Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο με τους κατοικους το ξερω κι γω....

 

Νταξει αλεξ αυτος ειναι γερμανις συνταξιουχος που δεν εχει τι να κανει....Ασε οτι πρεπει να παιρνει τα χαπακια του..(Το γερμανος τυχαιο)

 

Κι εγω του 89 ειμαι...αλλα οχι και 25...χαχααααχαχαχα

 

 

Αλλα σημερα ημαστε αυριο οχι...Βλεπε σουμαχερ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Nicoc το γάμησες μίλησες σαν παιδί 15 χρονών. Πάνε στα 30 και έλα πες μου δεν θέλω να ζήσω πάνω από τα 60. 

 

btw ο τύπος εδώ 60 είναι... δεν είναι όλα τα 60 τα ίδια. 

 

 

μα εγώ μίλησα για τα αποστειρωμένα 60 

όχι τα 60 με φάρμακο. Τον ξέρω και είχα σχολιάσει οτι στην ηλικία του θα μαμηθώ κ εγώ στα φάρμακα γιατι απλά δεν θα με νοιάζει για παρενέργειες , ειναι πολύ λίγες στην ηλικία του και αξίζει αυτό που κάνει.

 

 

Νικο, το 89 ειναι ημερομηνια γεννησης; Δηλαδη μπηκες στα 25; 

 

 

 

φυσικά , σε 7 μηνες γίνομαι 25

ελπίζω να μην το τονίζεις να με πεις ανώριμο γιατί το μεγαλύτερο σημάδι για να καταλάβει κάποιος πως κάνει λάθος ειναι οτι θεωρεί πάντα πως έχει δίκιο, ακόμα και στις προσωπικές προτιμήσεις .   B) 

αν το λες φάση alex_000 τότε θα σου πω οτι με ενδιαφέρει η ποιότητα και όχι η ποσότητα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α ρε νικ εισαι πιτσιρικας γι αυτο σκεφτεσαι ετσι ! στην φαση που εισαι νομιζεις πως δε θα μεγαλωσεις ποτε !

οταν θα αρχισεις να φτανεις σιγια σιγα σε αυτη την ηλικια θα δεις ποσο γλυκια ειναι η ζωη .. θα δεις πως θα αναθεωρησεις ...

να εισαι γερος κ υγιης βεβαια κ οχι γεματος με  προβληματα !

η ζωη ειναι γλυκια φιλε για ολους   .. Μια (1) φορα ζουμε μονο μη το ξεχνας ποτε αυτο ..

 

η φωτο του αλεξ οκ ειναι ακραια ! υπαρχουν πολλοι ομως 60αρηδες που εχουν φ . κατασταση που θα την ζηλευαν πολλοι νεοι ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α ρε νικ εισαι πιτσιρικας γι αυτο σκεφτεσαι ετσι ! στην φαση που εισαι νομιζεις πως δε θα μεγαλωσεις ποτε !

οταν θα αρχισεις να φτανεις σιγια σιγα σε αυτη την ηλικια θα δεις ποσο γλυκια ειναι η ζωη .. θα δεις πως θα αναθεωρησεις ...

να εισαι γερος κ υγιης βεβαια κ οχι γεματος με  προβληματα !

η ζωη ειναι γλυκια φιλε για ολους   .. Μια (1) φορα ζουμε μονο μη το ξεχνας ποτε αυτο ..

 

η φωτο του αλεξ οκ ειναι ακραια ! υπαρχουν πολλοι ομως 60αρηδες που εχουν φ . κατασταση που θα την ζηλευαν πολλοι νεοι ..

αν έχω την ελευθερία να ζήσω όπως θέλω φυσικά (που την έχω)

εγώ μιλάω για τον "υγειηνό" τρόπο ζωής και το να μπηδάω στα 90 χωρίς βιάγκρα έχοντας στερηθεί να μπηδάω οτι κινείται στα 20-40 

 

*μπηδάω=ζω οπως με ευχαριστεί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τι έγινε αν ο τυπος που έβαλα στην φώτο είναι full φαρμακωμένος? Ο νικ λέει καλύτερα να πεθάνει!

 

Ε προκειμένου να πεθάνει ας αρχίσει την πρέζα και τα αναβολικά και ας πάει ευτυχισμένος :D . Ας τιγκάρει και synthol και ας γίνει έτσι στα @@ του

 

synthol-old.bmp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα θελω να του πω πως δεν ειναι αναγκη να γινει οπως στην φωτο που ποσταρες   , μπορει να εχει σουπερ υγιες σωμα κ ποιοτικη ζωη πολυ περα κ απο τα  60 χωρις να ειναι ετσι ..

καλα το να πεθανει που λεει τωρα θα το σκεφτει τοτε κ πει τι μαλακιες ελεγα ρε !!

η  γνωμη μου στο θεμα  ειναι πως πως εκει κοντα στα 70 ερχεται η καταρευση ! μεχρι τα 60-65 μπορεις να κρατιεσαι τζαμι ! μιλαω και για δραστηριοτητες για τα παντα ολα , οχι να εισαι κλεισμενος στο σπιτι ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε συνήθως κάνεις τις κινήσεις που πρόκειται να κάνεις με λίγα κιλά και προοδευτικά μετά 3-4 σετ αυξάνεις μέχρι και 70-80% των κιλών που θα κάνεις στα λειτουργικά. Στα λέω πολύ απλοιποιημένα γιατί μιλάμε έτσι γενικά. Υπάρχουν πολλά που μπορείς να κάνεις γενικά αλλά αν θες γίνε πιό συγκεκριμένος.

 

Warm-up sets δεν κανω ποτε. Μονο λιγο HIIT διαδρομο και καμμια διατασουλα. Αλλα σημερα, ηταν ολοι οι διαδρομοι πιασμενοι, και μπηκα και χωρις διατασεις και του δωσα να καταλαβει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαριέμαι σοβαρά να εξηγήσω πράγματα που δεν είπα σε ανθρώπους που δεν με ξέρουν και υποθέτουν πως ξέρουν τι σκέφτομαι και πως.
δεν ξέρω τι θα λέω στα 60 μου , σε 36 χρόνια θα δω 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Warm-up sets δεν κανω ποτε. Μονο λιγο HIIT διαδρομο και καμμια διατασουλα. Αλλα σημερα, ηταν ολοι οι διαδρομοι πιασμενοι, και μπηκα και χωρις διατασεις και του δωσα να καταλαβει...

Ε μα ρε συ είναι δυνατόν ? Πιό σημαντικό και από τα λειτουργικά είναι μη σου πω το ζέσταμα

 

Επίσης ξέχνα την hiit πριν τα βάρη ή γενικά σε μέρα με βάρη. Επίσης διατάσεις (υποθέτω εννοείς στατικές) αν δεν έχεις τίποτα muscle imbalances δεν υπάρχει λόγος να κάνεις πριν τα βάρη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νικ αν βαριεσαι εσυ , βαριεται κ ο αλλος να σου απανταει και παει λεγοντας !

συζητηση κανουμε απλα εδω κ τιποτε αλλο !

ααα και δε ξερει κανεις κανεναν ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¨Οποιος δεν κάνει  warm ups sets και δεν το παίρνει σοβαρά, πάει γυρεύοντας. Επίσης χάνει τρομερή ευκαιρία κρατώντας καλή τεχνική να του μείνει στον εγκέφαλο σωστά η κίνηση και να αποφύγει στο μέλλον λανθασμένα μοτίβα καθώς και να αναπτύξει το Mind-muscle connection

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...