Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά από έρευνα χρόνων ανακάλυψα ότι οι ασκήσεις πλάτης είναι που σου δημιουργούν κάλους στα χέρια επειδή τραβάς. Για τις άλλες ασκήσεις δεν έχω βρει κάποιο λογο για να τα φοράς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Ακόμα και με γάντια στα pull ups πονάει οικτρά και βγάζει πέτσα, είναι και ο λόγος που σταματάω.
σκέφτομαι να πάρω άλλα! θα αλλάξει κάτι ή μπα; καλύτερα τα straps ή τα gloves?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

θα κάνω αυτό που λέει και ο maus με 2 μπανάνες στο μπλέντερ και γάλα με μέλι και βρώμη πριν την προπόνηση

εγω τον οργασμο τον ολοκληρωνω ριχνοντας μεσα κανα δυο φραουλες ενα ακτινιδιο και μισο μηλο ! μπανανες γαλα κ μελι χωρις κουακερ

δοκιμασε κ θα  δεις ..

dakon  το ξερω το πρωτο , και για το δευτερο ειμαι σιγουρος  ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα και με γάντια στα pull ups πονάει οικτρά και βγάζει πέτσα, είναι και ο λόγος που σταματάω.

σκέφτομαι να πάρω άλλα! θα αλλάξει κάτι ή μπα; καλύτερα τα straps ή τα gloves?

 

Σπόγγος.Με δύο κομμάτια σφουγγάρι καθάρισες,απλά μετά τίθεται το θέμα υγιεινή.

 

Αμ το άλλο σήμερα στα αποδυτήρια;Μετά την προπόνηση έβγαλε ο τύπος μια σακούλα homemade popcorn...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mιας και ασχολούμαστε με τη διατροφή δείτε αυτό ..  (σχετικό άσχετο ) αλλά έχει πολύ ενδιαφέρον απο που προέρχονται όλα αυτα τα μοσχάρια, τα κοτόπουλα και τα τυρογαριδάκια που καταναλώνουμε .. 

 

http://www.imdb.com/title/tt1286537/?ref_=nv_sr_1

 

http://youtu.be/sjo4f6nErz4

 

PS σήμερα μου μύρισε ένα big mac... είχα και δύσκολη προπόνηση οπότε νομίζω i deserve it.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα κ από μένα παιδιά. έχετε φτιάξει καλή γωνίτσα εδώ πέρα.

Μια ερώτηση, για ανύπαρκτους πήχεις ανορεξικού 13χρονου αιθίοπα, έχετε να προτείνετε τπτ ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα κ από μένα παιδιά. έχετε φτιάξει καλή γωνίτσα εδώ πέρα.

Μια ερώτηση, για ανύπαρκτους πήχεις ανορεξικού 13χρονου αιθίοπα, έχετε να προτείνετε τπτ ?

Δηλαδη ολα τα αλλα σημεια του σωματος ειναι γυμνασμενα  και το προβλημα ειναι οι πηχεις?  Λιγο εξειδικευμενο  αυτο δεν γινεσαι πιο σαφης ειναι σαν να μπω εγω σε φορουμ που ασχολειται  με αγωνες αυτοκινητων να μην εχω τρεξει κανεναν αγωνα πουθενα και να ρωταω τροπους συμμετοχης για την F1.Εκτος αν εκανες πλακα για τον Αιθιοπα :P

Ελπιζω να γινομαι αντιληπτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fotis αν κ το "γυμνασμένα" είναι σχετικό, αν πάρουμε σαν κοινή βάση για να συννενοηθούμε ότι γυμνασμένο θεωρώ κάποιον που για παράδειγμα έχει 1,5xσωματικό βάρος πάγκο και 2xσ.β. καθίσματα τότε όχι απέχω πολύ. Ενδεικτυκά τα stats μ αυτή την στιγμή είναι 4x85κιλά πάγκο και 5x60 μπροστά κάθισμα (έχω πολύ παραπάνω απλά στην παρούσα παίζω εκεί), 1,87 ύψος και κάπου στα 87κιλά.

Απλά genetically (κλασική δικαιολογία ξέρω) οι πήχεις δεν παίρνουν με την καμία, εξού κ το αιθίοπας χεχ Τα ρολόγια κολυμπάνε  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα κ από μένα παιδιά. έχετε φτιάξει καλή γωνίτσα εδώ πέρα.

Μια ερώτηση, για ανύπαρκτους πήχεις ανορεξικού 13χρονου αιθίοπα, έχετε να προτείνετε τπτ ?

1)Σταδιακή αυξηση των κιλων στις αρσεις,μονόζυγο με extra kg,βαριες κωπηλατικές(γενικά ότι εμπλεκει και απαιτεί δυνατη λαβη)

2)Extra δουλεια στο τελος της προπόνησης όπως wrist curls,wrist extensions αλλά και grip work με ειδικές λαβες!

 

Ησουν μελος στο bodyandmind ετσι?Μονο ετσι εξηγειται η επικη ατακα πηχεις 13χρονου αιθιοπα!!! :-D :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο μηχανημα που κανεις δικεφαλα πιασε αναποδα την λαβη και παιξε πηχεις !

βαλε αρκετα κιλα κ σιγα σιγα βγαζε πλακες χωρις να σταματας ! 

ανα 3 επαναληψεις κρατα τα για 5 δευτερα τα χερια σου ψηλα ! κ μετα ξανα  ..

 

εμενα γι αυτο μ αρεσουν τα σκουωτ στην γυναικες παντως

425822_370365079653998_218447584845749_1
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια που λέγαμε για σκι σήμερα διάβασα ότι ο Σουμάχερ είναι σε κώμα εδώ και ένα μήνα από ατύχημα στο σκι και θα ζήσει την υπόλοιπη ζωή σαν φυτό. 

 

Τρέχεις 10 χρόνια φορμουλα 1 χωρίς κανένα θέμα και μένεις σε κώμα από γαμημένο σκι - και φορούσε και κράνος!. Τι να πει κανείς. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...