Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φωτη και γω μαζι σου , δε βλεπω σχεδον ποτε

Εντάξει γελάσαμε πολύ με το γιαούρτι και τη πρωτεΐνη του αλλά μη καταντήσει το θέμα όπως όλα στο μπλα μπλα

ρε συ porg  προσπερασε τα μηνυματα που δε σε ενδιαφερουν η τα βρισκεις ανουσια και μη τα σχολιαζεις αρνητικα ! εγω ξερεις ποσα μηνυματα οτι ναναι βλεπω εδω , πρεπει να τα σχολιαζω ?  βγαινει πχ ο αλλος κ λεει το σωμα του φιλου μου αηδιαστικο προτυπο κ δε του απανταω ! και οκ δε λεει υπερβολη λεει αηδιασττικο ! ενα σωμα που δε προκειται να το φτιαξει ουτε στον υπνο του , ο τυπος ριχνει κιλα ιδρωτα καθημερινα για να το διατηρησει κ μονο ! 2 ωρες σε βαρη κ αλλες τοσες σε τρεξιμο , κ το ονομαζει αηδια !

για μενα αηδιαστικο προτυπο ειναι αυτο article-1177239-0497D08C000005DC-244_468

και οκ εχουμε αλλα προτυπα , αλλα δε βγαινω να σχολιασω αρνητικα αυτο που εγραψε !

ασε να λενε οποιοι θελουν τις αποψεις τους τις χαζομαρες τους οπως θελεις πες το για το γιαουρτι η για οτιδηποτε αλλο κ αν δε σου αρεσουν απλα αστο να περασει , τουλαχιστον εμενα αυτη ειναι η αποψη μου !

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

κατι ασχετο

 μοιαζει αρκετα με τον σπεκτ η ειναι ιδεα μου > ? :-)

lbs.jpg
εντωμεταξυ η φωτο ειναι πριν και μετα ! ακριβως με αυτη την σειρα , οχι μετα και πριν ...
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να είμαι ο μοναδικός που του αρέσουν τόσο πολύ τα burpees. 

 

 

Φιξντ.

Στην 1η φωτο απ' το σφιξιμο νομιζω οτι θα κρατιεται να μην κλασει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να είμαι ο μοναδικός που του αρέσουν τόσο πολύ τα burpees. Ένα μικρό workout με διάφορες παραλλαγές burpees.

 

http://www.youtube.com/watch?v=iTz7VvhGlZw

 

το παλικαρι δεν παει καλα. Τον εχω ξαναπετυχει στο P90X...

τον παω though

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαστε pinned.. ! είμαστε πρώτοι ! είμαστε γαμάτοι γιατι τρώμε γιαούρτι TOTAL 2% μην ξεχνιόματε με την μεγαλύτερη περιεκτικότητα σε πρωτείνη. (για το γιαούρτι σας πειράζω μην το παίρνετε προσωπικά .. ) 

και επειδή εφαγα τις γιαουρτάρες μου εχθές πάρτε 2 photo να δείτε πλατη και χέρι στήθος (η πλάτη δεν φαίνεται καλά)

post-51052-0-80185400-1392745390_thumb.jpg

post-51052-0-99847900-1392745414_thumb.jpg

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ porg  προσπερασε τα μηνυματα που δε σε ενδιαφερουν η τα βρισκεις ανουσια και μη τα σχολιαζεις αρνητικα ! εγω ξερεις ποσα μηνυματα οτι ναναι βλεπω εδω , πρεπει να τα σχολιαζω

 

Μα μόλις πριν λίγο το έκανες και μάλιστα δύο φορές!

 

Και στο κάτω κάτω για σένα μπορεί να είναι αστεία τα 10γρ πρωτεΐνης που έχει διαφορά ένα κεσεδάκι απλό με το στραγγιστό γιαούρτι αλλά για μένα πχ που είμαι 67kg είναι κοντά 10-15% της ημερήσιας ανάγκης μου!

Πόσο μάλλον όταν είναι  απο μία τροφή ότι πρέπει για πριν τον ύπνο και με ελάχιστες θερμίδες που βοηθάει στο να χάσω και 2-3κιλάκια που θέλω ακόμη

Οπότε ναι, για μένα, για την Δήμητρα και για πολλούς ακόμη αυτά τα 10γραμμάρια πρωτεΐνη ανάμεσα στα δύο γιαούρτια κάνουν τη διαφορά!

 

Το τι έχει πρότυπο ο καθένας δεν με ενοχλεί, και εμένα δεν μάρεσε ο μαραθωνοδρόμος ούτε ο άλλος ο τύπος με την γκόμενα!Τι να λέει πόσο ιδρώτα έχυσαν;Το πρότυπο του καθενός είναι υποκειμενικό, εγώ πχ  έχω κάτι τέτοιο

 

Τα macro όμως είναι αντικειμενικά και διαφέρουν απο άτομο σε άτομο και στους στόχους που έχει!

Δεν είπαμε να μετράς τη κάθε μπουκιά σε σημείο ψύχωσης αλλά ανάμεσα σε πολλές τροφές πχ γιαούρτι στραγγιστό και απλό, κασέρι απλό με light, τόνο σε λάδι η νερό η δεν ξέρω εγώ τι προτιμάς τα δεύτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαστε pinned.. ! είμαστε πρώτοι ! είμαστε γαμάτοι γιατι τρώμε γιαούρτι TOTAL 2% μην ξεχνιόματε με την μεγαλύτερη περιεκτικότητα σε πρωτείνη. (για το γιαούρτι σας πειράζω μην το παίρνετε προσωπικά .. ) 

και επειδή εφαγα τις γιαουρτάρες μου εχθές πάρτε 2 photo να δείτε πλατη και χέρι στήθος (η πλάτη δεν φαίνεται καλά)

 

με ενα τοταλ 2% ολα αυτα; Παω supermarket τωρα. ΤΩΡΑ

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα μόλις πριν λίγο το έκανες και μάλιστα δύο φορές!

το εκανα κ δε σ αρεσε , ειδες ? τελος παντων ολα οκ την αποψη σου σου ειπα !

προφ ωραιος ρε παιχτη ειδες δουλεια που κανει το τοταλ ? :-)

περα απο την πλακα πολυ καλος μπραβο ..

μπος παιζεις τρεις τα 90 και μια τα 100 δεν ειναι λιγα κιλα μια χαρα ειναι , σουπερ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Το τι έχει πρότυπο ο καθένας δεν με ενοχλεί, και εμένα δεν μάρεσε ο μαραθωνοδρόμος ούτε ο άλλος ο τύπος με την γκόμενα!Τι να λέει πόσο ιδρώτα έχυσαν;Το πρότυπο του καθενός είναι υποκειμενικό, εγώ πχ  έχω κάτι τέτοιο

 

 

 

Λαθος προτυπο εχεις.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...