Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μερικες φορες πας νομιζοντας οτι θα μεινεις στα ιδια η πιο κατω... Και ξαφνικα το σωμα αποδιδει πιο καλα... Σαν κατι να σε ταρακουναει...

 

Το χω παθει καναδυο φορες χωρις να το περιμενω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Δεν ήξερα πότε να πιω τον καφέ , και διάβασα ένα site έλεγε μια ώρα πριν. Πίστευα έλεγε μαλακίες αλλά είπα να δοκιμάσω. Θυμάμαι ήπια 5 και 5:30 δεν ένιωθα τίποτα και έλεγα τι σκατά ... Εκεί κατά τις 6 που ξεκίνησα για το gym ξύπνησα απότομα. 

 

Η προπόνηση πήγε πολύ δυνατά παρόλο που ήμουν πτώμα.. όλα οκ

Αν είναι καφές και όχι χαπάκι τότε νομίζω καλύτερα 20-30 λεπτά το gym. Για 1 ώρα μπορεί να αναφερόταν σε χαπάκι (οπού κι εκεί παίζει...εγώ το παίρνω 40 λεπτά πριν τα λειτουργικά). Βέβαια αλλάζει στον καθένα. Εγώ αν πιώ τον καφέ 5 και πάω gym 6 θα τον έχω πιεί τσάμπα οπότε αφού σου δούλεψε έτσι κράτα το.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικες φορες πας νομιζοντας οτι θα μεινεις στα ιδια η πιο κατω... Και ξαφνικα το σωμα αποδιδει πιο καλα... Σαν κατι να σε ταρακουναει...

 

Το χω παθει καναδυο φορες χωρις να το περιμενω...

ειναι οι μέρες και οι συνθήκες (ύπνος κλπ τα ξες) 

​μου είχε τύχει να πάω απο 12 ώρες ύπνο γκαβλ/νος οτι θα ανέβω κ ένιωθα turbo κ τελικά έβγαλα απλά την προπόνηση

και σε άλλη περίπτωση με 4 ώρες ύπνο δεν καταλάβαινα τίποτα 

το έχουν πάθει κ gym buddies  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι οι μέρες και οι συνθήκες (ύπνος κλπ τα ξες) 

​μου είχε τύχει να πάω απο 12 ώρες ύπνο γκαβλ/νος οτι θα ανέβω κ ένιωθα turbo κ τελικά έβγαλα απλά την προπόνηση

και σε άλλη περίπτωση με 4 ώρες ύπνο δεν καταλάβαινα τίποτα 

το έχουν πάθει κ gym buddies  :P

Καλά με 12 ώρες ύπνο δεν γίνεται προπόνηση...πάντα είμαι υπνιλικός όλη μέρα με τέτοιον ύπνο. 7-10 ώρες είναι το ιδανικό για μένα αν και με 4 ώρες μιά χαρά είμαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μερικες φορες που σηκωνομουν απο τον υπνο και ημουν σαν ζομπι... Εκανα καφε και τον επινα κατα την διαρκεια της προπονησης...

 

Παλι εβλεπα αποτελεσματα...

 

Α αυτα τα χαπακις μπος απο που τα παιρνεις; Απο το φαρμακειο; Και ποσο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μερικες φορες που σηκωνομουν απο τον υπνο και ημουν σαν ζομπι... Εκανα καφε και τον επινα κατα την διαρκεια της προπονησης...

 

Παλι εβλεπα αποτελεσματα...

 

Α αυτα τα χαπακις μπος απο που τα παιρνεις; Απο το φαρμακειο; Και ποσο;

Δεν ξέρω αν έχει φαρμακείο...κάτι είπε ο Άλεξ όμως από εκεί. Εγώ παίρνω Link.png Site: αυτά . 6 ευρώ για 100 προπονήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια,με τη ρεγουλα τα χαπια καφεινης/10πλους καφεδες!

Ο οργανισμός χτίζει ανοχή και από ενα σημειο και μετά,θα χρειαζεστε όλο και μεγαλυτερες δοσεις για ενα συγκεκριμενο effect.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έχω πάθει brah κ είχα σταματήσει τους καφέδες για αρκετό καιρό (πονοκέφαλος/εφίδρωση/νευρα )
ειναι γνωστό οτι ειναι εθιστική η καφείνη 
εγώ την κάνω abuse περιστασιακά μέχρι να πάρω τα συμπληρώματα που θέλω (που δε στηρίζονται στην καφεΐνη)
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καφε πινω καθε μερα το πρωι στην δουλεια αλλα και εξω  συνολικα την βδομαδα πρεπει να πινω γυρω στους 10 καφεδες.Το θεμα ειναι οτι δεν με πιανει η καφεινη  κανονικα κοιμαμαι καμια διαφορα δεν βλεπω στην ενεργεια και αυτο συνεβαινε παντα .

Μαλλον εχω πεθανει και εχουν ξεχασει να μου το πουνε :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και 1-2 από πόδια τώρα που μου ήρθε να βγάλω.

 

http://postimg.org/image/ltk0fkvfp/

 

http://postimg.org/image/3tdvm94ir/

 

Σε σχέση με πριν 4 μήνες που μάλλον δεν υπήρχαν καν σχήματα είμαι πολύ ευχαριστημένος. Squat κάνω εδώ κι ένα χρόνο αλλά τα πόδια άρχισαν να παίρνουν από τον Σεπτέμβρη που άρχισα να κάνω (σχετικά) βαριά squat.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...