Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 digestive μπισκοτα; Έφτασες σε φάση που μετράς τα μπισκότα; Και ΔΕΝ παντρεύτηκες ακόμα, ε, ρε τι σε περιμένει...  :devil:

 

Υπάρχει περίπτωση με περίπου 3000 θερμίδες τη μέρα να έχω χάσει 2 κιλά σε μέρες ή η ζυγαριά είναι τόσο αξιόπιστη όσο η κυβέρνηση;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

3 digestive μπισκοτα; Έφτασες σε φάση που μετράς τα μπισκότα; Και ΔΕΝ παντρεύτηκες ακόμα, ε, ρε τι σε περιμένει...  :devil:

 

Υπάρχει περίπτωση με περίπου 3000 θερμίδες τη μέρα να έχω χάσει 2 κιλά σε μέρες ή η ζυγαριά είναι τόσο αξιόπιστη όσο η κυβέρνηση;

 

Ελπίζω να μετριέσαι νηστικός το πρωί με το που ξυπνάς και να έχεις μια ψηφιακή ζυγαριά της προκοπής

 

Για να δούμε εγώ θα χάσω κανένα κιλό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 digestive μπισκοτα; Έφτασες σε φάση που μετράς τα μπισκότα; Και ΔΕΝ παντρεύτηκες ακόμα, ε, ρε τι σε περιμένει...  :devil:

 

Υπάρχει περίπτωση με περίπου 3000 θερμίδες τη μέρα να έχω χάσει 2 κιλά σε μέρες ή η ζυγαριά είναι τόσο αξιόπιστη όσο η κυβέρνηση;

 

αν δεν έχεις και εσύ πρόβλημα με θηροειδη δύσκολα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H αλήθεια είναι ότι στις επόμενες εξετάσεις αίματος, σε 4 βδομάδες, θα ελέγξω θυροειδή, να είμαι σίγουρος ότι είμαι εντάξει σε αυτό τον τομεα.

 

Η μπάκα είναι σε διαδικασία πτώσης wizzy. Πάντως τη ζυγαριά δε τη δίνω και πολύ σημασία, μετράω γάμπα, μπούτι, κοιλιά και στήθος και βλέπω έτσι πως τα πάω. 

 

Ντάκον, κιλά θα χάσεις αλλά με τη νοοτροπία που έχεις θα τα ξαναβάλει με τη μια μόλις σταματήσεις αυτό που ονομάζεις "δίαιτα". Αλλά φαντάζομαι ο σκοπός είναι να μπεις στο κουστούμι εκείνη τη μέρα, και τίποτε παραπάνω, έτσι; Ή άλλαξες σκοπό και πας για six pack;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλημέρα..

Εγώ με την δουλειά,τα μαθήματα και τις προπονήσεις δεν έχω χρόνο για τίποτα. τρέχω όλη μέρα. φεύγω 8το πρωί από το σπίτι και συνήθως γυρίζω κατά τις 7.Το μόνο καλό είναι ότι έχω στρώσει πάλι τη διατροφή και φαίνονται οι διαφορές. να δω μόνο ποσο θα αντέξω σε αυτούς τους ρυθμούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος πάει για six pack απλά γελιέται . Καταστρέφει το σώμα του και την ψυχολογία του χωρίς λόγο. Τα ίδια και για τα χαμηλά ποσοστά λίπους κλπ. κλπ. Υγειές, δυνατό, ανθεκτικό, ελαστικό και fully functional σώμα πρέπει να είναι ο στόχος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος πάει για six pack απλά γελιέται . Καταστρέφει το σώμα του και την ψυχολογία του χωρίς λόγο. Τα ίδια και για τα χαμηλά ποσοστά λίπους κλπ. κλπ. Υγειές, δυνατό, ανθεκτικό, ελαστικό και fully functional σώμα πρέπει να είναι ο στόχος.

 

Και γιατί αυτό δεν γίνεται με 6 pack δηλαδή , τα έχεις μπερδέψει κάπου τα πράματα. Το 80% των πυγμάχων και αθλητών mma έχουν sixpack νομίζεις οτι δεν έχουν δυνατο ανθεκτικό ελαστικό και fully functional σώμα? :D

 

Πολλοί από αυτούς είναι 40+

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ντάκον ήταν ξεκάθαρος στο 2ο μήνυμα. Το six pack έχει νόημα όταν γίνεται ως αποτέλεσμα τρόπου ζωής κι όχι όταν αλλάζεις τη ζωή σου για να το πετύχεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω υπερεκτιμάτε την δυσκολία του να έχεις κοιλιακούς... Δεν θέλει κάτι παραπάνω από αυτά που κάνουμε εδώ, θέλει σκληρή γυμναστική και μέτρημα θερμίδων, τι θα πεί αλλαγή τρόπου ζωής? Πρέπει δηλαδή να παραιτηθώ από την δουλειά μου η να χωρίσω με την γυναίκα μου για να κάνω sixpack?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...