Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Α παιδιά έχει πάρει κανενός το μάτι σε κανά super market pam spray για τηγάνισμα ?

 

Δεν ξέρω αν σου έχει απαντήσει κανείς από τότε που ρώτησες, στην 682 σελ. είμαι. :)

 

Στο Θανόπουλο στην Κηφισιά έχει σίγουρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Δεν ξέρω αν σου έχει απαντήσει κανείς από τότε που ρώτησες, στην 682 σελ. είμαι. :)

 

Στο Θανόπουλο στην Κηφισιά έχει σίγουρα.

Όχι...δεν απάντησε κάποιος. Μου πέφτει πολύ μακριά η Κηφισιά πάντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

αν παω στον αγωνα οπως πηγα στις 2 τελευταιες προπονησεις θα μαι για κλαματα!! πολυ κουραση ψυχολογικη,σωματικη τα παντα!!

αυτη τη βδομαδα εχει αποχη απο τα βαρη!! λιγο χαλαρο διαδρομο και κοιλιακους μονο!! μετα τον αγωνα επιστροφη για λιγο στο τρεξιμο δρομου και βαρη ξανα πιο δυνατα! (οσο μπορω για την ωρα)

 

ειδα αυτο

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/999205_592415917508757_609667213_n.png

 

αν ισχυει μπραβο του!! (αν και καποιο συμπληρωμα πηρε σιγουρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν παω στον αγωνα οπως πηγα στις 2 τελευταιες προπονησεις θα μαι για κλαματα!! πολυ κουραση ψυχολογικη,σωματικη τα παντα!!

αυτη τη βδομαδα εχει αποχη απο τα βαρη!! λιγο χαλαρο διαδρομο και κοιλιακους μονο!! μετα τον αγωνα επιστροφη για λιγο στο τρεξιμο δρομου και βαρη ξανα πιο δυνατα! (οσο μπορω για την ωρα)

 

ειδα αυτο

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/999205_592415917508757_609667213_n.png

 

αν ισχυει μπραβο του!! (αν και καποιο συμπληρωμα πηρε σιγουρα)

 

Κάτι θα έχει πάρει...

Μέσα και λίγο photoshop φαντάζομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

φωτοσοπ δεν νομιζω αλλα ολο και κατι αλλο εχει παρει!! οπως και να χει μπραβο του που μετα απο καρκινο εκανε οτι εκανε (αν ισχυει ξαναλεω)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν παω στον αγωνα οπως πηγα στις 2 τελευταιες προπονησεις θα μαι για κλαματα!! πολυ κουραση ψυχολογικη,σωματικη τα παντα!!

αυτη τη βδομαδα εχει αποχη απο τα βαρη!! λιγο χαλαρο διαδρομο και κοιλιακους μονο!! μετα τον αγωνα επιστροφη για λιγο στο τρεξιμο δρομου και βαρη ξανα πιο δυνατα! (οσο μπορω για την ωρα)

 

ειδα αυτο

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/999205_592415917508757_609667213_n.png

 

αν ισχυει μπραβο του!! (αν και καποιο συμπληρωμα πηρε σιγουρα)

:-D  :-D  :-D 

τα ΑΑΣ δεν τα λες και συμπληρώματα 

ΟΜΩΣ χίλια μπράβο του , πήρε δεν πήρε 

όποιος ξέρει δυο πράγματα καταλαβαίνει τι δουλειά έχει ρίξει  B)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

καλα γιαννη αυτο εννοειται!! απλα το νοημα σε ολο αυτο και εκει βασιζω το μπραβο που λεω ειναι οτι δεν αφεθηκε στην αρρωστια οπως κανουν πολλοι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει γυμναστικη σαγαπαω. Πριν δυο ωρες τα εβλεπα ολα σκατα, πλεον τρωω τα αυγουλακια μου και ετοιμαζομαι για διαβασμα.

 

Δεν ξερω αν αυτος ο εθισμος που εχει αναπτυχθει πλεον ειναι για καλο η στο μελλον θα αποδειχθει κακος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν κάποιος γυμνάζεται για να βγαίνει καλά στις φωτογραφίες, για μένα δεν έχει μπράβο.

αυτό πως το εννοείς ? οτι το να είσαι fitness model ειναι κακό(ειναι μια δουλειά όπως κ άλλες) ή οτι όποιος δείχνει φωτογραφίες με την πρόοδο του τότε γυμνάζεται για να βγαίνει καλά στις φωτογραφίες ?

 

γιατι να κάτσει κάποιος να φτάσει σε επίπεδο άνω του μέσου ή μετρίου πόσο μάλλον στου συγκεκριμένου που ειναι μίλια μακριά για να κάνει φιγούρα στο fb κ έτσι μ φαίνεται τρελό  :lol:  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...