Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οσοι δεν εχουν προβλημα με το γαλα, καλα ειναι να το καταναλωνουν σε περιοδους που το σωμα τους ειναι σε καλη κατασταση, γιατι το γαλα εχει την ταση να φρασει το λεμφικο και να επιδεινωνει πρηξιματα στο κεφαλι, στην κοιλια, δυσκολιες στην αναπνοη. Οταν ομως τα προβληματα αυτα δεν υπαρχουν η καταναλωση του ειναι πολυ ευεργετικη για τον οργανισμο, ειναι πηγη νιοτης με ολη την σημασια της λεξης. Ακομα και η λακτοζη ειναι απο τα πολυτιμοτερα ζαχαρα για τον εγκεφαλο.

Ναι αλλα βλεπεις τι γινετε. Οι μισοι λενε αυτο οι αλλοι μισοι λενε το αλλο. Τι ισχυει τελικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Ρε ας φωναζω και να σηκωνω τρελα...

 

Αλλα μον στα σκουοτ με χω δει να φωναζω και πριν κανω την ασκηση οταν ειναι στα ορια να μετραω φωναχτα 1,2,3 και να μπαινω γι το σετ..

 

Οσο για το σεξ, χωρις φωνες απο το αντιθετο φυλλο ειναι λες και την παιζεις....

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

η φαση ειναι στο τρεξιμο!! πονανε τα ποδια,εχεις ανηφορες,εχεις κραμπες και απλα βριζεις φωναζεις και συνεχιζεις!!

ολοι το κανουν!! :P

 

τωρα στο γυμναστηριο φωνες οχι αλλα αρκετα δυνατο ξεφυσημα ναι! οσο για τα κιλα θα το ξανα πω! αλλα κιλα ο καθενας

οποτε δεν μπορουμε να κρινουμε αν ενας φωναζει με τα 15κιλα και ο αλλος με τα 40 στην ιδια ασκηση! :)

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες βγηκα, εκατσα και ηπια δυο ποτα χαλαρα...

 

Λεω αυριο εχουμε προπονηση θελω να μην εχω ξεχασει το κεφαλι μου ακομα στο κρεβατι..

 

Το πετυχα...

 

Τρωω τις μπριζολαρες μου, μαζι με μακαρονι και πολυ λαχανο...

 

Ξεκουραση κανενα 2 ωρο ...

 

Πηγα εβαλα και μια σκουπα, γιατι ο καθαρος χωρς σου δινει αλλη αισθηση κι διαθεση...

 

Το μονο που εγινε χτες ηταν να με βλεπει ο φιλος μου και να με λεει καλα γιατι δεν πινεις, του λεω ασε να ηρεμησω γιατι ολη η εβδομαδα με πηγε γαμιοντας, μην το ξεφτιλισω και το Π/Σ/Κ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η φαση ειναι στο τρεξιμο!! πονανε τα ποδια,εχεις ανηφορες,εχεις κραμπες και απλα βριζεις φωναζεις και συνεχιζεις!!

ολοι το κανουν!! :P

 

τωρα στο γυμναστηριο φωνες οχι αλλα αρκετα δυνατο ξεφυσημα ναι! οσο για τα κιλα θα το ξανα πω! αλλα κιλα ο καθενας

οποτε δεν μπορουμε να κρινουμε αν ενας φωναζει με τα 15κιλα και ο αλλος με τα 40 στην ιδια ασκηση! :)

έτσι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ας φωναζω και να σηκωνω τρελα...

 

Αλλα μον στα σκουοτ με χω δει να φωναζω και πριν κανω την ασκηση οταν ειναι στα ορια να μετραω φωναχτα 1,2,3 και να μπαινω γι το σετ..

 

Οσο για το σεξ, χωρις φωνες απο το αντιθετο φυλλο ειναι λες και την παιζεις....

χαχαχα καλό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα στο διπλα δωματιο κοιμουνται τα αγγελουδια σου, mute is the only choice ;)

 

Στα βάρη δε, η φωνη μου δινει το κατι παραπανω να κανω αλλη μια ελξη όταν το σωμα λεει οτι αλλο δεν παει.

αποθημενο ειναι μου φαινεται Γιαννη ! δε μπορεις να βγαλεις κιχ λογο των μικρων ,

και σε ακουει ολη η γειτονια στα βαρη :-D :-)

ενας φωναζει με τα 15κιλα και ο αλλος με τα 40 στην ιδια ασκηση! :)

μα με τα 40 κιλα που σκουζει καποιος , για μενα μπορει να ειναι ζεσταμα !

και τα κιλα που σκουζω εγω να ειναι ζεσταματακι για καποιον αλλον ! ετσι ειναι αυτα ..

και σε καμμια περιπτωση δεν ειναι θεμα μονο κιλων οπως λες ! αν ειμαστε και οι δυο 80κ  δε σημανει οτι πρεπει να παιζουμε κ τα ιδια , καμμια σχεση , παιζουν και αλλα πολλα μεγαλο ρολο ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάλι θα πω οτι καλό ειναι να ασχολούμαστε με το αποτέλεσμα και όχι με τα κιλά που παίζουμε στις ασκήσεις
φυσικά και παίζει ρόλο στο αποτέλεσμα πόσα κιλά θα παίξεις αλλα εγώ μπορεί να έχω καλύτερο αποτέλεσμα  με τα μισά κιλά που παίζει κάποιος άλλος, το θέμα ειναι να ζορίζεις το σώμα σου για να έχει λόγο να αναπτυχθεί , το σώμα δεν καταλαβαίνει νούμερα.  

άλλο αν είσαι powerlifter. Πολλοί μπλέκουν το powerlifting με το bodybuilding  
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

100x5 γαμω τη μανα εσπασε το benchmark.

 

4 πεντακαθαρες μια σποτ στο τελειωμα

ωραιος !  στο ειπα τα εχεις τα 110 ανετα κ πας για τα 120 παιχτη !

νικ μαζι σου !  εγω μπορει να μη ξερω ποσα κιλα εχω βαλει καν , δε τα μετραω δεν ασχολουμε ! ακουω το σωμα μου , κανω οσα κιλα μπορω να κανω κ δε με ενδιαφερει στο ελαχιστο ποσα  ειναι αυτα πλεον ..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα βλεπεις τι γινετε. Οι μισοι λενε αυτο οι αλλοι μισοι λενε το αλλο. Τι ισχυει τελικα?

 

Αν δεν εχεις εμφανη σημαδια προβληματων απο το γαλα συνεχιζεις την καταναλωση του.
Αν ισχυει το αντιθετο το κοβεις τελειως για μεγαλο χρονικο διαστημα και ξαναρχιζεις σταδιακα την καταναλωση του βλεποντας αν αυτη την φορα ο οργανισμος σου το δεχεται καλυτερα.
Εγω για 9 μηνες  τωρα δεν ετρωγα οτιδηποτε γαλακτοκομικο. Για να δω αν πραγματι θα εχω προβλημα με την ελλειψη ασβεστιου. Ουτε αμυγδαλα ετρωγα γιατι σε μενα τουλαχιστον στο παρελθον σε αναλογες ακραιες διατροφικες αλλαγες που κανω δεν ειχαν προσφερει τιποτα στο θεμα ασβεστιου. Αντιθετα το λαχανο που τρωω σε μεγαλες ποσοτητες προσφερε μεγαλη βοηθεια. Δεν συμβουλευω κανεναν να κανει τετοια ακραια πραγματα γιατι στο παρελθον ειχα περιοδους  με μεγαλη καταναλωση γαλακτος μεχρι και 4 λιτρα την ημερα. Αυτην την εβδομαδα αρχισα μετα απο καποια υποψια ενοχλησης στα δοντια την χρηση γιαουρτιου για να αποκτησω την καταλληλη προεργασια για να επανενταξω ισως σταδιακα και παλι το γαλα στην διατροφη μου. 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιος !  στο ειπα τα εχεις τα 110 ανετα κ πας για τα 120 παιχτη !

νικ μαζι σου !  εγω μπορει να μη ξερω ποσα κιλα εχω βαλει καν , δε τα μετραω δεν ασχολουμε ! ακουω το σωμα μου , κανω οσα κιλα μπορω να κανω κ δε με ενδιαφερει στο ελαχιστο ποσα  ειναι αυτα πλεον ..

δεν είναι τυχαίο που αυτή την έκφραση την έχω ακούσει μόνο απο άτομα που βρίσκονται σε καλό-πολύ καλό επίπεδο  B) 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ τα 4 λιτρα γαλα την ημερα ειναι ακραια πραγματα οπως λες γι αυτο την ακουσες εσυ !

πεσ μου κατι πως καταλαβανεις οτι τα αμυγδαλα πχ δε σου προσφεραν τιποτα απο ασβεστιο ?

τρως μονο αυτα μια περιοδο κ μετα πας κ κανεις εξετασεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρα 2χ10άδες αυγά .. αλλά είναι μικρά.. δεν το πρόσεξα ο #$)(_)(# !# 

τέσπα αντι για 4 θα τρώω 5 μετά απο προπόνηση.ελπίζω να μην ψοφίσω..

 

Επίσης πήρα rio mare 2 3άδες 80 γραμμάρια σε νερό .. θα έπερνα πιο φθηνό αλλά θυμήθηκα κι εγώ οτι ψιλομυρίζουν..

Θα συνδιαστεί με μαγιονέζα light για έξτρα πρωτείνη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Θα συνδιαστεί με μαγιονέζα light για έξτρα πρωτείνη.

αστα αυτα , για εχτρα γευση θα συνδιαστει ,το μαθαμε τωρα το κολπο πρωτεινη απο την μαγιονεζα κ καλα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...