Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

H μαρμελάδα με κρεατίνη ή άνευ; 

Anyway, επειδή μου πάει στραβά το τελευταίο διάστημα χάνω κάποιες μέρες, φροντίζω να αναπληρώνω στα κενά μου τις προπονήσεις μου.
δεν έχω συνεχόμενη ροή κάθε βδομάδα αλλά αλλάζω. 
τι θέλω να πω, δευτέρα πχ στήθος/δικεφ. τρίτη πλάτη παρασκευή ώμοι/τρικεφ. και σάββατο πχ πόδια 
την επόμενη βδομάδα όμως παίζει να αλλάξω πχ σε Δευτέρα, στήθος/δικεφ, πέμπτη ώμοι/τρικεφ παρασκευή πλάτη και σάββατο πόδια.
Πειράζει ή πρέπει να κρατώ στάνταρ μέρες και μυική ομάδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

πας 4 μερες οκ  ? μειων 1 τα ποδια μας μενουν τρεις για τον κορμο! τις 2 ομαδες που σε ενδιαφερουν περισσοτερο θα τις γυμνασεις δυο φορες κ τις αλλες μια !

πχ

δευτερα στηθος - ωμους - τραπεζ.

τριτη πλατη - δικεφαλα - τρικεφ

παρακευη ποδια

σαββατο στηθος ωμους τραπεζ.

την επομενη βδομαδα το ιδιο με την παραλλαγη της δευτερας με της τριτης ! 2 φορες πλατη - χερια δηλαδη κ μια στηθος - ωμους ! αυτο ειναι προγραμμα ολα τα αλλα ειναι μπερδεματα κ υποκαταστατα ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σας έχει πιάσει όλους με τα pre-workout γεύτματα  ? Αν έχετε φάει καλό γεύμα 2-2,5-3 ώρες πριν δεν χρειάζεται κάτι άλλο...

Ειναι θεμα οργανισμου-συνηθειας εγω ας πουμε δεν  εχω pre-workout  γευμα αλλα μερικοι το "χρειαζονται".

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο καποια συνεχομενα ξενυχτια και εντοντες προπονησεις την επομενη τελικα καταφερα να υποτροπιασω. Συναχι, πονοκεφαλος και αδυναμια. Να χαλαρωσω, να de-loadarw ή να συνεχισω στα ορια? Φοβαμαι μονο μη γινω χειροτερα ετσι και συνεχισω να πιεζομαι. Και σημερα εχω και ποδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θελω να αραξω ρε γμτ. Τωρα εχω βρει το ρυθμο μου, απλως εχω χασει υπνο και κει στραβωσε η δουλεια. Μιλαμε για 4 ωρες υπνο και 1,5 ωρα την μερα 6 μερες την εβδομαδα. Ετσι και δεν εκανα τα 6 γευματα και δεν επαιρνα τις c τις 1000αρες μαλλον θα μουν χαλια τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήρθα πριν λίγο λυσσασμένος απ την πείνα (έλειπα απο τις 7 ) , το πορτοφόλι το ξέχασα σπίτι..και είχα να φαω απο το πρωί
έφαγα 4 τόστ ολικής με 2 γαλοπουλες ,ντομάτα κ μουστάρδα το καθένα, ενα κομμάτι χοιρινό στο τηγάνι που μπήκε ανάμεσα στα 2 απο τα τόστ (πύργος)  και δυο μηλαράκια στα πεταχτά να προλάβω να πάω σε κανα 2 ώρες γιατι στις 8:30 έχω ραντεβού 

ευχαρίστως έτρωγα άλλα τόσα αλλα ήθελα να φαω κάτι ελαφρύ να χωνέψω γρήγορα...

κάνει πείνα σήμερα?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο καποια συνεχομενα ξενυχτια και εντοντες προπονησεις την επομενη τελικα καταφερα να υποτροπιασω. Συναχι, πονοκεφαλος και αδυναμια. Να χαλαρωσω, να de-loadarw ή να συνεχισω στα ορια? Φοβαμαι μονο μη γινω χειροτερα ετσι και συνεχισω να πιεζομαι. Και σημερα εχω και ποδια...

 

Η ελλειψη υπνου εριξε το ανοσοποιητικο σου. Φροντισε να κοιμασαι τις ωρες που πρεπει.

Για συναχι, γριπη και τα σχετικα πολυ καλυτερα απο την βιταμινη C βοηθα το βοτανο Σαμπουκος.

Βρες το σε καταστημα που πουλαει βοτανα και κανε τσαι με αυτο. Κανει την δουλεια του και με το παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι θεμα οργανισμου-συνηθειας εγω ας πουμε δεν  εχω pre-workout  γευμα αλλα μερικοι το "χρειαζονται".

Εγώ είχα λίγο πριν κάποιο καιρό τέτοιο γεύμα...τσάμπα το έκανα. Σκέψου τώρα γύρισα από πρακτική, έχω πόδια και θα αρχίσω λειτουργικά 4,5 ώρες μετά το τελευταίο γεύμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...