Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Παραγωγικα δεν ξερω...

 

Μη παραγωγικα ριχτην στην λεκανη της τουαλετας και πατα το καζανακι.....

 

αλλιως πειραματισου ετσι, μπορει να αποκτα καλη γευση.... Που δεν το νομιζω.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοεις; Πώς μπορώ να ξέρω αν πήρα πρωτεινη ή όχι; 

 

Νομίζω ο ντάκον είχε πει ότι κι άλλοι ρίχνουν την πρωτεινη στο φαγητο, αναρωτιεμαι ομως αν μπορω να τη ριξω στο μαγειρεμα κι οχι μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοεις; Πώς μπορώ να ξέρω αν πήρα πρωτεινη ή όχι; 

 

Νομίζω ο ντάκον είχε πει ότι κι άλλοι ρίχνουν την πρωτεινη στο φαγητο, αναρωτιεμαι ομως αν μπορω να τη ριξω στο μαγειρεμα κι οχι μετα.

Γιάννη δεν έχεις θέμα...και στο φούρνο την βάζεις άμα λάχει...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάω να σηκώσω τα 80 και μόλις πάω να δώσω ζόρι ο φίλος μου απο πίσω αντι να με βοηθήσει μου λέει άστα άστα. .. με άγχωσε και τα άφησα στην απο κάτω θέση.ε ρε καντήλες ...

προφ τι εγινε τα εβγαλες τελικα αυτα τα γ@@να τα 80 ?

περα απο την πλακα παντως , χωρις να λεω οτι λες ψεμματα ,αλλα  αν εκανες ρε συ οντως 10αρα τα 70 τοτε τα 80 τα ειχες ανετα-μονος και ευκολα  οχι μια αλλα τρεις φορες ! κοιταξε το ,, τα χεις ανετα μην τα φοβασαι !

ο δικος σου παντως ωραιος ! αστα -αστα !

εδω εμεις ,μπορει να ειμαστε πανω απο τον αλλο σε κιλα που δε τα εχει  και να του λεμε

''ελα παμε γερα , τα χεις , μονος , δε τα ακουμπαω καθολου ..  κ να μας εχει φυγει ο κωλος στην βοηθεια κ ο δικος συ αστα αστα :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφ τι εγινε τα εβγαλες τελικα αυτα τα γ@@να τα 80 ?

περα απο την πλακα παντως , χωρις να λεω οτι λες ψεμματα ,αλλα αν εκανες ρε συ οντως 10αρα τα 70 τοτε τα 80 τα ειχες ανετα-μονος και ευκολα οχι μια αλλα τρεις φορες ! κοιταξε το ,, τα χεις ανετα μην τα φοβασαι !

ο δικος σου παντως ωραιος ! αστα -αστα !

εδω εμεις ,μπορει να ειμαστε πανω απο τον αλλο σε κιλα που δε τα εχει και να του λεμε

''ελα παμε γερα , τα χεις , μονος , δε τα ακουμπαω καθολου .. κ να μας εχει φυγει ο κωλος στην βοηθεια κ ο δικος συ αστα αστα :-)

Λοιπον ξεκίνησα 50*10 / 60*10 / 70*10 στις 2 τελευταίες έδωσε ελαχιστα μόνος μου εχω 70*8/ και ο στόχος ήταν 80*3 ίσως και 4 αλλα με σωστη βοήθεια.. Αντί να δώσει ο μαλακας Ώθηση εκει που ζορίστηκα μου λέει αστα αστα.. Πάω να τα αφήσω στην απο κατω θέση και μου βάζει ώθηση μετα να τα ανέβασω και τα ανέβασα με σκατα ψυχολογια..

 

Εγω την επόμενη φορά θα ρίξω τις ςπαναληψεις στις 8 και θα πάω απο τα 60 κιλά στα 80 με βοήθεια για 4 επαναλήψεις για να μου φύγει το ψυχολογικό..και να μαι και ξεκούραστος.

 

Αποκλείεται να μην εχω μόνος μου 80*3 όταν τα 70*8 βγαίνουν σχετικά εύκολα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θες να πας για ρεκορ με 4 μην κάνεις τα μαξ κιλά σου πριν το τελικό σετ και κουράζεσαι

 

κάνε κάτι σαν

 

20Χ20 ζεσταμα 10χ40 άνετα , 5χ50, 3χ60, 3χ70, 4χ80

 

Μην πας απο 60 σε 80 ουτε για πλακα ασε το σωμα να σηκωσει και τα 70 ενδιαμεσα εστω για δυο τρεις

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη δεν έχεις θέμα...και στο φούρνο την βάζεις άμα λάχει...

απο πανω απο το κοτοπουλο , αντι για ριγανη και μπαχαρικα :-)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Prof τα χεις 100% και πανω απο 4 επαναληψεις τα 80.

Εγω ειμαι 71 κιλα σωματικα τωρα και κανω σε καθε προπονηση 80x6 και που και που ανεβαινω και στα 90x3(90x2 εντελως μονος μου).

Αν θυμαμαι καλα, εισαι και παραπανω κιλα σωματικα απο εμενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα ειδα ενα μυθικο με τις βοηθειες !  ειναι στην πρεσσα ενας τσιου πιτσιρικας κ εχει φορτωσει ολες τις πλακες 150κ

και ειναι ενας αλλος διπλα του αδυνατος επισης ,  κ για να τα ξεκολλησει στην πρωτη επαναληψει σπρωχνει το καθισμα σα να σπρωχνεις αυτοκινητο σε ανηφορα !!! και σε καθε επαναληψη το ιδιο μιλαμε τους ειχε φυγει ο κωλος και στους δυο σε καθε επαναληψει δε κανω πλακα !  ενταξει πηγα τους ειπα τι κανετε εκει ρε παιδια γιατι δε φωναζεται την ελπα ? :-)

δε κανει τοσα κιλα δε χρειαζεται.. ειπα σε μια φαση να το τραβηξω βιντεακι κ να το ανεβασω αλλα λεω γαματο κριμα ειναι !

μιλαμε για κωμωδια οποιος δε το δει δε μπορει να καταλαβει ..

 

αλεξ γαματο για δικεφαλα ειναι να ανεβαζεις πολυ γρηγορα να κατεβαζεις πολυ αργα !

μιμη δεν ειναι απολυτο αυτο που λες ! απολυτο ειναι το οτι εφοσον κανει 8 τα 70 εχει σιγουρα 3 τα  80 !

τωρα επειδη καποιοι ειναι ιδια κιλα δε σημαινει πως σηκωνουν κ τα ιδια καμμια σχεση !

εγω πχ παιζω 120- 130κ  στο παγκο (μονη) κ φιλος μου με 10κ λιγοτερα σωματικο βαρος παιζει τα ιδια , ειναι πιο δυνατος απο μενα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα 75 παει η γραμμωση .. :P ..Τα εχω απλα παλιότερα δεν τα τολμούσα λόγω ώμου... Τώρα εχω στρώσει απο το θ´εμα του τραυματισμου..

Θελω να τα σταθεροποίησω τα 80*4 .

 

Πολυ καλός στα 90 μπράβο . Δεν ειναι εύκολα κιλά.

Πάντως ο πάγκος παει σαν άσκηση σε κάποιους καλύτερα.. Εχω δει άτομα με μισό χέρι απο μένα και μυϊκή διάπλαση να σηκώνουν 70αρια άνετα.. Και αναρωτιέμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα 75 παει η γραμμωση .. :P ..Τα εχω απλα παλιότερα δεν τα τολμούσα λόγω ώμου... Τώρα εχω στρώσει απο το θ´εμα του τραυματισμου..

Θελω να τα σταθεροποίησω τα 80*4 .

 

Πολυ καλός στα 90 μπράβο . Δεν ειναι εύκολα κιλά.

Πάντως ο πάγκος παει σαν άσκηση σε κάποιους καλύτερα.. Εχω δει άτομα με μισό χέρι απο μένα και μυϊκή διάπλαση να σηκώνουν 70αρια άνετα.. Και αναρωτιέμαι.

κόψε μαρμελάδες, φυστικοβούτυρα και μαγιονέζες ακόμα λαιτ και θα ξανά εμφανιστούν οι γραμμές

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...