Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

καμια φορά κ ο φόβος χρειάζεται  ;) 

κοιταξε να δείς που συμφωνώ 100% αν και είμαι κατά της βίας γενικότερα...

Στα μικρότερα αδέρφια που παρουσιάζουν σημάδια ζήλιας και κομπλεξισμού προς τους μεγαλύτερους μόνο μπουκέτα να στρώσουν..αυτά απο μένα (δεν κάνω πλάκα) είναι σύνηθες φαινόμενο άλλωστε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μικρα και να παρουν δεν με νοιαζει ειναι μικρα πεινασαν και φαγαν... Αλλα ο μεγαλος μου την δινει γιατι ειναι σαν να με κοροιδευει.. Να με γραφει στα παπαρια του..

 

Τον μικρο μια φορα τον ειπα αν θελεις κατι να με πεις.. Ε εκανε τοστ και ηρθε και ειπε να παρω δυο φετες ολικης και λιγο χτυπιτη του πα ναι... Αλλα ο αλλος καθε μερα απο κατι αδειαζει...

 

Και ερχεται και μου λεει οτι ολα τα κρυβω, αφου με χει αγανακτισει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιταξε να δείς που συμφωνώ 100% αν και είμαι κατά της βίας γενικότερα...

Στα μικρότερα αδέρφια που παρουσιάζουν σημάδια ζήλιας και κομπλεξισμού προς τους μεγαλύτερους μόνο μπουκέτα να στρώσουν..αυτά απο μένα (δεν κάνω πλάκα) είναι σύνηθες φαινόμενο άλλωστε..

 

lol εγώ δεν ζηλεύω τον μεγαλύτερο μου αδελφό.

Δεν ισχύει αυτό που λες κατά την άποψή μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μικρότερος μεγαλύτερος αν δεν καταλαβαίνει ο ένας τις ανάγκες και δεν σέβεται κάποια πράγματα υπάρχει πρόβλημα. Εμένα ευτυχώς τρώνε αλλά φροντίζουν αν τελειώσουν να τα αντικαταστήσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντρας ε ενταξει απλα να φιαξω ενα καλο σωμα οχι τουμπανιες και τετοια

ποσο γουσατρω αυτες τις απαντησεις !

λες κ να ηθελες τουμπανιες και τετοια ειναι ευκολο  να τα κανεις ..

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο γουσατρω αυτες τις απαντησεις !

λες κ να ηθελες τουμπανιες και τετοια ειναι ευκολο  να τα κανεις ..

αυτό ήμουν στο τσακ να το γράψω αλλα κρατήθηκα  :lol:  :lol:  :lol: 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιβε ποσα αδελφια εχεις ρε φιλε ?

μια ειναι λυση κ στην ειπε ο μπος ! πριβε ντουλαπακι κ ψυγειακι και μια λουκεταρα νααααα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω και γω δυο λογια για την διατροφη μου που εχω αλλαξει τους τελευταιους μηνες.

 

Εκοψα τελειως τα τηγανητα και το γαλα, περιορισα στο ελαχιστο τα λαδερα και το κοκκινο κρεας (1-2 φορες τον μηνα το πολυ).

 

Τρωω πολλα βραστα (ασπραδια,μπροκολα καροτα πατατες ακομα και το κοτοπουλο βραστο το κανω και ειναι μια χαρα), ψητα ψαρια και εχω αυξησει τις ποσοτητες ρυζιου.

Πολλα φρουτα (κυριως μπανανες πορτοκαλια τωρα τον χειμωνα) ενω προσθεσα σε καθημερινη σχεδον βαση μελι βρωμη καρυδια και πρασινο τσαι.

 

Απο τα υπολοιπα οσπρια 1-2 φορες την εβδομαδα και ψωμι πολυσπορο.

 

Ξερω οτι δεν ειναι η ιδανικη διατροφη για bb αλλα νομιζω ειναι τουλαχιστον υγειηνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό ήμουν στο τσακ να το γράψω αλλα κρατήθηκα  :lol:  :lol:  :lol: 

 

και εγώ το ίδιο. Είναι η στάνταρ ατάκα γυναικών και όσων είναι καινούριοι στο άθλημα. Ξες

 

"είμαι 20 κιλά κάτω απο το ύψος αλλά μια φορά έκανα drop set και το επόμενο πρωί που ξύπνησα έπρεπε να πετάξω όλα τα σακάκια γιατί δεν χωρούσαν μέσα τα traps"

 

  :D

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιβε ποσα αδελφια εχεις ρε φιλε ?

μια ειναι λυση κ στην ειπε ο μπος ! πριβε ντουλαπακι κ ψυγειακι και μια λουκεταρα νααααα :-)

Xaxaxa.... Αλλα 3 σε ολες τις ηλικιες... Αγορια...

 

Τωρα εφαγα αλλα αισθανθηκα τυψεις...

 

Οι πρωινες προπονησεις δεν μου αρεσουν καθολου...

 

Το απογευμα πιο καλα αποδιδω....ειδικα αν ημουν καπως πιεσμενος, αν παω με χαλαροτητα νιωθω καπως...

 

Και γω στην αρχη ελεγα θα ξεκινησω το τρεξιμο, μετα δειλα αρχισα τα βαρη σαν ασχετος, εκανα οτι ναναι.. Μετα με την βοηθεια των παιδιων εδω μεσα καπως διορθωσα την τεχνικη και την δομη των ασκησεων..

 

Το μονο ελλατωμμα μου ειναι οτι δεν μετραω ακομα το φαγητο παω στο περιπου....

 

Α ζωικα λιπαρα vs φυτικα λιπαρα τι αποψη εχετε;

 

Ενα παραδειγμα γιατι να προτιμησω κασερι με φυτικα λιπαρα εναντι των ζωικων και το αντιθετο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι σε άσχετες στιγμές, 2-3 σεκ κρατάνε όλα. Δεν είναι άσχημο συναίσθημα απλά εκεί που είμαι αραχτός στον καναπε σε ώρα ξεκούρασης που είμαι ήρεμος , νιώθω ξαφνικά όπως νιώθω όταν είμαι στο gym την καρδιά να χτυπάει. Επίσης εκείνη την ώρα ένα άλλο περίεργο νιώθω τον αέρα να περνάει απο την τραχεία / πνεύμονες , όπως όταν είσαι λαχανιασμένος αλλα χωρίς να είμαι λαχανιασμένος. 

 

Θα πάω να κάνω ένα τσεκαπ καλου κακού έχω να κάνω χρόνια. 

Γενικότερα όχι δεν αισθάνομαι την καρδιά μου καθόλου. 

 

 
 

 

Δεν πίνω πολύ καφείνη. Πίνω 3-4 καφέδες την ευδομάδα ως preworkout. Αυτό γίνεται και μέρες που δεν πινω καφε

 

24ωρο Holter

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...