Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολυ πονος....

 

Μετα ετρεμα απο την ενταση.. Δεν κανω χαρες στο σωμα μου.. Τα κιλα δεν τα κατεβαζω....

 

Τωρα τρωω σαντουιτσακι με μαρουλι αυγο κασερι(μου τελειωσαν τα αλλα)μαυρο ψωμι...

 

Σημερα γουσταρε το μυαλο αλλα το σωμα παραπονιοταν...

μου θύμισες εμένα χθές που ήθελα να σπριντάρω και να τρέξω μέχρι να λιποθυμήσω που λέει ο λόγος αλλά με τσιμπούσε το πόδι.. γμσετα αν το σώμα δεν ακολουθεί τρελό ξενέρωμα.

 

Τρώγε μπόλικο φαγητό ..  Αν είμαι κομμάτια πρίν την γυμναστική τρώω μια σοκολάτα πίνω και ενα δυνατό γαλικό και είναι turbo.

το pre work out γεύμα να το πώ έτσι εμένα με βοηθάει πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Λίβερπουλ, έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι είσαι ο τύπος "ποναω αλλά μ' αρέσει" :D

Ετσι... Αλλα εκει που γουσταρο και με απλα λογια με γκ@υλωνει....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίβερπουλ, έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι είσαι ο τύπος "ποναω αλλά μ' αρέσει" :D

χαχαχα μην του λές τέτοια και είναι και παρεξηγιάρικο αγόρι :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σημείωση για όσους τρέχουν σε γήπεδο και γενικά να τρέχουν και προς τις δύο κατευθύνσεις. Όχι μόνο δεξιόστροφα ή μόνο αριστερόστροφα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφαγα πριν παω και ηπια ενα νες ζεστο σκετο...

 

Τωρα ξαναεφαγα..

χαχαχα μην του λές τέτοια και είναι και παρεξηγιάρικο αγόρι :P

Μπα δεν εχω θεμα εδω .... Σηκωνω την πλακα ειπαμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

γιατι τρεχοντας προς τη μια κατευθυνση μονο γυμναζεται και καταπονειται μονο η μια μερια τους σωματος! αποτελεσμα και να δυναμωνεις μονο τη μια μερια και να εχεις αυξημενες πιθανοτητες τραυματισμου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διπλη προπονηση;;; Γιατι;

 

Εδω εμεις μια και την στριμωχνουμε καπου....

 

Σπετ γιατι να αλλαζεις φορα;;;

Διπλή προπόνηση όχι μαζεμένη αλλά χωρισμένη στο εύρος της ημέρας.

Έχω τώρα βάρη (μυική ομάδα, ώμων και τρικεφάλων) και το απογευματάκι ΗΙΙΤ (να εκτονωθούμε λίγο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

λιβε πιο πολυ σε τρεξιματα μορφης γηπεδου αναφερομαι ε οποτε φαντασου τον εαυτο σου την ωρα που παιρνεις τη στροφη ! σκεψου οτι κανεις ποσες στροφες στις οποιες η μια μερα πιεζεται ενω η αλλη οχι ποσο πιο ευκολα τραυματιζεται !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε Spect. Τοσο σοβαρο προβλημα ειναι αμα τρεχεις απο την μια πλευρα μονο; Με την ευκαιρια αρχισα τρεξιμο σημερα για να βγαλω τα 10 χιλιομετρα τον Απριλιο στον Μεγα Αλεξναδρο. Πιο χωμα πεθαινεις λεμε :P

 

http://www.sports-tracker.com/#/workout/giannoutas/7nn3la5md1rj2mn2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ελα ρε Spect. Τοσο σοβαρο προβλημα ειναι αμα τρεχεις απο την μια πλευρα μονο; Με την ευκαιρια αρχισα τρεξιμο σημερα για να βγαλω τα 10 χιλιομετρα τον Απριλιο στον Μεγα Αλεξναδρο. Πιο χωμα πεθαινεις λεμε :P

 

http://www.sports-tracker.com/#/workout/giannoutas/7nn3la5md1rj2mn2

Όταν τρέχετε σε στίβο, είναι φρόνιμο να τρέχετε στους εξωτερικούς διαδρόμους και περιστασιακά να αλλάζετε κατεύθυνση. Το τρέξιμο στα εσωτερικά κουλουάρ που έχουν πιο απότομες στροφές και πάντα στην ίδια κατεύθυνση, μπορεί να επιβαρύνει χωρίς λόγο τους συνδέσμους και τους τένοντες, ιδιαίτερα αν δεν είστε συνηθισμένοι να τρέχετε τις στροφές

 

ωραιος! συνεχισε σιγα σιγα και θα ανεβαινεις χωρις να το καταλαβεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...