Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχουν όμως και τα Cardio bunnies που μετα από 2 χρόνια γυμναστήριο , είναι ακριβώς οι ίδιοι μόνο  που έχουν σπάσει νέα ρεκόρ πάνω σε διαδρόμους. Μη γίνεις ούτε το ένα ούτε το άλλο. 

Cardio bunnies ;; ποιοι ειναι αυτοι ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

ώπα ώπα μη μαστιγώνεις, επι τροχάδην διάβασα κάπου να λες για πατατάκια. Ρε συ προσπαθώ να σου πω τι πρέπει και τι δεν πρέπει. σου έστειλα ένα λινκ με τα τοπ γεύματα σε πρωτεϊνη και σε υδατάνθρακα. Δεν σου βάζω το μαχαίρι στο λαιμό ούτε στα επιβάλλω. Ζήτησες στην αρχή αν αξίζει ή δεν αξίζει αυτό που κάνεις για τους χ,ψ προσωπικούς σου λόγους και σου απάντησα πως για να αξίζει πρέπει να στρώσεις την διατροφή σου. 

 

Σου στέλνω ένα ολόκληρο άρθρο με το τι πρέπει να τρως για αρχή μου λες τα ξέρεις μετά μου γράφεις ένα διατροφολόγιο που μόνο κακό σου κάνει παρά καλό και φαίνεται πως κάπου, κάπως το έχεις δει αλλιώς. Σόρρυ κιόλας που πήρα την πρωτοβουλία να σου πω κάποια πράγματα και να σου πω τι δεν κάνεις σωστά και πως πρέπει να το δεις το πράγμα. Το βασικό είναι να θρέφεσαι με 5 τουλ γεύματα ημερισίως που να περιέχουν τόσο πρωτεϊνη όσο και υδατάνθρακα.

 

Σόρρυ που είπα τη προσωπική μου άποψη. 

Δεν εγραψα πουθενα οτι τρωω πατατακια κλπ παρεμφερη.

Αυτα που λες τα εχω διαβασει σε αυτο το βιβλιο. Σιγουρα δε τα εφαρμοζω κατα βημα αλλά ...

 

Δε θελω να παρεξηγηθεις ετσι οπως σου απαντησα,αν και το εχεις ηδη κανει, αλλά διαβασες κατι καπου και νομιζες οτι το εγραψα εγω. Ουτε θελω sorry που μου ειπες τη γνωμη σου. Για αυτο ποσταρα εδω. :-)

 

 

ΥΓ. Γιατι το γαλα το λετε σαβουρα; Ειλικρινα δε το εχω καταλαβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχχαα ωραιος ! ετσι μαλιστα, αυτα ειναι "λαγουδακια"  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαζι με τους gym rats, ειναι τα 2 βασικα groups που θα βρεις στο gym.

ενδιαφερον, δεν ηξερα οτι υπαρχουν και ονομασιες για τα διαφορα γκρουπ.Το τριτο ποιο ειναι ; 

Εχουμε : cardio bunnies

               gym rats

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έγραψες fitness bar σα πατατάκια και το διάβασα συν :P

 

 

γι αυτο που εγραψες τρωγεστε τοση ωρα ..

:confused:  ωχ ναι. τωρα το καταλαβα και γω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θέμα δεν είναι τα πατατάκια καθ' αυτά αλλά η γενικότερη σαβούρα, από γύρους έως και η ζαμπονοκασερόπιτα.

Τέσπα κράτα το μικρά και σταθερά γεύματα (με καλύτερο πρωινό - απέφυγε τα δημητριακά ολικής, τίγκα στα σάκχαρα, προτίμησε βρώμη ή μούσλι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενδιαφερον, δεν ηξερα οτι υπαρχουν και ονομασιες για τα διαφορα γκρουπ.Το τριτο ποιο ειναι ; 

Εχουμε : cardio bunnies

               gym rats

 

 

Meatheads

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενδιαφερον, δεν ηξερα οτι υπαρχουν και ονομασιες για τα διαφορα γκρουπ.Το τριτο ποιο ειναι ; 

Εχουμε : cardio bunnies

               gym rats

http://www.everydayhealth.com/fitness-pictures/the-most-annoying-people-at-the-gym.aspx#/slide-2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...