Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το λοιπον , επειδη βλεπω πως υπαρχει θεμα -το οποιο ειναι κατανοητο δε το συζηταμε- με πολλους που  να θελουν να πανε gym αλλα να μη τους το επιτρεπουν τα οικονομικα τους θα πω το εξης ... στο gym  που ειμαι εγω  ειναι κατι σαν  prive club για ματσο που λεει κ ο vipper κ οι συνδρομες γινοντε ανα προπονηση κ οχι ανα μηνα κ δε μπορω να κανω κατι !  μπορω ομως να κανω ενα δωρακι σε οποιον θελει να παει σε joe w.  να του γλυτωσω ενα 30ρακι που εχει η εγραφη και κανα 20ρικο απο την συνδρομη ! νομιζω εχει 140 το χρονο συν τα 30της εγραφης = 170

μπορω να κανονισω να πλερωσει 120 ας πουμε ενα πενηνταρικακι μειων δεν ειναι κ λιγο!

  θα τονισω κατι για να μην γινει καμμια παρανοηση  -  αυτο το κανω επειδη γουσταρω και οχι γιατι εχω το πραμικρο οφελος !

αντιθετος οποιον στειλω εκει θα υποχρεωθω ! με 120 τον χρονο δε κερδιζουν τιποτα σχεδον τα joe εχουν πολλα εξοδα κ μικρο κερδος πλεον ! απλα το τονιζω μη νομιζει κανεις οτι ψαχνω πελατες ουτε εγω ουτε τα joe !

οποιος ενδιαφερεται pm

Γιαννη κωλογερος ε ? καλα ρε τζοβενο ... :-) :-D

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

@Mau-Maus: Ωραίος man, μακάρι να μπορούσα να εκμεταλλευτώ την "προσφορά" σου. Εύχομαι να το κάνει κάποιος που πραγματικά μπορεί και θέλει να γυμναστεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

πηγα σημερα γηπεδο για προπονηση για τον αγωνα!! εκανα διαλειματικη!! 4χ1000! ολα κατω απο 4λεπτα!! 

http://connect.garmin.com/activity/447764238

πεταει η ομαδα!! (παλι καλα που οι αλλοι 2 της ομαδας ειναι πιο γρηγοροι -ειδικα ο ενας παει ταπα- και παμε μαλλον για 1η θεση)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι μπερδέυετε το μάτι με το official off topic thread..  μου αρέσει είναι πιο αθλητικό...

 

Μόλις έκανα την πρώτη προσπάθεια σε ελεύθερο τρέξιμο (οχι διάδρομο) μετα τον τραυματισμό στο γόνατο..

2.2 χμ χωρίς ενόχληση ..μόλις βάρυνε λιγάκι διέκοψα αμέσως . 

Θα το πάω σταδιακά μέχρι να στρώσει. Καλά πάει προς το παρών.

 

το ξενέρωμα είναι οτι στα 2 χμ έχω ζεσταθεί και οι αντοχές μου είναι 7min-9 σίγουρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζει να ειναι καλη φαση, για 6 ευρω

 

http://news.onsalesit.com/u/gm.php?prm=Gutv2zmIsW_121429340_832702_5489

Ρε συ πως σκέφτεσαι καν αυτές τις φτηνούρες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα σημερα γηπεδο για προπονηση για τον αγωνα!! εκανα διαλειματικη!! 4χ1000! ολα κατω απο 4λεπτα!! 

http://connect.garmin.com/activity/447764238

πεταει η ομαδα!! (παλι καλα που οι αλλοι 2 της ομαδας ειναι πιο γρηγοροι -ειδικα ο ενας παει ταπα- και παμε μαλλον για 1η θεση)

Ποσο χρονο διαλλειμα?Ο καλυτερος μου χρονος ειναι 19.40 τα 4χλμ...Αλλο επιπεδο τελειως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

γραφει και τα διαλλειματα! 3.30 ηταν το καθε διαλλειμα. εγω καλυτερο 5αρι εχω 20.14 (στα 14χλμ ε γιατι πας με αλλο ρυθμο αν πας για καθρο 5αρι και αλλιος αν πας για περισσοτερα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Θελει να παρει και λιποδιαλυτες... Καπος μου τους ειπε αλλα δεν εδωσα σημασια...

 

Παω να κανω πρωινο...

λιποδιαλύτες, όποτε το ακούω γελάω χαχχαχαχαχαχαχα 

κ πιάνει κάθε φορά!!! 

 

την επόμενη φορά ρώτα τον η άκου πως τους λέει και ρίξε ενα post απο που θα τα αγοράσει , απο μαγαζί ή αν θα του το παραγγείλει κανένας γνωστός απο"εξωτερικό" λολ..., όχι τίποτα άλλο , μη πέσει και σε κανενα έξυπνο κ τον σφάξει πουλώντας του φύκια για μεταξωτές κορδέλες . (ξέρω αρκετά παλικαράκια που δουλευουν κόσμο έτσι και βγάζουν μηνιάτικο .)

 

Ασχετο αλλα σχετικό μ'αυτό το συμπλήρωμα...> θυμάμαι ενα φίλο τελείως αγύμναστο , αδύνατο αλλα με βυζιά και κοιλιά να έχει πάρει κάτι σκουπιδόχαπια και να λέει γυμνάζομαι σπίτι και βλέπω διαφορά. Τον βλέπω μετά απο κανα μήνα και κόντεψα να πνιγώ (έπινα καφέ που τον είδα) , σκάω σε κάτι γέλια ...

 

Δεν ειναι οτι κοροιδευω τον καθένα και βλακείες να κάνει θα προσπαθήσω να των βοηθήσω αλλα ο συγκεκριμένος ηταν κριάρι . Να του λες δυο πράγματα και να επιμένει οτι ξέρει. Ε τον άφησα να κάνει τις παπαριές του και στο τέλος τα παράτησε. Καλύτερα δηλαδή γιατι έχανε και το χρόνο του. Ποιο πολύ κακό έκανε παρά καλό (γυμναστικής της πλάκας και πλακονόταν στη μασαμπούκα για να πάρει όγκο έλεγε αχχαχα)

 

 Αν θες πες του οτι οι λιποδιαλίτες δεν διαλύουν λίπος και οτι το όνομα τους ειναι παραπλανητικό 

πως εδώ και 2-3-4 χρόνια όσοι κυκλοφορούν ειναι για το πεος γιατι αφαιρέθηκαν όλες οι απαγορευμένες πλεον ουσίες που τα έκαναν κάπως δραστικά.

 

μην πετάξει τα λεφτά του , κρίμα ειναι ... ας πάει να πάρει δικά του αυγά καλύτερα να μη σου τρώει τα δικά σου!!  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα ουτε να φαω δεν προλαβα στην δουλεια.. Καλα ηθελα να κανω και μονοζυγο.. Με τιποτα ολο στο τρεξιμο ημουν...

 

Εδωσα και με εναν λοστο μια το γονατο μου τα ειδα κολυωμενα ολα... Τι καντηλια εριξα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ πως σκέφτεσαι καν αυτές τις φτηνούρες ?

1) η ανάγκη

2) έδειχνε καλή προσφορά

3) γυμνάζομαι 2 φορές την ημερα. ( τα κατάφερα πάλι...)

 

In other news

Παιδες, Με ηρεμία το φαί σήμερα.

XD

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...