Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πάρτε μια απο πόδι γιατι το ξύρισα 

33nknsp.jpg

μεγάλη μαλακία η τρίχα , δεν ξαναφήνω 
ακόμα και με καθημερινό μπάνιο προσωπικά νιώθω βρόμικος 
δεν ξέρω κατα πόσο καθαρίζεις αν έχεις 1 κιλό τρίχα πάνω σου και ιδρώνεις κάθε μέρα 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

πάρτε μια απο πόδι γιατι το ξύρισα 

 

33nknsp.jpg

 

μεγάλη μαλακία η τρίχα , δεν ξαναφήνω 

ακόμα και με καθημερινό μπάνιο προσωπικά νιώθω βρόμικος 

δεν ξέρω κατα πόσο καθαρίζεις αν έχεις 1 κιλό τρίχα πάνω σου και ιδρώνεις κάθε μέρα 

 

Ρε σεις που τα βρισκεται αυτα τα ποδια μας δουλευετε? Παρεπιπτωντος εγω φετος δειλα-δειλα ξυρισα στηθος πρωτη φορα, αλλα ακομα θεωρω ταμποο να ξυρισω οτιδηποτε αλλο (περα απο αλλες καθιερωμενες περιοχες :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρτε και  235k sumo deadlift απο την αμαντα !!! 

http://www.youtube.com/watch?v=WGuRnyeRNNQ&feature=youtu.be

 

πολυ καλος νικο μπραβο ! τις γαμπες σε αυτο στο αλλο ποδι τις εσβησες καλιτεχνικα βεβαια μην ακουσεις κ συ οπως ο αλεξ τιποτα περιεργα :-D

 

ps γουσταρω Maiden απο πισω ..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έσβησα τις γάμπες μου που ειναι θολές , το έχω πει οτι τα πόδια μου ειναι θολά λόγο λίπους (αν και πέτρα)
πρέπει να καθαρίσω πολύ
είχα μια λεκάνη εκεί δίπλα που ξύριζα τα πόδια και ξέχασα να την πάρω απο εκει και βγήκε στην φωτογραφία 
αχχαχαχαχα

πάρε μια γάμπα 

 11b5hfr.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παρτε και  235k sumo deadlift απο την αμαντα !!! 

http://www.youtube.com/watch?v=WGuRnyeRNNQ&feature=youtu.be

 

πολυ καλος νικο μπραβο ! τις γαμπες σε αυτο στο αλλο ποδι τις εσβησες καλιτεχνικα βεβαια μην ακουσεις κ συ οπως ο αλεξ τιποτα περιεργα :-D

 

ps γουσταρω Maiden απο πισω ..

 

που τα βρίσκουν τα γυμναστήρια που παίζουν μεταλ ρε gmt. Μπραβο την αμάντα.

Επεξ/σία από alex_000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάρτε μια απο πόδι γιατι το ξύρισα 

 

33nknsp.jpg

 

μεγάλη μαλακία η τρίχα , δεν ξαναφήνω 

ακόμα και με καθημερινό μπάνιο προσωπικά νιώθω βρόμικος 

δεν ξέρω κατα πόσο καθαρίζεις αν έχεις 1 κιλό τρίχα πάνω σου και ιδρώνεις κάθε μέρα 

και ήθελα να στο πώ για την τρίχα.. ωραίος..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δλδ αν ακταλαβα καλα, τα split ηταν μια μετεξελιξη οσο υπηρξε προοδος και στα φαρμακα που μετεπειτα κυκλοφορησαν? Δηλαδη ειναι προτιμοτερο ή οχι για καποιον που δεν παιρνει κατι να κανει full body?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που λέτε παίχτες τα πόδια δεν τα βγάζω φώτο μόνα τους για progress όπως το υπόλοιπο σώμα γιατί βαριέμαι.. Πριν από κάτι μέρες την άκουσα για τα αγύμναστα πόδια :D

 

Αυτό με έβαλε σε σκέψεις και είπα , ρε μήπως στα πόδια το progress πάει αργά και είμαι στον κόσμο μου? Μήπως έκανα μαλακία που δεν έβγαζα φωτογραφίες και έχασα τον καιρό μου και δεν έκανα τίποτα? Είπα να βγάλω μια σήμερα να την συγκρίνω με την μόνη φώτο ποδιών που έχω τον Ιούλιο

 

Μπορεί να μην έγινα mister olympia αλλά ειδικά αν αναλογιστούμε ότι η πρώτη φώτο είναι με 21% λίπος και η δεύτερη με 15% (δηλαδή στην πρώτη το λίγο που υπάρχει είναι κυρίως λίπος, νομίζω ότι απλά πρέπει να συνεχίσω ότι κάνω. Στο spoiler η φώτο. 

 

 

 

s5lt.png

 

 

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δλδ αν ακταλαβα καλα, τα split ηταν μια μετεξελιξη οσο υπηρξε προοδος και στα φαρμακα που μετεπειτα κυκλοφορησαν? Δηλαδη ειναι προτιμοτερο ή οχι για καποιον που δεν παιρνει κατι να κανει full body?

 

Ο τύπος λέει ότι οι natural αθλητές πρέπει να κάνουν full body κυρίως γιατί έχει μεγαλύτερη αναβολική αντίδραση (αναβολικές ορμόνες που εκκρίνονται φυσικά δηλαδή) από το σώμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν εγω λεω εχεις μεταμορφωσει το σωμα σου κ οτι η δουλεια που εχεις κανει στα ποδια - αναλογικα - ειναι μεγαλυτερη απο τον κορμο κατι ξερω ! μπραβο παιχταρα αλεξ πολυ καλος ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...