Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πριν λίγες μέρες

 

 

es1cg2.jpg

 

 

new

 

 

se4z2h.jpg

 

 

δεν φαίνεται αλλα έχει αρχίσει και παίρνει το στήθος μου τώρα που το προπονώ σωστά και ας ειναι το χειρότερο σημείο μου

 

επίσης μια απο πλάτη στα γρήγορα (ούτε να ποζάρω δεν πρόλαβα , ηταν βιαστική η φωτογράφος :mad: )  γιατι δεν έχω βάλει.

 

2whj9le.jpg

 

 

 

όλα φυσικά φαίνονται χειρότερα λόγο δέρματος αλλα κλαιν , αφού κανονίστηκε και θα το φτιάξω τσίτα δεν με αγχώνει. :devil: 

αυτά  :-)

 

σε μερικους μηνες, σε κοβω καπως ετσι

 

article-0-14B04018000005DC-397_306x592.j

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

το δέρμα στο στήθος πώς δια το διώξεις? Ολόσωμη πλαστική θα κάνεις?

δεν έχω δέρμα στο στήθος 

όταν τεντωθεί το δέρμα στην κοιλιά εννοώ . πχ αν πιάσω τώρα το δέρμα στην κοιλιά και το τραβήξω ελαφρός προς τα κάτω έρχεται σε καλύτερη θέση το στήθος . dont ask me why , θα δω στην πορεία χαχα

εννοείτε πως έχει κ λίγο λίπος ρε , δεν είμαι 10-12% bf , έχω καθάρισμα ακόμα

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μήπως να το βάζαμε στην κατάψυξη;  :huh:

Γιαννη , Tσιτσιρλικοκο   ...   you know ?  :-) 

 

 

Mπραβο νικ πολυ καλος αμεση βελτιωση παιρνεις γρηγορα ! κ το δερμα μια χαρα ειναι ξεκολλα οσο στεγνωνεις θα φτιαχνει ουτε χειρουργια χρειαζεσαι ουτε τιποτα ! 

Μπραβο κ σε μενα που σε παρακινησα να ανεβασεις φωτο ,  πηρες φορα κ δε σταματας με τιποτα :-D

συνεχισε ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορείς να παραγγείλεις από αυτό το site (ελληνικό...μπορείς και με αντικαταβολή) πάρε Link.png Site: αυτά ...είναι τα πιό value for money.

180 epa+120 dha/gr = 30% πάρα πολύ λίγο

Και τις NOW τα Ωμέγα 3 καλά είναι απλά δεν είναι οικονομικά και για τους ποσότητες που χρειάζεσαι θα φύγουν σε 15-20 μέρες.

για όσους δεν έχουν θέμα με τα εξωτερικά:

ultra omega 3 180άρια από iherb: και οικονομικά ανά μέρα και υψηλη περιεκτικότητα 500epa 250dha (75%)

Για τους ψείρες, συνδιάστε τα με Dha-500 ( 250 epa+500dha)

 

nicoc89, εισωραίοςςς

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

180 epa+120 dha/gr = 30% πάρα πολύ λίγο

για όσους δεν έχουν θέμα με τα εξωτερικά:

ultra omega 3 180άρια από iherb: και οικονομικά ανά μέρα και υψηλη περιεκτικότητα 500epa 250dha (75%)

Για τους ψείρες, συνδιάστε τα με Dha-500 ( 250 epa+500dha)

 

nicoc89, εισωραίοςςς

Το ξέρω ότι είναι λίγο το ποσοστό αλλά από Ελλάδα το μεγαλύτερο ratio το πληρώνεις * 3. Τα Ultra omega3 που λες Ελλάδα έχουν τα 90 softgel 40 ευρώ.

 

Πολύ καλή λύση είναι από Myprotein τα omega 3 liquid απλά εκεί θες να πάρεις ποσότητα για να συμφέρουν τα μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω, είναο όντως πανάκριβα εδώ :wacko:

 

Τα omega 3 liquid δεν τα είχα υπόψη μου

Amount per 5ml serving ( με την παραδοχή ότι 1ml~1gr, το οποίο εισάγει μικρό σφάλμα):
EPA (Eicosapentaenoic acid): 825mg
DHA (Docosahexaenoic acid): 550mg
Άρα 27,5%
Στα 500ml της μεγάλης συσκευασίας έχουμε 500*27,5%=137.5γρ Ω3

Κάνει 17 ευρώ ( χωρίς τα μεταφορικά)

 

Τα ultra περιέχουν 180*75%=135γρ ω3

Τιμή ίδια και χαμηλότερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω, είναο όντως πανάκριβα εδώ :wacko:

 

Τα omega 3 liquid δεν τα είχα υπόψη μου

Amount per 5ml serving ( με την παραδοχή ότι 1ml~1gr, το οποίο εισάγει μικρό σφάλμα):

EPA (Eicosapentaenoic acid): 825mg

DHA (Docosahexaenoic acid): 550mg

Άρα 27,5%

Στα 500ml της μεγάλης συσκευασίας έχουμε 500*27,5%=137.5γρ Ω3

Κάνει 17 ευρώ ( χωρίς τα μεταφορικά)

 

Τα ultra περιέχουν 180*75%=135γρ ω3

Τιμή ίδια και χαμηλότερη.

Ναι...πάνω κάτω ίδια είναι.

 

Επίσης τα Ω3 της allmax που πόσταρα πριν το prozis τα έχει 9 ευρώ και κρατάνε για έναν μήνα με τις δόσεις που παίρνω. Όταν τα ξαναφέρει σε στοκ αν δεν έχω πάρει κάτι από Myprotein θα στοκάρω 5-6 τέτοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα και γω allmax θα παρω, και για να φορτωσω να μην εχω μεταφορικα θα χτυπησω και μια multi. Προτιμαμε orange triad απο anavite και γιατι?

 

Επισης δοσολογια σε allmax ποσο? 3 η 4 την μερα? Πριν απο καθε κυριο γευμα δλδ, ή μπορεις και μαζεμενα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα και γω allmax θα παρω, και για να φορτωσω να μην εχω μεταφορικα θα χτυπησω και μια multi. Προτιμαμε orange triad απο anavite και γιατι?

 

Επισης δοσολογια σε allmax ποσο? 3 η 4 την μερα? Πριν απο καθε κυριο γευμα δλδ, ή μπορεις και μαζεμενα?

Εγώ προτιμώ orange triad πέρα από τις μεγαλύτερες δοσολογίες στις βιταμίνες έχει και joint support & digestion complex. Βέβαια η anavite στην διπλή δόση της έχει καλή ποσότητα β-αλανίνης οπότε εσύ αποφασίζεις τι θέλεις,

 

Από της allmax προσπάθησε τουλάχιστον 6 την ημέρα σε γεύματα είτε με καθόλου είτε με τα λιγότερα ω6 της ημέρας. Μιά χαρά μπορείς μαζεμένα...ίσως αν έπαιρνες καμία 10αριά που είναι καλή δόση να τα έσπαγες τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Squat 1+

Squat: 5x100, 3x112,5, 3x125

SLDL:3x8x60

Leg Press: 3x8x140

Preacher crunches:3x15x66 (Και μερικά σετάκια περιμένοντας)

 

Γάλα-Βρώμη-Σταφίδες

Σάντουιτς γαλοπούλας

Πρωτείνη-Κρεατίνη-Γάλα

Μπάρα Πρωτείνης

Φασολάδα-τόνος-λαχανοσαλάτα

Πιτάκι βρώμης+3 αυγά

Bacon strip

Bacon Strip

Bacon Strip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dakon, SLDL κάνω εγώ 5*10*50, και μπορώ παραπάνω (αλλά φοβάμαι να φορτώσω κιλά γιατί δεν είμαι 100% βεβαιος για την τεχνικη). Πώς γίνεται να ειμαστε τόσο κοντά στα κιλά όταν σε αλλες ασκησεις ποδιων π.χ. σκουοτ υπαρχει χαοτικη διαφορα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσιαπάτες δρακουλίνια- σαλάμι αέρος πιτόγυρα που είναι Dacon; με απογοήτευσες σήμερα χαχα.

 

τα φασόλια τα έχεις σχεδόν καθημερινά στη διατροφή σου βλέπω και καλά κάνεις. Πρωτείνη και χαμηλά λιπαρά.. + όλα τα θετικά απο τα όσπρια.

Το κακό είναι οτι είσαι κάθε 3 και λίγο στη τουαλέτα.. Μακάρι να μπορούσα κι εγώ να τα φάω.

http://www.clickatlife.gr/diatrofi/story/13876

 

χθές έπαιξε μπάλα 2 ώρες 5χ5 απο αντοχή δεν μασάμε τίποτα μιας και τρέχω πάνω κάτω αλλά είχα τα πιασιματάκια μου σήμερα (γλουτούς - πόδια) κυρίως .. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη εμένα είναι πραγματικά κιλά ενώ η δικιά σου μπάρα αν την υπολογίζεις δεν πρέπει να είναι είκοσι κιλά. Επίσης στην 1+ εβδομάδα παίζω πολύ ήρεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...