Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

 

Μολις τελειωσε η προπονηση με τα βαρακια σημερα. Ηταν και γαμω μετα απο καιρο. Ειχα νευρο λογο αγχους εξαιτιας της αυριανης παρουσιασης που εχω για μια εργασια οποτε του δωσα να καταλαβει. Φαι, μια επαναληψη και παμε για υπνο σαν πουλακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε βαλε και μια πρεσσα μεσα με το 50 - 60 % των κιλων που σηκωνες αλλα πανε μεχρι failure παρα πολλα ρεπς.

 

Εγω που ειμαι 1.83 για να πιασω 65-70 % ββαζω διαδρομο στο 7 και κανω γρηγορο βαδιν. Πανω στους διαδρομους εχει σφιγμομετρητες παιξε μεχρι να βρεις τους παλμους σου και μετα μετρα ωρα οχι αποσταση. 30 λεπτα μετα τα βαρη . 45 με 60 λεπτα ημερα που δεν κανεις βαρη

ειναι δηλαδη καλυτερο να κανεις διαδρομο μετα τα βαρη στο τελος της προπονησης?

εγω μεχρι στιγμης εκανα στην αρχη ενα τεταρτο,αφου ειχα κανει 20 λεπτα ανηφορικη διαδρομη με το ποδηλατο για να φτασω στο γυμναστηριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι δηλαδη καλυτερο να κανεις διαδρομο μετα τα βαρη στο τελος της προπονησης?

εγω μεχρι στιγμης εκανα στην αρχη ενα τεταρτο,αφου ειχα κανει 20 λεπτα ανηφορικη διαδρομη με το ποδηλατο για να φτασω στο γυμναστηριο...

 

μην κάνεις τίποτα πριν τα βάρη εκτός από ζέσταμα η και διατάσεις. Κράτα την ενέργειά σου για τα lifts. Ο διάδρομος (65% παλμών) μετά τα βάρη καίει πιο πολύ λίπος γιατί με τα βάρη έχεις ξοδέψει ότι ενέργεια έχεις στο σώμα σου από φαγητό και ο οργανισμός στρέφεται κυρίως στο λίπος. Για αυτό μετά τα βάρη δεν χρειάζεται πάνω από 20 - 30 λεπτά διάδρομο. 

 

Κόψε και τις ανηφορικές διαδρομές, έχει πολύ σημασία να τα δίνεις όλα στα βάρη και πρέπει να είσαι όσο πιο ξεκούραστος γίνεται. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια φρεσκια κ απο μενα επειδη μ αρεσω πολυ στην φατσα :-)

 

 

 

βάζεις κάτι φώτο ρε συ σαν να είναι κλεμμένες από το internet να πούμε τέρμα ψαρωτικές

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι κανω ολο το χρονο επειδη το εχω τσαμπα ,   αλλα θα το κοψω τελειως το γερναει πολυ το δερμα ειναι πολυ ανθυγιεινο !

 

αχχαχαχ οχι ρε αλεξ δε κανω τετοια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...