Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά εντάξει τούμπανο είναι αλλά πέρα απτο τι παίρνει και τι όχι, θα θέλατε τέτοιο σώμα;

Μου κάνει τρελή υπερβολή εμένα, δεν μαρέσει

 

 

Την Αγγλική αγελαδίτσα μια χαρά την άρμεγα πάντως  :wub:

 

351308467_dont_even_lift_brah_xlarge.jpe

 

 

μη το πάρεις στραβά το spoiler , δε κρατήθηκα, το βλέμμα του τα σπάει χααχ

 

τώρα για το σώμα ο καθένας θέλει διαφορετικά πράγματα

για εμένα για παράδειγμα πρώτο ρόλο παίζει η λειτουργικότητα του σώματος μου, μετά η αισθητική πλευρά και μετά ο όγκος 

οτι δεν σου αρέσει δεν το κάνεις , απλό ειναι.

 

αυτό που δεν ειναι απλό ειναι να κάνεις αυτό που σου αρέσει , γιατι εσυ μπορεί να θες να γίνεις cutler ή σαν το fitness πρότυπο σου , το δύσκολο ειναι στο να το κάνεις. 

 

τώρα για τον συγκεκριμένο με χαλάνε τα πόδια του , όπως έχω ξαναπεί με ενοχλεί η ασυμμετρία 

 

chicken legs = εμετός

 

δες εδώ ασυμμετρία

 

 

legs-1.jpg 

 

 

ενώ αυτός το δουλευει το πόδι 

 

 

img_0951.jpgimg_0958-1.jpgimg_0956-1.jpg

 

 

 τώρα αμα ο άλλος θέλει να ειναι σαν cartoon , προβλημα του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Και εμένα αυτό το αποτέλεσμα που φαίνεται άσχημο.

Γενικά η χρήση φαρμάκων είναι εμφανέστατη σε όσους τα παίρνουν και δε μου αρέσει ως αποτέλεσμα. Γούστα είναι αυτά.

 

Γελάω:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

πεζοναυτης , γυμναστης κτλ το ξερω τα διαβασα κ γω ομως δεν λενε κατι αυτα οσο αναφορα την συμμετρια του!
στην φωτο ειναι σα να βλεπω δυο διαφορετικους ανθρωπους , αλλος πανω - αλλος κατω !
καλα για τα φαρμακα μην παιρνεις κ ορκο
δεν θελω να ειμαι απολυτος αλλα ειναι πολυ πιο πιθανο να ειναι τρυπημενος απο οτι να μην ειναι ..

11.jpg

 

 

Δυο διαφορετικους ανθρωπους για τα δεδομενα του bb, ομως για καποιον που ηταν πεζοναυτης και εχει μαθει οτι η αντοχη ειναι βασικο μερος της καθημερινης του δραστηριοτητας, του δινει διαφορετικη προτεραιοτητα στο τι θεωρει οτι ειναι η απολυτη σωματικη κατασταση που πρεπει να εχει.
Τα μυωδη ποδια του bb δεν χωρανε σε αυτην.
Ακομα και σαν γυμναστης πιστευω θα βρισκει ποιο ευκολα ματσωμενους πελατες γιατι αυτη η σωματικη κατασκευη ειναι και ποιο αρεστη στον μεσο ανθρωπο.
Ακομα και ηθοποιους να αναλαβει δεν θελουν αυτοι τον ογκο του bb γιατι φαινονται πολυ fat στο γυαλι, αλλος ενας λογος να προτιμουν γυμναστες σαν και αυτον. Ασε που και ο ιδιος προσπαθει να γινει ηθοποιος αρα εχει το σωμα που πρεπει γιαυτο. 
Οσο για την χρηση φαρμακων δεν φαινεται να εχει κανει καταχρηση φαρμακων , το σωμα αυτο μπορει να γινει και με φυσικα μεσα και απο εναν με οχι κορυφαια γενετικα χαρασκτηριστικα.
Το ατομο αυτο πιθανολογω οτι θα ξεκινησε απο την σχολικη ομαδα παλης, ασχοληθηκε μετα για λιγο με στιβο γιαυτο ειχε και γερο κορμο και την αγαπη για το τρεξιμο που τον οδηγησαν να γινει πεζοναυτης και γυμναστης τωρα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Οσο για την χρηση φαρμακων δεν φαινεται να εχει κανει καταχρηση φαρμακων

 

Εξαρτάται πως εννοείς την κατάχρηση. Να τρώει και φαγητό εκτός από φάρμακα; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ατομο αυτο πιθανολογω οτι θα ξεκινησε απο την σχολικη ομαδα παλης, ασχοληθηκε μετα για λιγο με στιβο γιαυτο ειχε και γερο κορμο και την αγαπη για το τρεξιμο που τον οδηγησαν να γινει πεζοναυτης και γυμναστης τωρα.

για σεναριογραφος το χεις κοιταξει ??

 

πλακα κανω ρε  :-) 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για σεναριογραφος το χεις κοιταξει ??

 

πλακα κανω ρε  :-) 

 

 

Η σωματοδομη του καθενος μαρτυρα με το τι εχει ασχοληθει και το ποια ειναι η δικια του οπτικη για την κατασταση που πρεπει να εχει το σωμα του.
Αυτος απο την πρωτη στιγμη μου εδινε την εντυπωση οτι ειναι πεζοναυτης και οτι εχει ασχοληθει με παλη μικρος.
Οταν μετα λιγο ψαξιμο βεβαιωθηκα για το πρωτο καταλαβα την ολη ιστορια.
Το οτι γραφει στα παλια του τα παπουτσια, το μεγεθος των μηρων του, για χαρη της τελειας φυσικης καταστασης σε μενα ειναι απολυτα κατανοητο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενώ αυτός το δουλευει το πόδι 

 

 

img_0951.jpgimg_0958-1.jpgimg_0956-1.jpg

 

 

 τώρα αμα ο άλλος θέλει να ειναι σαν cartoon , προβλημα του

Γιατι νομιζω οτι αυτος νικο εισαι εσυ???

 

Σημερα 11 ωρες δουλεια, τρεξιμο οχι αστεια...

 

Ειχα κατι νευρα που επρεπε να ξακανκατσω με το ετσι θελω αλλη 1,5 ωρα....

 

Τωρα τρωω συκωτακια κοτας με ρυζι και απο την κουραση δεν εχω ορεξη γαμωτο... Θα τα αφησω για πιο μετα.... 

 

Τα ποδια μου απο χτες ειναι πιασμενα... ουτε να κατσω δεν μπορουσα...πηγα τουαλετα και επεσα πανω στην λεκανη δεν μπορουσα να κατσω σιγα σιγα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η πρωτεινη εχει καποιο χρονικο οριο για να απορροφηθεί απο το συστημα;

Αν ναι πιο ειναι αυτο;

 

ακυρο

 

You feeling lucky, protein punk?

http://www.precisionnutrition.com/rr-whey-too-much

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχαχαχαχαχαχ....

 

Εισαι τουμπανιαρης και το κρυβεις....χαχαχαχ

 

 

Σημερα ειμαι πτωμα ... αφου ειμαι ξαπλα στο κρεβατι απο τις 18:00 που ηρθα να φαω και θα την πεσω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...