Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Εγω παρα την κουραση εδωσα πολυ πονο και εκανα τα κιλα που το φοβομουν την προηγουμενη εβδομαδα.... 

 

Μπορει να οφειλεται στο οτι πινω καμια 3 καφεδες τι μερα ....Σκετους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα.Για μια μπαρα γυμναστικης που ψαχνω κυριως για δικεφαλα ,ωμους ,κανα squats εχει να προτινει κανεις τιποτα? οικονομικο εε! εχω βρει αυτη http://plaza24.gr/pump-set-ramos.html και μαρεσε, εχει λιγο ετσι χρωματακι , οικονομικη ειναι , 20 κιλα προς το παρον για δικεφαλα νομιζω ειναι καλα.Αν και αν θυμαμαι καλα οταν πηγαινα γυμναστηριο πριν 2 μηνες εβαζα 7.5 kg δεξια αριστερα + την μπαρα (σιδερενια) η οποια δε ξερω ακριβως ποσο περιπου μπορει να ζυγιζει.εσεις τι λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιμώδη μονοπυρήνωση θα έκανες και πυρετό, δε νομίζω. Μάλλον υπερκόπωση το κόβω εγώ.

 

Καθηγητά, κάναμε κοιλίτσα;  B)  Πλάκα κάνω ρε, εισ' ωραίος!

 

Εν τω μεταξύ, δεν καταλαβαίνω τι στραβό βρίσκεται στον τύπο του porg. Με το συγκεκριμένο άτομο τα έχετε ή τη σωματοδομή του;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα.Για μια μπαρα γυμναστικης που ψαχνω κυριως για δικεφαλα ,ωμους ,κανα squats εχει να προτινει κανεις τιποτα? οικονομικο εε! εχω βρει αυτη http://plaza24.gr/pump-set-ramos.html και μαρεσε, εχει λιγο ετσι χρωματακι , οικονομικη ειναι , 20 κιλα προς το παρον για δικεφαλα νομιζω ειναι καλα.Αν και αν θυμαμαι καλα οταν πηγαινα γυμναστηριο πριν 2 μηνες εβαζα 7.5 kg δεξια αριστερα + την μπαρα (σιδερενια) η οποια δε ξερω ακριβως ποσο περιπου μπορει να ζυγιζει.εσεις τι λετε?

ουτε για αστειο ,  1.5 κιλο μπαρα - ουτε γυναικεια ..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα.Για μια μπαρα γυμναστικης που ψαχνω κυριως για δικεφαλα ,ωμους ,κανα squats εχει να προτινει κανεις τιποτα? οικονομικο εε! εχω βρει αυτη http://plaza24.gr/pump-set-ramos.html και μαρεσε, εχει λιγο ετσι χρωματακι , οικονομικη ειναι , 20 κιλα προς το παρον για δικεφαλα νομιζω ειναι καλα.Αν και αν θυμαμαι καλα οταν πηγαινα γυμναστηριο πριν 2 μηνες εβαζα 7.5 kg δεξια αριστερα + την μπαρα (σιδερενια) η οποια δε ξερω ακριβως ποσο περιπου μπορει να ζυγιζει.εσεις τι λετε?

Η μπάρα 1,5 κιλό είναι όχι 20...αστεία είναι...πήγαινε σε κανά extreme store...με κανά 30άρι παίρνεις ίσια 10κιλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

μαους οχι δεν μου μοιαζει :P

 

εχω χαθει και εγω γιατι γαμιεται ο διας και δεν προλαβαινω να κατσω καθολου!! (μπαινω και διαβαζω τι γραφεται ομως ειτε απο το pc στη δουλεια ειτε απο το κινητο)

 

για το γιαουρτι και γενικα για τα φαγητα ασχετα απο το αν θα κανουν την διαφορα 2-3γρ πρωτεινης ή οτιδηποτε αλλο αν μπορεις να κερδισεις κατι παραπανω απο μια τροφη καλο ειναι!! δηλαδη δεν βλεπω λογο να μην παρεις Τοταλ αν μπορεις. Οπως και στα αλλα φαγητα εννοειται!! αλλα και να μην το παρεις δεν χαθηκε και ο κοσμος!!

 

νικος για κατι που ειπες σε προηγουμενα ποστ για φαρμακα και οτι ειμαστε αποθηκες φαρμακων διαφωνω!! Παιρνω φαρμακα μονο οταν ειμαι του θανατα!! τα τελευταια 4-5 χρονια τα μονα φαρμακα που εχω παρει ειναι οταν γυρισα απο ταξιδι στη Σρι Λανκα που ειχα παθει μολυνση και ειχαν πρηστει οι φλεβες μου,στο στρατο που ειχα ανεβασει 40 πυρετο(την πρωτη μερα την εβγαλα χωρις χαπια) και οταν εκανα το χειρουργειο!! και αν ολα πανε καλα και στο μελλον θα χρειαστω πολυ λιγοτερα(μπορει και καθολου) απο τους περισσοτερους!! δεν μπορεις να συγκρινεις εμενα πχ με καποιον ο οποιος με το που νοιωσει οτι παει για πονοκεφαλο παιρνει ασπιρηνες σαν καραμελες!

 

αυτα για σημερα!! :P

 

 

ΠΡΟΣΘΗΚΗ.

και κατι που ξεχασα να πω πηγα γυμναστηριο βραδυ σημερα για πρωτη φορα και χαιρομαι που τοσο καιρο δεν το εκανα. μαζευονται πραγματικα ολοι οι βλακες. ο ενας το παιζει σφιχτης με μπλουζα με ενα μεγαλο περιεργο V (κολλητη εννοειται), ο αλλος στραβα ποδια (σε αυτο δεν φταιει αυτος) αλλα σαν καλαμακια και πανω φουσκωμενος και ο αλλος δυνατος αλλα 120-130 κιλα με παααρα πολυ λιπος..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε για αστειο ,  1.5 κιλο μπαρα - ουτε γυναικεια ..

 

 

Η μπάρα 1,5 κιλό είναι όχι 20...αστεία είναι...πήγαινε σε κανά extreme store...με κανά 30άρι παίρνεις ίσια 10κιλη.

εχει και 18 κιλα μαζι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το ξερω , εγω για την μπαρα μιλαω , ψευτικη ειναι μη τα βαλεις κ τα 18 πανω γιατι μπορει να σπασει :-D

εχεις πιασει 1.5 βαρακι στο χερι φανταζομαι ! ε σκεψου αυτο το βαρος σε μπαρα !

πουπουλο κ ακομη πιο ελαφρια ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει και 18 κιλα μαζι

Η "μπάρα" παίζει να έχει μήκος όσο οι ώμοι σου...

 

Εγώ σου είπα την άποψή μου...με τα ίδια λεφτά παίρνεις καλύτερη μπάρα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιμώδη μονοπυρήνωση θα έκανες και πυρετό, δε νομίζω. Μάλλον υπερκόπωση το κόβω εγώ.

 

Καθηγητά, κάναμε κοιλίτσα;  B)  Πλάκα κάνω ρε, εισ' ωραίος!

 

Εν τω μεταξύ, δεν καταλαβαίνω τι στραβό βρίσκεται στον τύπο του porg. Με το συγκεκριμένο άτομο τα έχετε ή τη σωματοδομή του;

Ε λιγάκι μωρέ σιγα :P .. Αλλα ανέβηκα λιγο ώμους χέρια κ μου αρέσει πιο πολυ απο γραμμωση στην κοιλιά .

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το ξερω , εγω για την μπαρα μιλαω , ψευτικη ειναι μη τα βαλεις κ τα 18 πανω γιατι μπορει να σπασει :-D

εχεις πιασει 1.5 βαρακι στο χερι φανταζομαι ! ε σκεψου αυτο το βαρος σε μπαρα !

πουπουλο κ ακομη πιο ελαφρια ..

 

 

Η "μπάρα" παίζει να έχει μήκος όσο οι ώμοι σου...

 

Εγώ σου είπα την άποψή μου...με τα ίδια λεφτά παίρνεις καλύτερη μπάρα.

νταξει καταλαβα παω για σιδερενια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μιας και λεγαμε πως ειμασταν στα 25μας ας δουμε κ πως ειμαστε τωρα!

πιο λιγα κιλα και πολυ λιγοτεροι μυες βεβαια ..

 

αργησες :-) 

 

Επεξ/σία από Mau-Maus
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και λεγαμε πως ειμασταν στα 25μας ας δουμε κ πως ειμαστε τωρα (με σαρκα κ οστα οχι φωτο :-) ) !

πιο λιγα κιλα και πολυ λιγοτεροι μυες βεβαια , αλλα για τοσα χρονια μετα κ για την ηλικια μου , σε καλη κατασταση πιστευω κρατιεμαι !

 

http://www.youtube.com/watch?v=_Lam35EEfMY&feature=youtu.be 

το strip ειναι συλεκτικο σε λιγο θα κατεβει :-) 

 

 

Τι χερουκλες ειναι αυτες? Θελουμε να σου μιασουμε! :o

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...