Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.lidl-hellas.gr/cps/rde/SID-5DC0DE62-4F4D2B5D/www_lidl_gr/hs.xsl/oi-prosfores-mas.htm?action=showDetail&id=3843

 

Να τα τσιμπησω? Δεν εχω κανει ποτε με λαστιχα. Γινεται δουλεια? Για να ζεσταθει ο μυς καλα δεν ειναι?

Για έναν περίπου χρόνο μέχρι που μου χάλασε είχα αγοράσει λάστιχο στα 20 ευρώ περίπου, το πιο σκληρό που είχε. Φανταστικά αποτελέσματα. Δεν ξέρω κατά πόσο θα έχουν αντοχή αυτά του Lidl κατα τα άλλα εμένα με βόλεψε το λάστιχο σαν εκγύμναση.

 

Να ρωτήσω και κάτι. Παίζει να βρώ ασπράδια αυγών σε μπουκάλι πχ στην Ελλάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

 

 

http://www.lidl-hellas.gr/cps/rde/SID-5DC0DE62-4F4D2B5D/www_lidl_gr/hs.xsl/oi-prosfores-mas.htm?action=showDetail&id=3843

 

Να τα τσιμπησω? Δεν εχω κανει ποτε με λαστιχα. Γινεται δουλεια? Για να ζεσταθει ο μυς καλα δεν ειναι?

Για έναν περίπου χρόνο μέχρι που μου χάλασε είχα αγοράσει λάστιχο στα 20 ευρώ περίπου, το πιο σκληρό που είχε. Φανταστικά αποτελέσματα. Δεν ξέρω κατά πόσο θα έχουν αντοχή αυτά του Lidl κατα τα άλλα εμένα με βόλεψε το λάστιχο σαν εκγύμναση.

 

Να ρωτήσω και κάτι. Παίζει να βρώ ασπράδια αυγών σε μπουκάλι πχ στην Ελλάδα;

Στο ΜΑΚΡΟ έχει ασπράδια παστεριωμένα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπου αλλου γιατι δεν εχω καρτα ΜΑΚΡΟ;

νομίζω κ ο Μασούτης είχε σε μπουκάλια (μου είχε πει ενας φίλος πέρσι) 

να είχα ενα τέτοιο supermarket στην Πάτρα .. λύνει χέρια στο θέμα διατροφής (τιμές κ ποικιλία) 

 

τα αυγά πόσο τα παίρνετε εσείς ? εγώ 1 euro τα 6 αλλα είναι για το πεος ποιότητα κ δεν έχω άλλο supermarket κοντά οπότε αναγκάζομαι αρκετές φορές να παίρνω απ της γειτονιάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ρε να μην έχω κανένα απο αυτά τα supermarket εδώ κοντά. Όπως και να το κάνουμε θα μου έλυνε τα χέρια. Αξίζει να επενδύσω σε καμιά σκόνη πρωτείνης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευτυχως μου τα δινουν δωρεαν τα αυγα...αλλα αυτο που ειπατε με ενδιαφερει, τι εννοειται "ασπράδια παστεριωμένα" ; σε σκονη ; στον μασουτη εχει ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ρε να μην έχω κανένα απο αυτά τα supermarket εδώ κοντά. Όπως και να το κάνουμε θα μου έλυνε τα χέρια. Αξίζει να επενδύσω σε καμιά σκόνη πρωτείνης;

Αν δεν κάνεις διατροφή ή αν κάνεις στο περίπου διατροφή τότε όχι...δεν υπάρχει λόγος να πάρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μια χαρα ειναι θα σου δωσουν πολυ ενεργεια , φτανει να τα εχεις χωνεψει ! βαλε κ φουντουκια !

αλεξ νηστικος 16 ρε θηριο ?? σα να εχεις παρει αναβολικα θα σου φαινεται η διαφορα τωρα αν τρως πριν την προπονηση ..

Τα καρυδια με το μελι τελικα αποδωσαν αξιοπρεπως.

Εκανα τα 55 12 φορες τα 60 8 φορες και τα 65 5.Μια χαρα και ας ημουν πεσμενος απο το τρεξιμο.καρυδια+αμυγδαλα+μελι ω3 καλα λιπαρα πολυ πρωτεινη με ενα σωρο αλλα θρεπτικα συστατικα και μεγαλα gains στα βαρη.

Επεξ/σία από king2009
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα αυγά πόσο τα παίρνετε εσείς ? εγώ 1 euro τα 6

εδω http://www.spakae.gr/ τα εχει 4 ευρο την καρτελα τα 30 δηλαδη ! και ειναι μια χαρα ολοφρεσκα !

οποιος βρισκεται λουτρακι - κορινθια γενικοτερα ας ορμηξει ! :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα ειναι θα σου δωσουν πολυ ενεργεια , φτανει να τα εχεις χωνεψει ! βαλε κ φουντουκια !

αλεξ νηστικος 16 ρε θηριο ?? σα να εχεις παρει αναβολικα θα σου φαινεται η διαφορα τωρα αν τρως πριν την προπονηση ..

 

Να δω αύριο , σήμερα θα κοιμηθώ καλά και αύριο θα φάω μόνο 2 μπανάνες 1 ώρα πριν την προπόνηση, να μην μου χαλάσει το στομάχι το γάλα. 

 

Θα σου πω αν όντως σπασαν όλα τα ρεκόρ γιατί δεν έχω ξανακάνει προπόνηση ξεκούραστος με φαι στο στομάχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δω αύριο , σήμερα θα κοιμηθώ καλά και αύριο θα φάω μόνο 2 μπανάνες 1 ώρα πριν την προπόνηση, να μην μου χαλάσει το στομάχι το γάλα. 

 

Θα σου πω αν όντως σπασαν όλα τα ρεκόρ γιατί δεν έχω ξανακάνει προπόνηση ξεκούραστος με φαι στο στομάχι

ενα ωραιο τρικακι που μπορεις να κανεις μιας κ τρως λιγο πριν  ειναι να παρεις μαζι σου στο γυμ 1 λιτρο νερο η το μισο , και να αραιωσεις μεσα κανα δυο κουταλιες μελι να το πινεις σιγα σιγα την ωρα της προπονησης !

αν τοσο καιρο πηγαινες νηστικος θα δεις αλλα κιλα τωρα φιλε ! καμμια σχεση ! χωρις βενζινη πηγαινες εσυ , αδειος , αλλα ειναι τα ρεκορ σου θα το δεις συντομα ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα με τα αυγα ντορος.. Η καλυτερη τιμη που χω ακουσει ειναι 2.5 € τα 30 στην σαλονικα αλλα δεν μπορω να αγοραζω απο κει....

 

Παιζει πολυ βουλγαρικο αυγο... Προσεχτε..

 

Οσο για το ασπραδι σκετο πιο το οφελος.. Πανω κατω τα ιδια κεφτα ερχονται... Ασχετα που πρεπει να περνεις και αυγα για το κροκο.. 2 την ημερα δεν κανουν κακο...

 

Τον king σημερα τον ειδα να τρεχει με το κοντονανικο... Εδινε πονο... Δεν σταματησα για να μην τον κοψω το ρυθμο..

 

Πολυ φαι πεφτει..

 

Σημερα δεν ειχα προπονηση.. Κατα της 19:00 με ξυπναει ο μικρος και με λεει σηκω να πας για προπονηση.. Σημερα δεν εχω του κεω.. Ολοι εχουν μπει σε εναν ρυθμο χαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητό ημερολόγιο, σήμερα η μέρα είχε πολύ ψωμί, γάλα και πόδια. 

 

Squat 5+ 

Squat: 5x85, 5x100, 1x112,5 όπου ένιωσα προσαγωγούς να σφίγγουν και λέω να κρατηθώ λιγουλάκι πρώτη μέρα πόδια

SLDL: 5x8x60

Leg Press: 3x8x80

Cable crunches: 3x10+x66

 

Γενικότερα λίγα πράγματα. Δεν υπήρχε φυσική κατάσταση. 

 

Βρώμη-γάλα-σταφίδες

Σαντουιτσάκι μαύρο, γαλοπούλα και τα συναφή με μαγιονέζα να γλιστράει

Σκουπ κρεατίνης

Τοστάκι γαλοπούλα

Αρνάκι φρικασέ, τοστάκι γαλοπούλα με φιλαδέλφεια

Σκουπ πρωτείνης-γάλα, μήλο.

Γιαούρτι

Τα πάντα πλήρη. Μια επεξεργασία λιγότερη.

 

Εχ, ψεύτικη μέρα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...