Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια στο γυμναστηριο κανω διαδρομο οχι πολυ ωρα ο .διαδρομος βοηθαει στην απωλεια βαρους?κατι που δεν θελω και κατι αλλο ποιες τροφες εχουν πολες θερμιδες και δινουν ενεργεια?ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Χαψαχα.... Φωτης θεος...

 

Αν ξαναγινει ειδικα τωρα με τα αυγα θα σφαχτουμε....

 

Δεν ειναι μονο τα λεφτα.. Αλλα μια δυο εγω καθε εβδομαδα θα πρεπει να μαινσυο σουπερ να ψωνιζω για να μην μου περισευουν την αλλη εβδομαδα...

 

Εχω βαλει ενα προγραμμα για να πηγαινω καθε 2 εβδομαδες στο σουπερ.. Ε και αυτο μου το μαμανε, μαζι με την διατροφη γιατι αν δεν εχω να φαω αυτα που πρεπει τρωω μαλακιες..,

 

Πρωτεινη viper εχω αλλα μονονμε αυτην δουλεια δεν γινεται....

 

Πριν λιγο εκανα προπονηση.,,

 

Σημερα δουλευω 16:00 με 24:00 και αυριο το ιδιο.. Παλι καλα που αυριο δεν εχω προπονηση... Αλλα ειναι ευκαιρια να παω για κανενα περπατημα κατα της 8·00... Ετσι να γουσταρω...,

 

Παρατηρησα μια δοση δεν ειχα γαλα να βαλω στην βρωμη και εβαλα σκετο νερο καυτο,, εγινε νοστιμη και πηρε 3πλασιο ογκο...

 

Τωρα που το κανω αυτο αλλα βαζω και πολυ λιγο γαλα δεν φουσκωνει.. Σκεφτηκα να βαζω το νερο καυτο και την βρωμη να φουσκωνει και μετα να πεταω το γαλα μεσα...

καλησπερα παιδια στο γυμναστηριο κανω διαδρομο οχι πολυ ωρα ο .διαδρομος βοηθαει στην απωλεια βαρους?κατι που δεν θελω και κατι αλλο ποιες τροφες εχουν πολες θερμιδες και δινουν ενεργεια?ευχαριστω

Τροφες με ενεργεια και πολλες θερμιδες υπαρχουν πολλες αλλα συνοδευονται με λιπαρα..

 

Μερικες καλες ειναι μελι, ταχινι, φυστικοβουτηρο, ρυζι καστανο, κρεας... Φυσικα αυγα...

 

Αλλες ειναι κοτοπουλο στηθος ή μπουτι χωρις πετσα παντα, συκωτι, κυμας, και πολλα αλλα.. Ζυμαρικα ολικης, φετες ολικης,

 

Εσυ τι στοχο εχεις ποσα κιλα υψος εισαι; Γυναικα ή αντρας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Λιβε βάλε βρώμη και γαλα από την προηγούμενη μέρα στο ψυγείο να απορροφήσουν όλο το γάλα το πρωί θα είναι μπόμπα. Εγώ βάζω και κανέλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θηριο εισαι...

 

Πρεπει να βαλεις 7-10 κιλα ... Αδυνατος εισαι....

 

Φαε υγειηνα και πολυ...

 

Πρωινο τρως; Βραδινο;

Λιβε βάλε βρώμη και γαλα από την προηγούμενη μέρα στο ψυγείο να απορροφήσουν όλο το γάλα το πρωί θα είναι μπόμπα. Εγώ βάζω και κανέλα

Βαζω κανελα, σταφιδες, ξηρους καρπους, ταχινι ή φυστικοβουτηρο,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ωραίος.δοκίμασε αστρικό που σου είπα. Βάλε στο μπολ από το βράδυ γάλα βρώμη σταφίδες κτλ και άστα στο ψυγείο όλο το βράδυ για να είσαι έτοιμο το πρωί

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι τρωω ρε σεις παιδια βασικα ποασ γευματα χρειαΖεται την ημερα?

Κάνε όσα γεύματα σε βολεύουν. Αν λόγω προγράμματος μπορείς να κάνεις 3 κάνε 3 αν μπορείς 5 κάνε 5. Το θέμα είναι οι θερμίδες στο τέλος τις ημέρας να συμπληρώνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ωραιο που ειναι να 'χεις αδερφια , εγω θα του ειχα σπασει τα ανω ακρα ...

χαχαχαχα εμένα μια φορά μου έφαγε τα φαγητά years ago , όταν ξεκινούσα διατροφές σε παρόμοια περίπτωση (γεμάτο το ψυγείο με 1002 που δεν έτρωγα και έφαγε οτι είχα πάρει σχεδόν).

 

δεν θα γράψω τι έκανα γιατι θα αρχίσουν να λένε για υπερβολικές αντιδράσεις αλλα το point ειναι πως κανείς δεν ακουμπάει κάτι δικό μου , ούτε καν μπαίνουν στο χώρο μου. Είμαι ψυχάκιας σ'αυτά , μπορώ να δώσω τα πάντα αν μου το ζητήσουν αλλα αν δεν ρωτήσουν να μπει ο διάολος μέσα μου και να έχουμε ντράβαλα. 

 

liv για κάποιο λόγο σου έχει πάρει τον αέρα και τα κάνει αυτά , έχει σίγουρο οτι δεν κινδυνεύει να τις αρπάξει και κάνει οτι θέλει

καμια φορά κ ο φόβος χρειάζεται  ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχα εμένα μια φορά μου έφαγε τα φαγητά years ago , όταν ξεκινούσα διατροφές σε παρόμοια περίπτωση (γεμάτο το ψυγείο με 1002 που δεν έτρωγα και έφαγε οτι είχα πάρει σχεδόν).

 

δεν θα γράψω τι έκανα γιατι θα αρχίσουν να λένε για υπερβολικές αντιδράσεις αλλα το point ειναι πως κανείς δεν ακουμπάει κάτι δικό μου , ούτε καν μπαίνουν στο χώρο μου. Είμαι ψυχάκιας σ'αυτά , μπορώ να δώσω τα πάντα αν μου το ζητήσουν αλλα αν δεν ρωτήσουν να μπει ο διάολος μέσα μου και να έχουμε ντράβαλα.

 

liv για κάποιο λόγο σου έχει πάρει τον αέρα και τα κάνει αυτά , έχει σίγουρο οτι δεν κινδυνεύει να τις αρπάξει και κάνει οτι θέλει

καμια φορά κ ο φόβος χρειάζεται ;)

Τον ειπα ρε συ..

 

Οταν εφαγε κατι πιτες που τις ειχα στο ψυγειο...

 

Του λεω καλα ρε παρε με ενα τηλεφωνο ρωτα με, να παρω, δεν θα σε πω οχι, αλλα να ερχομαι να βλεπω το πραγματα μισα, τι να σε πω...

 

Την αλλη μερα παει στη μανα μου και λεει καλα δεν ντρεπεται που με ειπε να μην τα τρωω.. Οτι να ναι...

Τον αερα δεν πιστευω οταν ειμαι σπιτι δεν τρωει.. Μονο οταν λειπω ή οταν κοιμαμαι..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...