Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

το δεν μπορω μπορει να ακουστηκε λιγο υπερβολικο, το εχω συνηθισει και μου αρεσει. Δεν μπορω να βλεπω ομως τετοιου ειδους αρθρα, δηλαδη μου λετε τωρα οτι ολοκληρη επιστημονικη κοινοτητα δεν κατηγγειλε κατι για το γαλα και βγηκε ο φωστιρας του site να μας ανοιξει τα ματια

 

δεν ειναι μονο ο φωστιρας που το λεει!! σε ολα τα πραγματα υπαρχουν παντα και οι δυο πλευρες!!! πως ξερεις οτι αυτοι που λενε οτι το γαλα κανει καλο κτλ δεν το κανουν για να πουλανε γαλα και να βγαζουν λεφτα??

γενικα ολες οι ερευνες (νταξει οχι ολες αλλα οι περισσοτερες ) ειναι κατευθυνομενες απο πριν!! απλα επιλεγεις ποια σε πειθει περισσοτερο και ακολουθεις αυτη!

 

θυμαμαι πριν λιγο καιρο κατι εβλεπα για μια ερευνα που εγινε απο 2 διαφορετικες πλευρες κατεληξαν σε διαφορετικα αποτελεσματα

και προφανως η μια ερευνα που κατεληξε υπερ του προιοντος ειχε χρηματοδοτηση απο την εταιρια που προτεινε το προιον ενω η αλλη ερευνα που προωθουσε καποιο αλλο προιον αντιθετο εβγαλε την ερευνα αρνητικη για το προιον!!

 

νικος το οτι παει για 60κιλα δεν σημαινενι οτι δεν το παιρνει σοβαρα. Δες πρωτα τι προγραμμα κανει

ποσα κιλα ειναι κτλ και μετα κρινε το αν το εχει παρει σοβαρα!! Το ιδιο μπορουμε να σηκωσουμε εγω που ειμαι 70κιλα με τον αλεξ που ειναι 10+ κιλα πανω απο μενα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Δοκίμασα και τα πιτσίνια (τελικά δεν τα φτιάχνουν όπως παλιά) και μόλις έφαγα μια Cadburrys με σταφίδες(Ναρκωτικά βάζουν μέσα? Γαμεί). Είμαι με γρίπη μια βδομάδα τώρα και δεν έχω πάει γυμναστήριο και νιώθω τα gains να χάνονται. Και έχω και σκατόβηχα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ , δεν παίζεις βαριά κιλά και απότι λες δεν έχεις έχεις σκοπό να πάρεις σοβαρά την προπόνηση με βάρη ("θέλω να σηκώνω μέχρι 60" ) . Θες να κάνεις κάτι συγκεκριμένο και ειναι δικαίωμα σου , δεν σε κρίνω αλλα όχι δεν μπορείς να καταλάβεις γιατι βογκάν και αφήνουν τα kg απότομα, sorry brah  

 

χααχχαχααχαχχα αυτό το τσσσσσσ 

άλλο γέλιο 

ε αν το κάνουν επειδή μπήκε η γκόμενα τότε πάει να πει οτι έχετε τέτοιους και σε αυτούς αναφέρεσαι. 

Δεν θελω να αποκτησω το υπερφυσικο το σωμα, θελω να ασχολουμε καθημερινα με την γυμναστικη να ζοριζομαι και να το απολαμβανω κιολας.Παραλληλα εννοειται πως θελω να βελτιωνω συνεχως το σωμα μου αλλα και την φυσικη κατασταση μου και να υπαρξει ψυχικη εκτονωση.Ο καθενας θετει τους δικους του στοχους..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα και τα πιτσίνια (τελικά δεν τα φτιάχνουν όπως παλιά) και μόλις έφαγα μια Cadburrys με σταφίδες(Ναρκωτικά βάζουν μέσα? Γαμεί). Είμαι με γρίπη μια βδομάδα τώρα και δεν έχω πάει γυμναστήριο και νιώθω τα gains να χάνονται. Και έχω και σκατόβηχα.

Ψοφα καλυτερα με αυτα που γραφεις :)

 

γαμανε και τα πιτσινια 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θελω να αποκτησω το υπερφυσικο το σωμα, θελω να ασχολουμε καθημερινα με την γυμναστικη να ζοριζομαι και να το απολαμβανω κιολας.Παραλληλα εννοειται πως θελω να βελτιωνω συνεχως το σωμα μου αλλα και την φυσικη κατασταση μου και να υπαρξει ψυχικη εκτονωση.Ο καθενας θετει τους δικους του στοχους..

1)Και να θελες να αποκτησεις το υπερφυσικο σωμα,τι σε κανει να πιστευεις οτι μπορεις να τα καταφερεις?(μην το παρεις προσωπικα,απλα τα γενετικα φρικια ειναι πολυυυ σπανια)

2)Αν θελεις να βελτιωνεις συνεχως το σωμα σου(προφανως αναφερομαστε στην εμφανιση,σωστα?),τοτε το να γινεσαι καλυτερος στην δραστηριοτητα που εχεις επιλεξει(προπονηση στο γυμναστηριο)+μειωση του σωματικου λιπους,ειναι μονοδρομος.Αν περιμενεις το σωμα σου να βελτιωθει(αυξηση μυικης μαζας+μειωση bodyfat)κανοντας τα ιδια πραγματα,λυπαμαι,θα περιμενεις πολυυυυ καιρο!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ καταραμενο bf,

Πιτσινια κ δρακουλινια ειναι τα τοπ σκουπιδακια.

παω να πνιξω τν λαιμαργια μου στα smith pull ups

Οσο για το ζωικο γαλα ακομα κ το ελαφρυ πολλα λιπη κ λακτοζη. Καλυτερα γιαουρτι ή ασπραδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θελω να αποκτησω το υπερφυσικο το σωμα, θελω να ασχολουμε καθημερινα με την γυμναστικη να ζοριζομαι και να το απολαμβανω κιολας.Παραλληλα εννοειται πως θελω να βελτιωνω συνεχως το σωμα μου αλλα και την φυσικη κατασταση μου και να υπαρξει ψυχικη εκτονωση.Ο καθενας θετει τους δικους του στοχους..

 

Ναι ρε φίλε, ούτε κι εγώ θέλω το σουπερ ντουπερ σώμα. ΑΜΑ το θελήσω όμως... :)

-----------------------------------------

 

Καλα ρε σεις, βάρη χωρίς βογκητά γίνεται; Άμα είσαι σε φάση "δεν μπορώ να κάνω άλλη επανάληψη" ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ε, δε θα φωνάξεις; 

Δεν ξερω για σας, εγώ στο σεξ μπορώ να μη βγάλω κιχ, στα βάρη σκούζω  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλατε κ σεις που ο θεος Μυς σας προικισε με μικροτερο bf

Τςτςτς

Δεν ξερω για σας, εγώ στο σεξ μπορώ να μη βγάλω κιχ, στα βάρη σκούζω :-D

Βγαλε κιχ μπας κ βγαλεις τν υιο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ααααξεκολλατε ρε σεις την πιασατε την Μαιρη απο τα μουτρα..

 

Καλα κανεις και αρχισες σιγα σιγα... Μετα θα δεις οτι θα ψαχνεσαι για ασκησεις που θες να κανεις στο σπιτι, παρε και ενα λαστιχο αντιστασης...

 

Οσο για την διατροφη, σιγα σιγα θα το διορθωσεις και αυτο, εδω εγω και ακομα δεν μπορω να μετρισω...

 

Προσπαιησε να βαλεις στο πρωινο σου βρωμη, με κανελα, και ολικης προιοντα...

 

Και κανε την καθημερηνοτητα σου ευχαριστη, ανεβαινε απο τις σκαλες περπατα εντονα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...