Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 ούτε εγώ πετάω φαγητό είναι πολύ σπαστικό. Το τρώω όλο

 

Ήμουνα σίγουρος.  :P

 

Εγω αν δεν το πεταξω το τρωνε.... χαχαχαχαχαχαχ

 

Καλά εσύ λίβε συνήθως δεν προλαβαίνεις γιατί στο τρώνε οι άλλοι!  :lol:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Ποσο πορωμενος-καμμενος και δεν ξερω και εγω τι αλλο πρεπει να εισαι για να χαλας τον υπνο σου για να χτιστουν οι μυς? Μονο εγω την βρισκω αρρωστημενη ιδεα? (εκτος και αν εισαι επαγγελματιας)

Αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω βραζω τωρα λιγο ρυζι σουπα για το στομαχι γιατι ή κρυωσα ή με πειραξε τοσο πολυ η τηγανιλα απο 6-7 λουκουμαδες που εφαγα χθες βραδυ μετα απο πολλους μηνες που ειχα να φαω σαβουρα. <br> Ειναι λιγο υπερβολικο να με πειραξαν τοσο πολυ ή παιζει σοβαρα αυτο το σεναριο;<br> Δεν εχω κανενα αλλο συμπτωμα, μονο ανακατεμα στο στομαχι και διαρροια, αλλα με το ζορι εβγαλα την προπονηση.<br><br> Sent from my iPhone using Insomnia

Χάλασες και συ μελλοντικέ μου σύζυγε; 

ναι παίζει να σε πείραξαν οι ταγκιασμένοι λουκουμάδες ειδικά αν ήταν από έξω.

Ε λεω με αυτους που εμπλεξα τι να κανω...

Μη μασάς, είναι τύπου fitness bullying 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν μασαω... Οτι και να μου κανουν και 18 ωρες δουλεια εγω θα αφιερωσω 1 ωρα για την προπονηση...

 

Η ατακα που με εκανε να γελασω στην δουλεια.. Ουτε για χ@σιμο δεν θα προλαβαινεις να πας... Και πεταγεται ενας λεγοντας αυτο δεν μπορεις μα του το κοψει φωτια να παρουμε... Χαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο πορωμενος-καμμενος και δεν ξερω και εγω τι αλλο πρεπει να εισαι για να χαλας τον υπνο σου για να χτιστουν οι μυς? Μονο εγω την βρισκω αρρωστημενη ιδεα? (εκτος και αν εισαι επαγγελματιας)

αυτό ειναι υποκειμενικό

στο τέλος αυτά κάνουν τη διαφορά  

 

Δεν δέχομαι πως αυτό ειναι οκ αν είσαι επαγγελματίας εκτός αν πάρει απόφαση κάποιος πως θα ειναι για πάντα μέτριος .

όχι για το συγκεκριμένο,σαν ιδέα που και εγώ το θεωρώ extreme αλλα και για πολλά άλλα πράγματα ,

 

μερικά πρόχειρα παραδείγματα που οι περισσότεροι έχετε ακούσει

 

ελα μωρέ φάε, τι φοβάσαι ? μη χαλάσεις τη δίαιτα ? για αγώνες πας?

μη φορτώνεις τόσο DL/Squat , θα τραυματιστείς ! για αγώνες πας? 

φοριέται πολύ τα τελευταία χρόνια τουλάχιστον η συγκεκριμένη φράση και θεωρώ πως αν κάποιος γουστάρει να φτάσει στο Χ επίπεδο μπορεί να χρησιμοποιήσει κάθε μέσο , αφού αυτό τον ευχαριστεί δεν πέφτει λόγος σε κανέναν για να κρίνει . B) 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Εγω βραζω τωρα λιγο ρυζι σουπα για το στομαχι γιατι ή κρυωσα ή με πειραξε τοσο πολυ η τηγανιλα απο 6-7 λουκουμαδες που εφαγα χθες βραδυ μετα απο πολλους μηνες που ειχα να φαω σαβουρα.

Ειναι λιγο υπερβολικο να με πειραξαν τοσο πολυ ή παιζει σοβαρα αυτο το σεναριο;

Δεν εχω κανενα αλλο συμπτωμα, μονο ανακατεμα στο στομαχι και διαρροια, αλλα με το ζορι εβγαλα την προπονηση.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Χάλασες και συ μελλοντικέ μου σύζυγε;

ναι παίζει να σε πείραξαν οι ταγκιασμένοι λουκουμάδες ειδικά αν ήταν από έξω.

Ε λεω με αυτους που εμπλεξα τι να κανω...

Μη μασάς, είναι τύπου fitness bullying

Και μενα αποτελεσμα fitness bullying ηταν οι λουκουμαδες. Με εχουν ολοι για περιεργο, πλεον, με τη διατροφη και μου τα χουν πρηξει. Με το ζορι τους εφαγα, σχεδον.Τελος παντων, τωρα που θυμηθηκα τη γευση της τηγανιλας και επειδη μου εχει καρφωθει οτι με πειραξε κιολας, δεν παιζει να ξανακανω τη βλακεια.Παντως ηταν σπιτικοι, οχι απ´ εξω και εφαγαν κι αλλοι χωρις να τους πειραξουν.Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

νικ ολοι οσοι σχολουντε σοβαρα (επαγγελματιες , κολλημενοι , καμμενοι κτλ) αυτο κανουν !

καθε 2 αντε 3 ωρες ξυπνητηρακι , σκουπ καθαρη πρωτεινη , νανι κ καπακι το ιδιο ολη νυχτα ..

οντως κανει την διαφορα παντως ..

 

 

το ξέρω 

ετσι τους το πέταξα να κόψω αντιδράσεις (όπως και πολλά άλλα)  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει νικο εχεις αλλες 16 ωρες να φας κανεις οτι θες... Πρεπει και στον υπνο σου να τρως..

 

Θεωρω το παραδειγμα σου ακυρο..

 

Το να δισταζεις μα πας λιγο παραπερα σε μια ασκηση, ποτε δεν θα μαθεις τα ορια του εαυτου σου...

 

Εγω αν δεν ειχα τον dakon να με τσιγκλαει, να μου προτεινει να δοκιμασω το 5χ5, πιστευω οτι ακομα το σκουοτ θα ταν μια αδιαφορη ασκηση που θα ελεγα ε νταξει μωρε και με τις καμψεις τετρακεφαλων στο μηχανημα το ιδιο αποτελεσμα θα χα...

 

Δεν θα επελεγα ποτε συνθετες ασκησεις, μπορει να εκανα μηχανηματα αντι για ελευθερα βαρη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την διαφορα σε τι ρε συ? Δεν εχουμε διαγωνισμο για το ποιος ειναι πιο τουμπανο. Ο καθε ενας για την παρτυ του και την ευχαριστηση του το κανει. Ε δυσκολευομαι να φανταστω οτι καποιος ευχαριστιεται με το να ξυπναει καθε 3 ωρες. Εκτος κ αν ζω εγω σε ενα παραλληλο συμπαν οπου ο υπνος ειναι απολαυση οποτε παω πασο τοτε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την διαφορα σε ολα ρε συ ! οταν  δινεις στον αργανισμου σου καθε 2 ωρες καθαρη πρωτεινη κ δεν τον αφηνεις νηστικο ενα 8ωρο δεν υπαρχει τιποτα που να δινει κατι περισσοτερο απο αυτο ! κ οκ δεν εχουμε διαγωνισμο κ γι αυτο δε το κανουμε εμεις , αυτος που το κανει ομως μπορει να εχει ! η να ειναι η δουλεια του αυτη η απλα να εχει τα δικα του κολληματα την δικια του καυλα και  χιλια δυο αλλα ! δε κατηγορω κανεναν εγω ..  καποια εποχη το εχω κανει κι ολας πλακα ειχε :-) .. η διαφορα κ το κατι παραπανω που δινει  δε συγκρινοντε με τιποτα ..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την διαφορα σε τι ρε συ? Δεν εχουμε διαγωνισμο για το ποιος ειναι πιο τουμπανο. Ο καθε ενας για την παρτυ του και την ευχαριστηση του το κανει. Ε δυσκολευομαι να φανταστω οτι καποιος ευχαριστιεται με το να ξυπναει καθε 3 ωρες. Εκτος κ αν ζω εγω σε ενα παραλληλο συμπαν οπου ο υπνος ειναι απολαυση οποτε παω πασο τοτε :P

Για σένα είναι ΒΑΡΕΤΑ για άλλους είναι ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ, τι δεν καταλαβαίνεις; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το μονο που μετανιωνω ειναι οταν ημουν φοιτητης, μπορουσα να κανω τα παντα.. Ειδικα γυμναστικη...

 

Εκανα μονο τους τελευταιους 6 μηνες...

 

Διατροφες τα παντα...

 

Αλλα επελεξα την αραχτη ζωη... Λαθος μου τωρα που ξαναβλεπω τα οφελη που χω, απο αυτη την τωρινη επιλογη μου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάλι θα πω οτι δεν είχα κανέναν να με τσιγκλίσει ή να με βοηθήσει και σε 1,5 χρόνο (+στρατός) εκεί π είχα 1,74 / 135kg λίπος το έφερα τούμπα και στα 76kg με μυικότητα που με ικανοποιεί για το σημείο που βρίσκομαι αν αναλογιστώ πως δεν έκανα ποτέ διατροφή όγκου και δεν το έχω τρέξει καιρό το θέμα.

Δεν το αναφέρω για μπράβο, το έχουν κανει πολλοί αλλα για να πω οτι το κατάφερα με καμενιές και γούσταρα αυτό που έκανα , το έκανα γιατι με ευχαριστεί και ξέρω στην πράξη πόσο καλά δουλευουν οι "καμενιές". Όρεξη και θέληση να υπάρξει , αυτό ειναι το δύσκολο. 

Ετσι κάποιος άλλος με καμενιές θα ξεκινήσει απο ενα απλό normal σωματάκι χωρίς προβλήματα και θα το εκτοξεύσει σε χρόνο ντε-τε εκεί που άλλοι θα ασχολούνται με το αν θα παχύνουν επειδή φάγανε δυο γιαούρτια και όχι ένα (λέμε τώρα xD)

ρε brahs σοβαρά τώρα , καμια φορά πετάω μερικά ακραία για να σας τσιγκλίσω λίγο ή να αστειευτώ αλλα ώρες ώρες βγάζετε κολλημένες αντιλήψεις.   

ας συμφωνήσουμε πως ότι κάνουμε επειδή το γουστάρουμε ειναι οκ και ας πάμε παρακάτω .. ;) 
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για σένα είναι ΒΑΡΕΤΑ για άλλους είναι ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ, τι δεν καταλαβαίνεις;

Ζουμε για να γυμναζομαστε;

 

Δεν το νομιζω...

 

Ολα ειναι ενα κλικ που σε κανει να αλλαξεις προς το καλυτερο...

 

Τωρα να ακουω τον αλλον να λεει ειμαι στρουμπουλος και ετσι γουσταρω.. Συγνωμη αλλα κανεις κακο στον εαυτο σου... Προσπαθησε να κανεις κατι καλο για τον εαυτο σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...