Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι μια καλή άσκηση όντως, προτίμησε τους αλτήρες όμως στον επικλινή από τη μπάρα , εκτός και αν αρχίσεις να νιώθεις τους ώμους περίεργα. Να ακούς το σώμα σου σε κάθε περίπτωση.

 

+1 για τους δίσκους. Επιτέλους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Πήρα +3 μονάδες στον αιματοκρίτη σε ένα μήνα. Μια χαρά ανεβαίνει και χωρίς κρέας, αρκεί να τρως τις κατάλληλες τροφές στις κατάλληλες ποσότητες. :)

 

Έφυγαν και οι ζαλάδες, οι προπονήσεις βγαίνουν πλεον πιο εύκολα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

εμενα τελεταια πανε λιγο στραβα τα πραγματα! εχω να ακουμπησω βαρη απο το σαββατο! λιγο χαλαρο διαδρομο και κοιλιακους για να ειμαι ξεκουρασος για μεθαυριο! σημερα εκανα και σαουνα μετα απο καιρο!! καυλα ηταν! θα την καθιερωσω 1-2 φορες τη βδομαδα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα!

 

Βαζω μερικες photo σημερινες-χθεσινες, καθως κλεινω ενα μηνα ακριβως με τη διατροφη μου.

Γενικα παντα προσεχα παρα πολυ τη διατροφη αλλα αυτο το μηνα εχω παει σε σοβαρη-μετρημενη ελαφρως υπερθερμιδικη-οπου εχω βαλει 1 κιλο, σχεδον ολο μυικο.

 

stats: 1,74 υψος - 70,5 κιλα.

 

 

Επεξ/σία από mimis19
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα!

 

Βαζω μερικες photo σημερινες-χθεσινες, καθως κλεινω ενα μηνα ακριβως με τη διατροφη μου.

Γενικα παντα προσεχα παρα πολυ τη διατροφη αλλα αυτο το μηνα εχω παει σε σοβαρη-μετρημενη ελαφρως υπερθερμιδικη-οπου εχω βαλει 1 κιλο, σχεδον ολο μυικο.

 

stats: 1,74 υψος - 70,5 κιλα.

Για τοσα κιλα με τετοιο υψος φαινεσε αρκετα αδυνατος.

 

εγω με 61 κιλα και 1.73

http://imageshack.com/a/img812/320/39az.png

 

Πιστευω φαινομε πιο παχυς απο σενα που εισαι 10 κιλα πανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ΔΕΝ ήταν η προπόνηση.

 

Κι όμως έφταιγε ΚΑΙ αυτό. Μην ξεχνάς ότι στο μήνα αυτό μείωσα τις προπονήσεις από 4 σε 3. Τώρα θα τις ξανακάνω 4, ελπίζοντας ότι με την ενισχυμενη διατροφή θα τα βγάλω πέρα.

 

Λιβε, φακ γιου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Για τοσα κιλα με τετοιο υψος φαινεσε αρκετα αδυνατος.

 

εγω με 61 κιλα και 1.73

http://imageshack.co...12/320/39az.png

 

Πιστευω φαινομε πιο παχυς απο σενα που εισαι 10 κιλα πανω.

 

Μην ξεχνας οτι αυτο ειναι το μισο σωμα που δειχνουμε στις φωτο.

Απο ποδια δεν ξερω πως πας, παντως εμενα ειναι πολυ δουλεμενα και δειχνουν πολυ μεγαλα για τα κιλα μου.

Ειναι και κατασκευαστικο, ισως, το θεμα βεβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος mimi φαίνεται θα συνεχίσεις με καλές βάσεις...

 

King όχι ότι έχει σημασία μιας και μιλάμε για φωτογραφίες ο μίμης φαίνεται πως είναι στα κιλά του ενώ εσύ φαίνεσαι ότι είσαι αρκετά παρακάτω από το ύψος. Και πάλι λίγη σημασία έχει μιας και από φώτο μπορεί να φαίνεσαι μπόμπα και από κοντά να ψάχνονται οι άλλοι αν γυμνάζεσαι.

 

Y.Γ.

 

Για κανέναν καμένο εδώ μέσα...πιό πολύ για dakon και M.Goofy

1613778_499840956800082_1836713363_n.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι όμως έφταιγε ΚΑΙ αυτό. Μην ξεχνάς ότι στο μήνα αυτό μείωσα τις προπονήσεις από 4 σε 3. Τώρα θα τις ξανακάνω 4, ελπίζοντας ότι με την ενισχυμενη διατροφή θα τα βγάλω πέρα.

 

Λιβε, φακ γιου :)

xaxaaxaxxa....

 

Κινγκ νομιζω οτι ο φιλος ο μημης εχεις πιο μεγαλα χερια ... και ειναι λιγο πιο γεματος, χανει λιγο στην πλατη αλλα οκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος mimi φαίνεται θα συνεχίσεις με καλές βάσεις...

 

King όχι ότι έχει σημασία μιας και μιλάμε για φωτογραφίες ο μίμης φαίνεται πως είναι στα κιλά του ενώ εσύ φαίνεσαι ότι είσαι αρκετά παρακάτω από το ύψος. Και πάλι λίγη σημασία έχει μιας και από φώτο μπορεί να φαίνεσαι μπόμπα και από κοντά να ψάχνονται οι άλλοι αν γυμνάζεσαι.

 

Y.Γ.

 

Για κανέναν καμένο εδώ μέσα...πιό πολύ για dakon και M.Goofy

1613778_499840956800082_1836713363_n.jpg

Xxaxaxaxaxaxa,ενταξει Κλοκόφ=είδωλο αλλά από οτι ακούω,το κόστος συμμετοχής θα ναι αρκετά αυξημένο! :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε 10 κιλα πανω ειναι αλλα εμενα μου φαινετε πιο αδυνατος.Εγω ξερω οτι ειμαι αδυνατος στα 61 και εχω ανεβασει θερμιδες εδω και μια βδομαδα μιας και το λιπος επεσε οποτε τωρα θελουμε κυριως μυικα κιλα και λιωσιμο στη γυμναστικη μαζι με καθαρη διατροφη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...