Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

squat με λίγο έξω μύτες πιάνουν καλύτερα προσαγωγούς; 

 

Με λίγο έξω μύτες πάντα. Παράλληλες μύτες ποτέ.Εκτός και αν ξέρεις πραγματικά τι κάνεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Καποιο τιπ για πιασιμο προσαγωγων περισσοτερο.

Οχι δν ειναι παραλληλα αλλα δν ειναι οπως κ στου σουμο τοσο ανοικτα. Πολυ λιγο κοιταει η μυτη προς τα εξω.

 

Θα δοκιμασω με λιγο παραπανω ανοιγμα. Νιωθω με τα τωρινα σκουατ λιγο τν τετρακεφαλο περιεργα σε σημειο ψιλα στο ισχιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει. Και δε χρειάζεται. Μια χαρά θα γίνουν οι προσαγωγοί σου και χωρίς απομόνωση ή τίποτα τέτοιο . Μη χαλάς τη φόρμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οι αρσιβαρίστες παράλληλα τα έχουνε. Είναι πολύ πιο δύσκολο να πάτε χαμηλά έτσι παιδιά.. Εσείς ξέρετε πόσο χαμηλά πάτε. Όσο πιο ανοιχτά τα πόδια και οι μύτες προς τα έξω τόσο πιο εύκολο να κατέβεις χαμηλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τοσο χαμηλα δεν κατεβαινω με την καμμια θα παρω τα γονατα στο χερι .Θελει αρτια τεχνικη για να το κανεις αυτο  και αθλητικη υποδομη στις αρσεις η' πολυ λιγα κιλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

im in love με τους ώμους  :-D 
αν έβγαζα τις προπονήσεις μου κάθε φορά όπως σήμερα θα ήμουν ο ποιο ευτυχισμένος άνθρωπος του κόσμου
άργησα αλλα επανήλθα στα κιλά μου , άρχισαν να φαίνονται ξανά τα κοψίματα κ πρήστηκα μοιάζοντας με παλαιστή κ πάλι (με είχανε κολλήσει παρατσούκλι ) όλα αυτά σε φάση που έστειλα τους υδατάνθρακες διακοπές . Μόνο στο πρωινό κ εκεί περιορισμένοι όπως έκανα παλιότερα για 7-8-9μηνες +++

έκανα σωστό ζέσταμα και ούτε κρακ ουτε κρουκ στις οπισθολαίμιες πιέσεις ώμων, θέμα ζεστάματος ηταν με 4 set στην αρχή για ζέσταμα ειμαι κομπλενταν 

 

έκανα κ το αερόβιο μου στο τέλος ελλειπτικό λες κ έτρεχα στο 7-8 ? δε θυμάμαι κανα 20λεπτο κ άλλο τόσο climbing στο διάδρομο κλήση 15 /speed 7-8? για 5 λεπτά μετά 6/6 για 5 μετα το ίδιο αλλα βλέπω οτι με βοήθησε σε αντοχή η αερόβια 
μαλακία που την είχα στο κλάσιμο χαχαχ

Κανονικά θα έχω 15-20 min αερόβια τη μέρα μετά την προπό κ το Σαββατο (6η μέρα ) 1-1,5 ώρα αερόβια αλλα τώρα το έσπασα γιατι είχα χάσει την προπο της Δευτέρας (ηταν κλειστά) άρα το Σαββάτο θα έχει πόδια 

χοχοχο :D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τα φώτα σας. Από ότι ξέρω για αδυνατισμα είναι καλύτερα πρώτα βάρη και μετά αεροβιο. Όταν η μέρα έχει μεταξύ άλλων και σκουωτ και συγκεκριμένα 4χ15χ50 το τρέξιμο (5 χιλιόμετρα) δεν βγαίνει με τίποτα.

Αν αρχίσω με τρέξιμο τότε τα σκουωτ παλεύονται. Γενικά για αδυνατισμα έχει τόσο μεγάλη σημασία η σειρά; Να το παλέψω και κάποια στιγμή θα βγει;

 

Για πε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...