφαν. Λογικα καμια βλακεια δεν θα ειναι; Με 20 δεν μπορω να βρω και καλυτερα;

 

Βασικα τωρα που το σκεφτομαι εχω αντιανεμικο αλλα ειναι του Αρη. Χεζομαι λιγο να βγω με αυτο δυτικα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι καλή προσφορά. Για να πάρεις αξιοπρεπή δόση θέλεις 12 ταμπλέτες και όχι 4 που γράφει. Κλαίν δηλαδή...8 μέρες και τέλος.

12 ταμπέλες την ημερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...