Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

οχι δεν είναι έτσι. Στο 5% λίπος το σώμα φαίνεται σαν χάρτης. Ο τύπος είναι κάπου 8. 

 

Το καλιπερ δεν είναι αξιόπιστο αν δεν πιάνεις όσο κρέας μπορείς. Πρέπει να τσιμπήσεις πολύ δυνατά. Ο τύπος πιάνει πολύ χαλαρά γιαυτό οι μετρήσεις του βγαίνουν μισές. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία random απο το πρωί απο στήθος που δείχνει να παίρνει 

 



και μία με την pizza με ζύμη απο κουνουπίδι (αυτή τη φορά είχε και λίγη βρώμη γιατι δεν γούσταρα τόστ ολικής. Βασικά τα έχω σιχαθεί , δεν το κόβω να ξαναφάω τόστ μέχρι του χρόνου το χειμώνα .
 

 



:lol: 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 5% μετρηθηκε ο ''αδελφος'' κωστας ρηγας , μαραθωνοδρομος

το σωμα του ειναι οντως χαρτης, πανω σε πετρα θα ελεγα , αλλα εγω παντως τον πειραζω του λεω μουφα ειναι οι μετρησεις 7% εισαι :-)

 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

νικος για πες μια στα γρηγορα τη συνταγη! το σκεφτομουν απο χτες να την κανω και εγω !πηρα; κουνουπιδι σημερα για να γινει αυριο ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ψάξεις στο net cauliflower pizza crust θα βγάλει πολλά μέχρι και βίντεο

για να μην σε μπερδέψω δες εδώ το βίντεο 



στην περίπτωση μου για την ζύμη δεν έβαλα τυρί αλλα 60γρ βρώμη για δοκιμή (αντικατέστησε ρύζι που θα έτρωγα) 

επειδή δεν είχα το σπρέι μαγειρέματος έβαλα χαρτί ψησίματος απο κάτω και έκανε την ίδια δουλειά 


τα σπάει πάντως και αξίζει με 1000 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 5% μετρηθηκε ο ''αδελφος'' κωστας ρηγας , μαραθωνοδρομος

το σωμα του ειναι οντως χαρτης, πανω σε πετρα θα ελεγα , αλλα εγω παντως τον πειραζω του λεω μουφα ειναι οι μετρησεις 7% εισαι :-)

 

 

Αηδιαστικό σαν πρότυπο(νταξει ο άνθρωπος είναι αθλητής) σώματος.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαρεθηκα το ιδιο προγραμμα και εκανα καποιες αλλαγες. Εβαλα overhead press . Γαμαει η ασκησουλα γιατι την βλεπεις αρσιβαριστας . 35χ10 ο φλωρος χαχαχα αλλα ειναι καλο σημμαδι που ειμαι χαμηλα γιατι εχω πολυ μυικη μαζα να κερδισω απο την ασκηση

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αηδιαστικό σαν πρότυπο(νταξει ο άνθρωπος είναι αθλητής) σώματος.

πολύ ωραίο σώμα αλλά φαντάζομαι οτι δεν μπορείς να έχεις όγκο με τόσο μικρό ποσοστό λίπους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αηδιαστικό σαν πρότυπο(νταξει ο άνθρωπος είναι αθλητής) σώματος.

πολύ ωραίο σώμα αλλά φαντάζομαι οτι δεν μπορείς να έχεις όγκο με τόσο μικρό ποσοστό λίπους

οκ  ειναι υπερβολη παρα ειναι κομματια ο τυπος !

εχει μυες παντως ο συγκεκριμενος , μπροστα στους αλλους που τρεχει ειναι σαν bb κ να τι εννοω

 

 

 

παλαιστης ηταν ο ανθρωπος κ μαλιστα στην εθνικη ελαδος πολυ καλος ! πιο παλια τουμπανο με παρα πολλους μυες , τα τελευταια 5-6 χρονια κολλησε σοβαρα με τις μεγαλες αποστασεις , εχασσε πααρα πολλους μυες βεβαια αλλα φετος βγηκε 12ος συνολικα στον μαραθωνιο απο το πουθενα , μιλαμε για αθλο κ για τεραστια ψυχη !

και μη ξεχναμε

14134_586039151453169_1342077600_n.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασα χθες βραδυ την Whey Shake, γευση δεν τρελαθηκα μου κανε ομως μεγαλη εντυπωση ποσο ευκολα διαλυεται, καμια σχεση με τις πρωτεινες που ειχα δοκιμασει πριν καμια 10αρια χρονια...

1 σκουπ πρωι και ενα πριν τον υπνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασα χθες βραδυ την Whey Shake, γευση δεν τρελαθηκα μου κανε ομως μεγαλη εντυπωση ποσο ευκολα διαλυεται, καμια σχεση με τις πρωτεινες που ειχα δοκιμασει πριν καμια 10αρια χρονια...

1 σκουπ πρωι και ενα πριν τον υπνο...

Πριν τον υπνο ; Κανει δουλεια ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασα χθες βραδυ την Whey Shake, γευση δεν τρελαθηκα μου κανε ομως μεγαλη εντυπωση ποσο ευκολα διαλυεται, καμια σχεση με τις πρωτεινες που ειχα δοκιμασει πριν καμια 10αρια χρονια...

1 σκουπ πρωι και ενα πριν τον υπνο...

καλή ειναι η γευση αρκεί να μην την διαλίσεις σε υπερβολικό νερό . Εγώ την πρώτη φορά που την είχα δοκιμάσει είχα βάλει παραπάνω νερό ( συνήθεια απο άλλες που δεν διαλύονταν τόσο ευκολα) και ήταν πολύ αραιωμένη . 

 

Πριν τον υπνο ; Κανει δουλεια ;

τι εννοείς αν κάνει δουλειά ?  :-D 

για να σε προλάβω whey = 6 ασπράδια πάνω κάτω

οπότε ειναι λες και ρωτάς αν κάνει δουλειά το φαγητό. Φυσικά και κάνει αν θες να συμπληρώσεις τις διατροφικές σου ανάγκες  B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...