Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

εγώ με τα φουντούνια είχα κόλλημα .. οχι τα δρακουλίνια. Με το φυστικοβούτυρο αντικαθιστώ τη γεύση όποτε ..

τώρα το πρωί έκανα διατροφάρα..

 

2 φέτες μάυρο ψωμί φυστικοβούτυρο+ απλωσα απο πάνω νουτέλα + 1χ φυστικοβούτυρο μαρμελάδα..(το κλασικό)

1 ποτήρι χυμό

1 ποτήρι καφέ και πάω για προπόνηση..

 

θα κάνω αυτό που λέει και ο maus με 2 μπανάνες στο μπλέντερ και γάλα με μέλι και βρώμη πριν την προπόνηση. (δεν θα βάλω πρωτείνη)

Αλλά θα την πάρω μετα την προπόνηση με 4 ασπράδια αυγών και κρέας που συνήθως τρώω μαζί με ρύζι ή μακαρόνια μαύρα..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα που περναει συνεχεια απο το μυαλο μου τα ετρωγα σαν παιδι και συνεχιζω να τα τρωω σε φαση 1 φορα τον μηνα εκτος απο το 2ο εξαμηνο που κανω αυστηρη διατροφη.

Δρακουλινα ftw εκτος αν δεν ειναι φρεσκα που εkει εχουμε epic fail.

Μπαινουμε σε αυστηρη σεζον. Ψηνομαι αγρια για τα δρακουλινια τωρα, θα πνιξω τν πονο μου σε αυγα κ σκουπ
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα τρως φυστικια μια χαρα.. Λιωμένο αράπικο φυστίκι ειναι.. Εχει και πρωτεΐνη..

660 θερμίδες;

Ας φάμε μια πάστα για πρωινό μαζί με ενα scoop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα είχε χέρια 
έκανα βυθίσεις στο δίζυγο και γούσταρα 
έγινε απο τις αγαπημένες μου ασκήσεις πλέον 

16c3nyc.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλυ τσακιζω τα πιτσινια :-)  με μετρο βεβαια , σπανια , αλλα αν μου τη δωσει  δε θα το σκεφτω !

νικ ωραιος , μπραβο ! μονο ρε συ αυτα τα γαντακια τι τα θελεις βγαλτα ! αυτα ειναι για την δημητρα να ειναι βελουδινα τα χερακια της !  εσενα  κανας καλος δε σε πειραζει , αντριλα ειναι , βαρβατιλα  ..

 

  dakon , esy ?? :-D

snack_2.jpg

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 μονο ρε συ αυτα τα γαντακια τι τα θελεις βγαλτα ! αυτα ειναι για την δημητρα να ειναι βελουδινα τα χερακια της !  εσενα  κανας καλος δε σε πειραζει , αντριλα ειναι , βαρβατιλα  ..

 

 

 

έχω καλύτερο grip σε αλτήρες/μπάρες 

αλλα ξεχνάω να τα βγάλω συνήθως

κάλους στα χέρια έχω και με γάντια , αλλα το grip που μου δίνουν δεν το αλλάζω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ το ίδιο και γάντια φοράω και κάλους έχω. Έχω θέμα πάντως στα shrugs που θέλω αλτήρες 40+ πονάει πολύ το χέρι και δεν συγκεντρωνομαι. Ίσως αν τα σταματήσω ξεσυνηθίσω. 

 

Αρχισα να τρώω 400 γραμμάρια ασπράδι αβγών τις μέρες προπόνησης 3 ώρες πριν την προπόνηση και 1 ώρα πρίν 2 μπανάνες. Καλή πρωτεΐνη τρελή αηδία. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα μου τη σπάει σς κωπηλατική αλτήρα στον πάγκο όταν θα πάω απο 30kg αλτήρα κ πάνω
δεν παλεύεται χωρίς γάντι, προτιμώ να βγάζω άνετος την προπόνηση 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...